5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

canım ya nice sağlıklı yıllara inşallah ama bu kadar aç kaldın onu düşün çok abartmadan ye bence 1-2 kaşık kadar....

gecekuşu bak canım ben diyetisyene de gidiyorum onun bana söylediği küçük bir dilim börek 1 dilim ekmek yerine geçer ama çok yağlı olmamak kaydıyla demişti yani 1 kibrit kutusu gibi düşün... sende artan ıspanağın varsa çok az bir yağla kavur yarım yufkadan bir gözleme yap ama yağsız pişir benim canım çok isterse peynirli gözleme yapabiliyorum sonuçta ha ekmek yamişsin ha yağsız gözleme hiç farkı yok... barbunyayı da çok kaçırma hem gaz yapar hemde kalrisi çok düşük değil çünkü diyetisyenim susuz 6 kaşık yiyebilirsin demişti ki bu 1 kaşık zeytinyağı ile yapılan için geçerli sonuçta o daha çok yağlı onuda düşün... ve 1/2 dilim kekte 1 dilim ekmek eder ama içindekilerin kalorisinide düşün demişti:))) umarım yardımcı olmuşumdur.....

ya kızlar ben demiştim ya bu sebze ve meyve günlerini bilerek aralara koymuşlar diye valla doğru:))) ben bu sabah kalktım öyle çok susamışımki 2 bardak su içtim ve ardından 1 portakal, 1elma ,5-6 çilek ve 8-10 tane çağladan oluşan bir abuk meyve salatası yaptım yedim 10-15 dk geçmed tuvalete zor yetiştim:))) bende cır cır olmuşum bir arkadaşımız gibi:)))

kızzzzzzzzllllllaaaaaaaaarrrrrrrrr ben az önce tartıldım ve havalara uçuyorum şu anda incilideniz ablacım bu diyetle beni tanıştırdığın için sana çok minnettarım seni ok seviyorumm:)))olumunekankayizsmile
ve sonuna kadar bu diyetteyim veeeeee sonuç ben bu diyetten önce öküz gibi yiyip 71e çıkmıştım çizelgede 70 yazıyor ama ben 71 hatta kusüratı da vardı tam hatırlamıyorum amaa şu anki kilom:66.7:dance::dance::dance:
iyi ki listenin başına yazdırdım adımı iyi motivasyon oldu ve ben bu hafta pek aç kalmamıştım:sm_cool:
darısı size kızlar inşallah 58 olduğum zamanı da gösterecek Allah
listeye geçersiniz artık öptüm

günaydınnnnnnnnnnn kızlarrrrrrrrrr bende zaferimi bildiriyorummmmmm. biraz önce tartıldım çok mutluyum incilideniz allah ne muradın varsa versin ben kaç aydır ne şok diyetler yaptım hiç sonuç alamamıştım öyle 5 kilo felan beklimiyodum zaten amaaaaaaaa 78,5 ile başlayan yolculuğum75,800 benim için çooook güzel dadarısı diğer arkadaşlara ben haftaya devam ediyorum kızlar..

hadi kızlar benimle başlayan bir sürü kişi vardı onların sonuçlarını da çok merak ediyorum ben bu arada hiç spor yapmamıştım ama mesleğimden dolayı devamlı ayaktayım eve gelince de yerimden kalkmam öyleyim yani buna rağmen çok güzel sonuç aldığıma inanıyorum kaydirigubbakcemile3
az önce kahvaltımı yaptım 2 dilim kepek ekmeğini zor yedim eskiden serbestsin istediğin kadar ye deseler 5-6 dilim yerdim herhalde ama benim hiç yerim kalmadı ya kendimi süper hissediyorum yıllardır aradığım diyet buymuş meğer inşallah 58 olduktan sonra geri almam tabi o zaman daha çok dikkat ederim:lepi:

Tmm cnm bekliyorum sonucusositososito

Kızlar sabah tartı 56'ya yakın gösteriyordu öyle mutlu oldumki kaç haftadır 57'nin altına düşememiştim bu bana büyük motivasyon oldu:sm_cool:.Bugün ikinci güne girdim ve patates günümle devam ediyorum

biz öğretmenlerin zaten spora ihtiyacı yokki her daim ayaktayız birde nöbet var ki hiç sormayın:))) şimdide 23 nisan etkinliklerimiz başladı ki offffff offffffffff yorgun argın geliyorum kolumu bile kıpırdatacak zamanım olmuyor...

incilideniz ablam allah e muradın varsa versin çoooooooooooooook hayra geçti bunu bil:)))

aynen benimde aradığım diyet buymuş çünki hafta içi güzel geçerdi ama hafta sonu bana kabus olurdu bütün ev halkı kahvaltı yaparken diyet.ama artık bu kabus bitti burda hep beraber vermeye çalışmakta ayrıca hoşuma gitti. çok mutluyum bende 2 dilim kepek ekmeğine yağsız tost 2 domates birazda marmelat yedim bozmamak için

kzlar benimde diyetm btti bu sabah gidip tartıldm 81.5 ile başlamıştım şuan 78 im .3.5 kilo gitmiş .. sevindim yahu zemuszemus

sude nazz bu arada hemşehriyiz bende çorumluyum anca gördüm nikini

canım sen de güzel kilo vermişsin tebrikler alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis
komik ama aynı kahvaltıyı yapmışız ben de aynı şeyleri yedim:içelim:
bu arada canım çorumlu değilim çoruma atandım mesleğimden dolayı ama çorumu seviyorum özellikle de çikolatalı leblebilerini sırnaşık şey

güzeldir çorum umuz anca yazları gidebiliyoruz leblebileri ve temizliğiyle sayılı şehirlerden

Kızlar meyve ve sebze günü neler yediniz yapanlar bilgi verirse sevinirim boshayallersmile
canım sana çok önemli bir tavsiye diyet bitinceye kadar asla tartılma bunu unutma sebze gününe gelince bol bol domates salatalık yeşillik ve haşlanmış karnıbahar yedim ben meyve gününde sadece 2 çeşit meyve yedim elma ve de portakal ama ne kadar yediğimi sormayın söylemeye utanırım çok abarttım çünkü elmakolik bi insanım neyseki kalori sınırlaması yok çok güzel de bi sonuç aldım sana da başarılar dilerim canımcımkaydirigubbakcemile5

ilk önce sonuc bildiren arkadaslar hepinizcokgüzel vermissiniz tebrikler a.s.

benim sonucum bugün itibariyle 62.5 kg 64.3 le baslamistim 2 kilo ancak gitmis bunada sükür ama bu diyet bana göre degilmis oldukca zor geldi ben degisiklik seven biriyim genel anlamdada belki o yüzden.
Ama incilideniz ablamiza cok tesekkür ediyorum bizlere yardimci oldu yalniz birakmadi kocaman :hooray: hakediyor....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…