5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

bir bildirimde benden:)))
başlangıç ------ 80.5
ilk günün sonu------79.5
ikinci günün sonu----78.5
üçüncü günün sonu-----77.5

yarına allah kerim inşallah yine vere vere giderim:))) bugün meyve günüm ve bağırsaklarım çok çalışıyor... ne yapacağım ya yediğimi çıkarıyorum ben

sporu bende yapamıyorum( zaten devam etmeyecekseniz başlamayın deniyor.... benim diyetisyenimde öyle dedi sebebini bilmiyorum....

maaşallah canım 3 günde 3 kilo süpersin yaaaaaa bende 5 günde 3,5 kilo çok iyi diyodum bak şimdi seni kıskandım ohaoldumsmile

bravo doğrusu diyet yaparken spor yaptınmı arkadaşım ben spor yapma özürlüyümde:1no2:

yaptim sayilmaz aslinda benimde spor yapmam lazim cünkü problemlerim bölgesel denemek amacli 1 kere sabah ebru salli ile plates yaptim bide callenits egsersizlerini indirip denedim o kadar devamli yapmadim yani

bu diyet gerçekten çok güzelmiş bende pazartesi başlıyorum yediklerimden kısarak 1,5 ayda 5 kilo verdim bakalım 1 hftada verebilecekmiyim boyum 1,72 kilom 84 eğer liste varsa benide pazartesiye ekleyebilirmisiniz yoksa pazartesi başlayacak arkadaşlarla liste yapalım

maaşallah canım 3 günde 3 kilo süpersin yaaaaaa bende 5 günde 3,5 kilo çok iyi diyodum bak şimdi seni kıskandım ohaoldumsmile

yok canım ya şimdilik öyle bakalım daha bugün dahil 2 günüm var vermeye devam edersem iyi olacak tabi ama ya duraksarsa... senin verdiğin kiloda çok iyi ama düşünsene 1 hafta aç dolaşıyoruz gram oynamıyoruz bu 5 günde olması ise mucize........

selam kızlar valla süpersiniz sizi tebrik ederimvereliniortakkeşke bende yapabilseydim ama maalesef benim bünyem kaldırmadı:sm_confused:bence spora devam etmemek spor yaparken metabololizma hızlı çalışır sonra bırakırsan oda çok yavaşlar ikinci nedenide spor yaparken sıkılaşan vücut bırakınca gevşeyip sarkma eğiliminde bulunur.ben uzun zamandır yapıyordum.doğumdan sonra pek fırsatım olmamaıştı 1 aydır tekrar başladım.yalnız kızlar vücut spora alışırsa hep istiyosunuz zaten yani bırakma pek olmuyor bağışıklık gibi oluyor.onun için şiddetle tavsiye ederim gerek sağlık gerksede çok fit sımsıkı bir vücut için:içelim:

benim tatil günüm pzt ve salı çarşamba lapa yapacağım sonra diyetisyenin verdiği diyeti yapmayı düşünüyorum.... sonraki pzt bende tekrar başlayabilirim:))) böyle verildikten sonra....

tatil günlerinde de diyetisyene uyacağım verdim o kadar geri almamam lazım bu ayın 26 sında görümcemin nişanı var herkes şaşırsın istiyorum:)))

mavişcim sende yapabilirsin aslında canım ya sadece yiyecekleri damak zevkine uydur bence... örneğin ben bu kez patatesleri fırınlayacağım :)))

selam millet ben de bu diyete başlamayı düşünüyorum da bir şey soracaktım ...günleri sırayla uygullamak şartmı ...mesela ben bugün et gününden başlasam olmazmı acaba..

selam millet ben de bu diyete başlamayı düşünüyorum da bir şey soracaktım ...günleri sırayla uygullamak şartmı ...mesela ben bugün et gününden başlasam olmazmı acaba..

ben yarın başlayacağım bence sende yarından itibaren başla haftaya bugün kilolarımızı yazarız inşallah vermiş oluruz ben bu sefer çok kararlıyımhihoyyyt

ben yarın başlayacağım bence sende yarından itibaren başla haftaya bugün kilolarımızı yazarız inşallah vermiş oluruz ben bu sefer çok kararlıyımhihoyyyt

tamam da demek istediğim ilk gün patates günü ben onun yerine mesela ilk gün et günü yapsam 2.gün patates yapsam mesela olmazmı ..sıraya uymak şartmı ..ben 21 günde 4 kilo verdim ..geriye 2 kilom kaldı zaten .denemek istiyorum ..inş. işe yarar ..ilk kez diyete başlayanlar daha çok verecektir eminim ama benim gibi 21 gündür diyette olanlar ne sonuç elde eder orasını bilemiyorum ama deneyeceğim ...

kızlar ok kilo verdik çok güzel bi şekilde ama liste düzenlenmemiş bilmiyorumkismile
kim düzenleyecekti bu arada tek 5 kilo veren ben miyim başka var mı 3.5 verenler de iyi bence incilideniz ablamızın kaç verdiğini de öğrenemedik bekliyoruz merakla kaydirigubbakcemile3

Kızlar çarşıya gittik annemle yürüyelim dedim.
Çarşıya gelene kadar mahvoldum sonra bi dükkana gittim işim vardı. Halsizlikten ölmek üzereydim şapır şapır terlemeye başladım resmen ter aktı hiç yöle terlememiştim inanamadım.Dükkandan inerken merdivenlerde bayılcak gibiydim dua ederek indim.Hemen bi dükkandan browni aldım yedim ama bana mısın demedi.Otobüse öyle zor bindimki otobüs basamağını çıkarken düşecektim nerdeyse.

Bana yaramadı yani bu diyet kendi kendime nazar değirdim resmen

Yarın normal yiyerek diyet yapıcam bugün ölüyorum sandım yaamafoldumben

senin zaten kilon kalmamış inşallah bende iki kilom kaldı diyeceğim günlere gelebilirim

kızlar kilo çizelgemi nasıl değiştirecem link verebilirmisiniz sık kullanılanlara eklediğimi zannetmiştim ama yok bulamıyorum..bilen varsa anlatsın lütfen

kızlaaarrr ben de 3 kiloyla diyetimi tamamladımzemuszemus sabah 63 kiloydum.. çok mutluyum. şimdi bir hafta daha bu diyeti yapıp bırakıcam Zaten hedefim toplamda 5 kilo vermekti. en az 2 kilo da haftaya versem tamamdır. Resmen bacaklarımın inceldiğini görüyorum inanılmaz birşey.. Ah incili abla Allah ne muradın varsa versin:Saruboceq: a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…