5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

benim diyette iyi gidiyor ama 5 kilo verdiğimi sanmıyorum. yarın tartılcam yazarım kaydirigubbakcemile5

ben meyve günüde 5 tane elma yedim 2 bardakta portakal suyu iyi geçti bugünde 4 tane yumurta 2 kase yoğurt bi bardakta ayran içtim .. iyi gidiyor

yarın ben puding yiycem :teytey: serbest gün ve ben puding yiycem süper bişi zaten şerbetli ve hamurlu tatlıları tercih etmem sütlü tatlılar her zaman tercihimdir kahvaltımı kepekli ekmekle yapacağım sonra da öğle yemeğine makarna yiycem ya o kadar özledim ki makarna hastasıyımdır ama makarnayı sade haşlayacağım içine salata malzemeleri koymayı düşünüyorum porsiyonlarıma dikkat edeceğim tabi pazartesi tekrar haşlanmış patatesten devam durmak yok yola devammm ayrıca yarın 3 vermiş olsam bile devam etmem için yeterli ayy yarın olsa artık da hasadımız ne görsek herkese iyi akşamlar :1hug:

benimde ikinci günümdü bugün kolay geçti sabah kabak yedim öğleden sonra ve akşam karnıbaharrrr
yarın et günü daha kolay geçer sanırım

arkadaşlar bu diyeti bozanlar listesi kaçıncı sayfada?merak ettim kaç kişi bozmuş tabi bende bozmuştum

canım ya form çay içemem bebiş düşünüyoruz ya olabilir düşüncesiyle içemiyorum inşallah vardır bebişim:)))

hımmm seni olumsuz etkiliyor demek bende tam tersi hırs yapıyorum verdiysem veririm diyorum....
evet senin için zor olur başlangıç ve bitiş şeklinde yaparız olmazsa o olur mu? hem girip yapmak isteyenlere bir yol olur....
bu kez bozmadan yap olur mu şeker yoksa zopalarım haklava:

ben haftaya yapamayacam kızlar aslında ilo verdiğimi görünce gaza gelmiş 1 hafta daha yapayım demiştim ama eşim kesinlikle olmaz diyor...kendine zarar vereceksin diyor..çünkü eger yarın baskülde 75 i görebilirsem 3 hafta dolmadan 6.7 kilo vermiş olacağım..acelen ne diyor ya adam tabi kendisi taşımıyor onca yükü.

canım ya form çay içemem bebiş düşünüyoruz ya olabilir düşüncesiyle içemiyorum inşallah vardır bebişim:)))

ayyy amin canım inşaallah hayırlısıyla gelir bebişin....ben de şu kilolardan bi kurtulayım inşaallah ben de hemen istiyorum..Rabbim hayırlısını versin..

kolay bi diyete benziyo en azından her gün farklı bişey yenebiliyo konsantre olup bi gün başlayabilirim.

patetesi haşlamanın dışında farklı tüketen oldu mu aranızda,bu hafta biraz değişiklik yapmak istiyorum,et günümde incilidenizin dediği hindi fümeden yiyicem mesela,sebze gününmde de patlıcan biber közlicem.patetese de bi atraksiyon katayım dedim

kizlar bu diyet nasil birsey ya sagliklimi sizce?

gercekten kilo verdiriyormu?merak ettim simdi off ben diyet konusunda cok ama cok beceriksizim ya.

ayyy amin canım inşaallah hayırlısıyla gelir bebişin....ben de şu kilolardan bi kurtulayım inşaallah ben de hemen istiyorum..Rabbim hayırlısını versin..

amin canım inşallah gelir 16 ay önce kaybettim yerine yeni bir melek göndermedi rabbim( inşallah daha fazla bekletmez... seninde çocuğun yok sanırım... nerede yaşıyorsun canım bir sakıncası yoksa?

evet bu hafta deneme yanılma gibi oldu ... eğer tekrar yapacak olursam daha farklı olur diye düşünüyorum örneğin patatesleri kesinlikle fırınlarım haşlamam tek değiştireceğim şey bu.... tabi daha yumurta gününü görmedim ama sabah 2 yumurta yiyeyim sonra süt içerim akşama da çılbır yaparım diyorum yani bıkmamış olurum diye düşünüyorum....

kizlar bu diyet nasil birsey ya sagliklimi sizce?

gercekten kilo verdiriyormu?merak ettim simdi off ben diyet konusunda cok ama cok beceriksizim ya.

ben 2 günde 2 kilo verdim ama sonrası ne olur bilemiyorum... ben önümüzdeki hafta günaşırı lapa yapmayı düşünüyorum benim çok hoşuma gidiyor yoğurtta koyuyorum misssssss gerçi üstüste 2 gün diyor ama yok ben öyle yapmayacağım...

demek 2 kilo verdin 2 gunde aslinda su lapa herseyden daha iyi geliyor bende gecen sene onun sayesinde vermistim tekrar baslamam gerekli anlasilan

evet lapaya ben acık tuzda koyuyorum hem yoğurtta ama sadece 3 öğün yiyorum .... sen nasıl yapmıştın canım?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…