5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

kızlar bu diyet tam bna göreymiş ya. hiç zorlanmadım . 3.5 kilo vermişim. buda iyi. haftaya tekrar başlıyorum + akşam 1 saat yürüyüşle beraber.. zemuszemus

kızlar bugün bende başladım bu diyete heralde 54 kilo felanım tamnet bilmıyorum.tartım bozuk..
bide bişe soracagım pattesı sade haşlanmış yıyeceğiz değilmi? kırmızı biber nane falan eklessek olurmu..

baharat kullanabilirsn canım.zemuszemus tuz yok lmaz:

kızlar bu diyet tam bna göreymiş ya. hiç zorlanmadım . 3.5 kilo vermişim. buda iyi. haftaya tekrar başlıyorum + akşam 1 saat yürüyüşle beraber.. zemuszemus

tebrik ederim canım. nasıl yaptın tam uydunmu bende 3,5 verdim ama çok az kaçamağım oldu benim mesela çok midem kazındığında azıcık leblebi yedim meyve sebzeyi çok çeşitli yedim gibi bikaçkerede çubuk kıraker attım ağzıma yani acaba tam uysaydım sonuç değişirmiydi diye merak ettim

bu arada bende haftaya tekrar başlıycam bende 3 defa filan yürüdüm 1 saatten fazla bide aralarda biberiye çayı tükettim günlük bir lt kadar snıyorum onunda çok faydası oldu yeşil çayla beraber

kızlar merhaba ben dayanamayıp dün tartılmıştım dün 76.2 gösteriyordu ben son günü meyve yaptım , bu gün tartıldığımdaysa 76.3 diyor ya kafayı yiyecem.yani dün hiç vermediğim gibi bi de üstüne almışım meyve gününde ne iş ya....kızlar ben diyet süresince dikkat ettim gerçekten herşeye harfiyen uydum sadece 1 kere 4 tane makarna yedim...genelde akşam 8 den sonra yememeye ve bolca su içmeye dikkat ettim hiç tuz kullanmadım yağlı bi şey yemedim açıkcası ben daha çok şey bekliyordum.....ha bu arada 3 gün yürüyüş + spor yaptım 1 saatten fazla...
bu arada reglimin 4. günündeyim belki onunda etkisi vardır..
tabiki buna da çok şükür...

canım ben hiç kaçamak yapmadım birebir uydum günde 3 bardak yeşil çay ve en az 2 lt suyu ihmal etmedim. tek eksiğim var yürüyüş yapmadım. bu hafta yürüyüşle beraber başlıyorum tekrar canım. kaydirigubbakcemile2

kızlar merhaba bende pazartesi baslıycam ınsallah.once takip edeyım dedım.bende heveslendım kılo verenlerı görunce.kızım 5,5 aylık.ek gıdalarada basladık.5 gunden bişey olmaz herhalde.sabırsızlıkla beklıyorum pazartesıyı

Tmm cnm bundan sonra tartılmam bitene kadar boshayallersmile

Meyve ve sebze günleri ne yiyeceğim şimdiden kafamda canlandı :hulya: opuyorumnanaktan

Ayy darısı bizim başıma tatlım opuyorumnanaktan

Ben aşağıdaki linke bugünkü fotomu ekledim diyet bitince bakalım yine foto çekip eklicem farkeder mi diye merak ediyorum da :kedi:

http://www.kadinlarkulubu.com/kadinlar-hamami/352802-bugun-giydin-cek-gorelim-230.html

arkadaslar ben tartılmadım bugunde isveç diyetine başladım 13 gun sora tartılıcam şimdi tartılırsam havaya girerim diyeti dogru dürüst yapmam die bu arada bende corumluyum:)

selam arkadaşlar benide aranıza alırmısınız bende yarın başlıyorum bu diyete arkadaşların yazdıkları beni çok motive etti şimdi 76 kiloyum iki ay içinde 62 olmak istiyorum olabilirmiyim sizce

selam arkadaşlar benide aranıza alırmısınız bende yarın başlıyorum bu diyete arkadaşların yazdıkları beni çok motive etti şimdi 76 kiloyum iki ay içinde 62 olmak istiyorum olabilirmiyim sizce

Bence çok rahat olursun cnm daha fazla bile kilo verebilirsin boshayallersmile

slm kizlar kilo bildirimi yapmaya geldim
pazartesi bende baslamistim hic kacamak yapmadim sayilir ama sabaklari 2-3 tane kaysi yeyip ilik su ictim üstüne aferdesiniz kabizlik olmasin diye bi de yumurta gününde birazcik yagsiz yogurtta yedim ben de hergün tartilananlardanim
pazartesi.....59.1
sali.............58.7
carsamba....58.1
persembe....57.4
cuma..........57.3
cumartesi yani bu gün....56.9
yani 5 günün sonunda toplam 2.2 kg vermisim
ben hep sabahlari ac karnina tartiliyorumsanki protein günlerinde daha cok vermisim acaba bide protein diyetinimi denesem :uhm::uhm:

neden olmasın isteyince herşey oluyor yeterki iste.....

Bence çok rahat olursun cnm daha fazla bile kilo verebilirsin boshayallersmile

teşekkür ederim canım inşallah olucam sizinle sohbet etmek insanı dahada hırslandırıyor benim belden üstünde kilom yok göbekte yok basenlerim ve yanlarım var nasıl erir bunlar bir fikri olan varmı :uhm:

bravo doğrusu diyet yaparken spor yaptınmı arkadaşım ben spor yapma özürlüyümde:1no2:

teşekkür ederim canım inşallah olucam sizinle sohbet etmek insanı dahada hırslandırıyor benim belden üstünde kilom yok göbekte yok basenlerim ve yanlarım var nasıl erir bunlar bir fikri olan varmı :uhm:

valla streç film sarıp yürüyen çok bayağı ter atıyorsun ben denemedim ama düşünüyorum .. birde aerobik yap o bölgeleri çalıştıran faydası olur mutlaka...aslında en güzel spor yürüyüş yerin müsaitse...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…