5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

amin canım inşallah gelir 16 ay önce kaybettim yerine yeni bir melek göndermedi rabbim( inşallah daha fazla bekletmez... seninde çocuğun yok sanırım... nerede yaşıyorsun canım bir sakıncası yoksa?

yok canım benim de bebişim..ben 1,5 yıllık evliyim şimdiye kadar korunduk ama eşim artık acele ediyor...sana çok geçmiş olsun..Rabbim yüzünü güldürsün hayırlısından versin inşaallah...
ben mersinliyim canım ama mardinde yaşıyoruz , iş gereği..
zaten bebeği de memlekete tayinimiz çıksın diye düşünemedik..bakacak kimsemiz yok burda bebeğe.inşaallah bu sene tayinimi çıkarda biz de kavuşuruz bebeğimize.

demek 2 kilo verdin 2 gunde aslinda su lapa herseyden daha iyi geliyor bende gecen sene onun sayesinde vermistim tekrar baslamam gerekli anlasilan

aynı soruyu bende soruyorum canım bu lapayla ne kadar sürede kaç kilo verdin söylermisin mümkünse çünki acilen vermem gereken 7 kilo var arada değişiklik yapmak istiyorum hep aynı diyet sıkıyo ayrıca pirincide çok severim ama hiç denemedim lapa olayını

hımm anladım canım... bizde ilk 2 yıl düşümedik gezelim tozalım diye sonra rabbim kısmet etti ama devamı gelmedi inşallah canım hepimizin yüzünü güldürsün bizde 4 yıllık evliyiz... bende 5 yıl muş'ta çalıştım şimdi çankırı'dayız ama buralı değilim sinop+samsun karışımıyım:))) inşallah canım rabbim sizinde gönlünüze göre versin... inşallah çıkar canım ya kurtulun oralardan ...

asl35 canım ben ilk denememde zaten 2 gün yapın fazla yapmayın diyor dediği gibi yaptım 2kg verdim hemde geri almadım kalıcı bir kayıptı sonrasında yediklerime dikkat ettim... daha sonra tekrar yaptım ama bu kez 1 kilo verdim artık ne etkiledi bilemiyorum ama öyle oldu ... ama ben dediğim gibi yapıyorum tadıda iyi oluyor ve hiç acıkmıyorsun 1 gün dene istersen devam edersin...

kızlar benim yarın son günüm.ama ben hiç zayıflamış gibi hissetmiyorum şuan kendimi.yarın sabah aç karnına tartılcam sonuçları yazarım sizee.zemuszemus

cevabın için sağol canım aslında yarın deneyim dedim incilideniz olmaz dedi enkısa zamanda deniycem

valla ilk anda benden çok gitti ama şuanda tartı pek aynı şeyi söylemiyo,sabah tartılıp bakıcam ben de.bir yandan da mıcize iksir diiye konusu açılmış olan çayı kaynatıyorum şimdi.o ya da bu diyetle ve yöntemle bu kilolar gidecek,başka çaresi yok.

kızlar ben bugünü yapamadım
ilk 4 gün yaptım
bugün sona attığım ve kendime güvenemediğim meyve günüydü
meyve hiç sevmem ve beni çok acıktırır hele aç karnına yersem miğdem bulanır
bu arada 4 günde 2 kilo vermişim sanırım
bu sabah 58 çıktım
ama biraz önce tartıldım 58.5 gibiydim
ama diyete bayıldım
tavsiye eden arkadaşa çok teşekkürler.
meyve günü hariç bana çok uygun
bugün sabah hafif bir kahvaltı yaptım
akşamda 2 parça fırında tavuk yedim toplam 1 dilim ekmek ve bikaç kaşık yoğurt
pazartesi diyete devam

bencede pazartesi devam etmeliyiz ben 1 ay yapmayı dşünüyorum bana katılan olurmu yaw ? tek bırakmayın .. alsanaalsanasmile

ah cnm bende başlıcam pazartesi daha sonra da şu kiloların en az 15 kilosundan kurtulana kadar devam etcem giz3mm

ah cnm bende başlıcam pazartesi daha sonra da şu kiloların en az 15 kilosundan kurtulana kadar devam etcem giz3mm

birbirimize destek oluruz cnm. bende yapıcam bnu baya. hele yarın tartılıp güzel bi sonuç alırsam daha istekli yaparım.zemuszemus

o diyeti bozanlar kısmı da çok komik.... fişleniyorsunuz nerdeyse kızlar :)))))))

kaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemilebak hırs yaptım diyete ilk fırsatta döncem ve en çok kilo verenler arasına adımı yazdırcam

yarın sınav var ben hala oturuyom iyi geceler hepinizi öptüm bybyopuyorumnanaktan

cnm her hafta verilen kilolari ekliyorum listeye, mesela berrudermir ve pasakliya yaptigim gibi olcak
yarin sonuclar aciklansin diger arkadaslarinkinide öyle yapcam:)
yok yok vermem gereken kilolar var, ama bu diyet bana hic uymuyo, yani bu hafta cok zorlandim özelliklede birinci ve ikinci gün
haftaya patatesi firina vercem sebze gününde ise beni tok tutacak biseyler düsüncem
bakalim ins bu sefer olur
mavis81 .!.:
arkadaşlar bu diyeti bozanlar listesi kaçıncı sayfada?merak ettim kaç kişi bozmuş tabi bende bozmuştum
cnm seni diyet bozanlar kismina eklememistim simdi ekliyorum

Son düzenleme:
ımdaaatt yarın oğlumun d.günü partisi var evde. Az önce ıspanaklı börek , z.yağlı barbunya ve kek pişirdim , yarın gündüz de hazırlıklara devam edeceğim . Resmen kokular gelip burnumu zorluyor çizgi filmlerdeki gibi 3 kg gitti ama ne yapayım da geri gelmesin offff

:) bende bugün yumurta yedim ama ekmekle kizlar midem bi agridi sormayin
saat 4 te yedim ondan sonra hic bisey yemedim bütün gün mide agrisi cektim simdi soda ictim biraz rahatladim
benimde annem börek yapti bugün yaa bi dilim yedim valla

kızlarrrrrrrr günaydın:))) benim 80.5 ile başlayan yolculuğum bugün 77.5 ile devam ediyor :)))) bugün meyve günüm bakalım nasıl geçecek:uhm: yani işin özü ben 3 günde 3 kg verdim darısı yarına ... ve tabi sizin başınıza... yalnız bir şey söylemek istiyorum ben öyle kusana kadar çok çok yemiyorum ihtiyacım kadar yiyorum aç kalmıyorum desem yalan olur ama açlıktan da ölecek kadar değil öyle yiyorum yani zaten tıka basa yesen bu kadar hızlı verilebileceğini düşünmüyorum... sebze ve meyve günleri hariç tabi ye yiyebildiğin kadar!!!!!!!!!!!!!!!

cevabın için sağol canım aslında yarın deneyim dedim incilideniz olmaz dedi enkısa zamanda deniycem

rica ederim canım... incilideniz ablamın dediği doğru zaten bu diyetten sonrada hatırlarsan 2 gün mola diyordu :))) işte sen bu 2 gün moladan sonra yaparsan daha iyi olur şekerim... hem vücudun direnmez....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…