5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

a.s. tatlım sabah boşaltım sistemin çalıştıktan sonra tatırtılırsan daha güzel olmaz mı??
ben de azimle diyetin dışına çıkmadım. ama serbest günü yani yarını iple çekiyorum... düş akşamdan beri de ağızım kulaklarımda. akşem eşim yaa sen baya inceldin dedi...:dance::dance: diyet yapınca hep dalga geçiyo diye aldırmadım. ama bak ciddiyim dedi.. sonra arkadaşım gelmişti o da aaaa acayip ince duruyorsun en az 3 kg falan vermiş gibisin dedi ve eşim de tasdikledi...:dance::dance::sm_cool:hihoyyyt:roflol: o gazla sevinçten gece uyuyamadım bile..kaydirigubbakcemile2 sabahta geçen hafta bile kapanmayan pantolonumu denedim. veeeeeeeeeeeee şimdi üzerimde o pantolan var... hem için deyim hem de sıkmıyor...kaydirigubbakcemile2:lepi:hihoyyyt:dance:alkisalkisalkis

ne güsel ayy bende verdim heralde sırnaşık şey bişi sorcam kilo vermemiz hafta sonuda devam edick mi(tabi dikkatli olursak) :1rolleyes:

ayy ablacım,süpersin yaa,zaten bende boşalttıktan sonra tartılıcam şimdi akşam bitki çayımı da içicem,yarının hem haftasonu olmasından dolayı hem de diyetin bitmiş olmasından dolayı benim de ağzım kulaklarımdadelikafaduldenbundan sonra daha dikkatli yiicem zaten...:icecream:

bakın millet size tavsiye daha önce de söyledim ...şimdi bu diyete başlayan hemen tartıda farkı görmek isityor ama tartıda fark diyet bitiminden 3-4 gün sonra daha net ortaya çıkıyor ..bunu denedim ve gördüm ..çünkü o kilo kaybı hemen yansımıyor tartıya ..belki daha fazla vermişsinizdir ...diyet bittikten 3-4 gün sonra bi daha tartılın bence ...ben mesela tartıldıktan sonra 3 gün üstüste aynı gelmiştim ...4.gün bi baktım 1 kilo gitmiş :) mesela spor yapıp tartıya çıkanlar var ne akdar gitmiş diye :)) o hemen yansımazki :))

evet haklısın bi kaç gün daha tutmak lazım boğazı,ben mesela yarın tartılıcam ama hafta içi tekrar bakıcam sabah uyanınca incecik oluyorum,suyu bol bol içince acaip bi şişkinlik oluyo sizde de oluyor mu?

Benim yarın serbest günüm canım.. annemm tavuk ıspanaklı börek falan yapmış diyetin bayramı diye azar azar onlardan yicemkaydirigubbakcemile3

evet bendede aynı oluom bende bide nedense bu gün idrarada hiç sıkısmıom içtiğim içimde kalıyo offff aksam bi form daha içicem benneyaptımki

evet bendede aynı oluom bende bide nedense bu gün idrarada hiç sıkısmıom içtiğim içimde kalıyo offff aksam bi form daha içicem benneyaptımki

zaten hergün düzenli çıksaydık,kimbilir kaç kg vermiştiiiiikk,ama uzun zamandır bu diyette 2 kere çok afedersin cırcır biçiminde çıktım:kedi:,sebze ve meyve günlerinde özellikle...

tesekkür ederim bir bakayim tarife göremedim herhalde. Ben patatesi dilimleyip biraz su ve bol baharatla firina verdim onu yiyorum fena degil ama yogurt olsaiyi olucakti. Neyse bozmim simdi böyle devam .

Senide tebrik ederim cok sevindim inceldigini hissetmene

zaten hergün düzenli çıksaydık,kimbilir kaç kg vermiştiiiiikk,ama uzun zamandır bu diyette 2 kere çok afedersin cırcır biçiminde çıktım:kedi:,sebze ve meyve günlerinde özellikle...

nys canm kar kardır dimi bu hafta bitti sayılır sen haftaya yapmıcn sanırım bu diyeti baya düzene girer sindirim sistemin ben haftayada yapıcm duruma göre belki devamda ederim suan için bişi diemiom :1rolleyes: :1rolleyes: :1rolleyes:

tabi ki kardır,bende dikkatli yiicem artık bundan sonra hafta içi yine takip ederim sizleri burdan...a.s.

bende sudan şişkinlik olmuyor ama gaz sorunum var benim ..gece meyve yiyince gazım oluyor sabaha tartıda doğru çıkmıyorum ..işyerine gelince rezene içiyorum iniyor şişkinliğim ..o yüzden gaz durumu şişkinlik çok önemli ...tartılacağım günün akşamında gece meyve yemiyorum ben ..sabaha şişkinlik olmsın diye ...

evet yaaaaaa o şişkinlik bende de var bende sadece bendemi diyodum sabah wc den çıkınca karnım dümdüz öğleye kalmadan şişiyo ama bugün pek yok yumurta yediğim içinmi sadece acaba meyve sebze yemeyincemi şişmediki

kızlar maşallah ne güzel muhabbetler geçmiş öyle...

incili ablacım maşallah ya ne güzel demekki dışarıdanda hissediliyor bu fark:lepi:

chatlaxx neden bozdum canım ya ne güzel gidiyordun seni çok iyi anlıyorum mutfakta herşey bana gülümsüyor ama ben nasılsa hepsinden yedim 3-5 gün yemezsem ölmem diye düşünüp geçiştiriyorum ve mutfağa pek uğramıyorum....alsanaalsanasmile

kilo verenleri de tebrik ediyorum alkisalkisalkis

bu arada ben kurala hiç uymuyorum her gün tartılıyorum eyvahedigeldismile ve bugün 1 kg daha gitmiş 78.5 olmuşum:)))

chatlaxx aslında bu listeyi günlere bölerek hergün verdiklerini yazsak daha çok hırs yapmaz mıyız? 1. günden 5. güne kadar yazsak siper olur valla ne dersin zor mu olur?

örnek:
adı başlangıç 1.gün sonrası 2.gün 3. gün 4.gün 5. gün
özlemilker 80.5 79.5 78.5

bugün 3. yani et günüm allah şükür yine hiç zorlanmadım....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…