5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

kızlar ben de dayanamadım tartıldım sabah 76.2 gösteriyorkaydirigubbakcemile2 sevindim baya moralim düzeldi..

kızlar ben de dayanamadım tartıldım sabah 76.2 gösteriyorkaydirigubbakcemile2 sevindim baya moralim düzeldi..

bende 2 gündür tartılıyorum ee ne yapayım merak ediyorum hem daha çok motive oluyorum... belki yaptığım yanlış ama ne yapayım ben yanlışımla mutluyum:))))hihoyyyt

hbryrm 79 ile başlamışsın buldum:))) aferin ya maşallah ne güzel gitmiş kilocuklar....

ya bu arada senin adının habire yerim olduğunu düşündüm sesli harfleri atınca onlar kalıyor :))) kesin farklıdır ama:)))

hbryrm 79 ile başlamışsın buldum:))) aferin ya maşallah ne güzel gitmiş kilocuklar....

ya bu arada senin adının habire yerim olduğunu düşündüm sesli harfleri atınca onlar kalıyor :))) kesin farklıdır ama:)))

özlemcim o şimdi diyette olduğumuzdan olmasın.kaydirigubbakcemile3.habire yemek istiyorum bende.ama hiç öyle düşünmemiiştim:roflol: çok hoşsun..

kızlar kabak biber ızgara yedim havuç salatası yedim şuan çok iyi gidiyor baya şartladım kendimi bir an önce sonuç almak istiyorum

ne güsel ayy bende verdim heralde sırnaşık şey bişi sorcam kilo vermemiz hafta sonuda devam edick mi(tabi dikkatli olursak) :1rolleyes:

a.s.tatlım eğer hafta sonu almazsak, vermiyoruz.. zaten bu hiç iyi olmaz metobolizmayı şaşırtmak gerekiyorki pazartesi tekarar başladığımızda yine kilo verebilsin.kaydirigubbakcemile5 ayrıca 2 gün bayram abartmadan yemek gerekiyor. özlediğimiz herşeyden... ben ıspanaklı börek ve pirinç pilavı veeede ekşili köfte yiyeceğimcokacimcoook ama pazar günü dengeliyorum.. diyet yapmıyorum ama protein ağırlıklı besleniyorum... böylece cumartesi yediklerim yağa dönüşmemiş oluyor...:lepi:

incili deniz acaba yarın yesemmi yoksa yarında 100de 100 detoks çorbası yapıp pazarmı tartılıp yesem karar veremedim yarında o çorbadan yesem metabolizma yavaşlarmı bi bilgin varmı

incili deniz acaba yarın yesemmi yoksa yarında 100de 100 detoks çorbası yapıp pazarmı tartılıp yesem karar veremedim yarında o çorbadan yesem metabolizma yavaşlarmı bi bilgin varmı

a.s.yarın mutlaka yemelisin. yaa kızlar diyet yapacağız diye sağlığımızdan olmayalım diimi
:eek:lmaz: bu diyeti düzenleyen kim bilmiyorum 30 yıl önce falan öğrendiğim bir diyet.. ama 2gün serbest gün koymuş vardır bir bildiği...:hulya: bence 2 gününü güzel geçir....kaydirigubbakcemile2vereliniortak

merhaba kızlar bu diyeti okudumda gerçekten gidiyormu kilo benim için çok önemli çünkü hiç değilse bi 3 kilo falan vermem lazım 1 hafta içinde bir de giden kilo kalıcı olarak mı gidiyor bilgilendirir misiniz acaba? :kedi: benim de vermem gerekiyor da yapsam mı diye üşünüyorum cevaplarsanız sevinirim vereliniortak

evet haklısın bi kaç gün daha tutmak lazım boğazı,ben mesela yarın tartılıcam ama hafta içi tekrar bakıcam sabah uyanınca incecik oluyorum,suyu bol bol içince acaip bi şişkinlik oluyo sizde de oluyor mu?

tatlım vücudunda su duruyorsa böbreklerde bir sorun olabilir..CADIARZU ben de bol su kullandım ve suna dumankaya nın kalça basen eritme çayını içtim. ve ne kabızlık yaşadım nede şişlik...hatta sık sık wc ye gittimkafamçokkarıştı
bence bol bol su içip, idrara çıkamıyorsan bir doktara görünmende yarar var...kafamçokkarıştı

merhaba kızlar bu diyeti okudumda gerçekten gidiyormu kilo benim için çok önemli çünkü hiç değilse bi 3 kilo falan vermem lazım 1 hafta içinde bir de giden kilo kalıcı olarak mı gidiyor bilgilendirir misiniz acaba? :kedi: benim de vermem gerekiyor da yapsam mı diye üşünüyorum cevaplarsanız sevinirim vereliniortak

a.s.dikkatli yaparsan gitmesi lazım ama 1,5 kg veren arkadaşımız da var.bilmiyorumkismilebilemiyorum tabii. ben hep çok şişko iken yaptığım ve 2-3 ay arası yaptığım için kalıcı olmuştu.. bilmiyorumkismile ama bir hafta yapıp sonra bırakınca ne olur bilemiyorum...bilmiyorumkismile

a.s.dikkatli yaparsan gitmesi lazım ama 1,5 kg veren arkadaşımız da var.bilmiyorumkismilebilemiyorum tabii. ben hep çok şişko iken yaptığım ve 2-3 ay arası yaptığım için kalıcı olmuştu.. bilmiyorumkismile ama bir hafta yapıp sonra bırakınca ne olur bilemiyorum...bilmiyorumkismile

hımmm anladım canım cevap için teşekkür ediyorum benim 1 hafta yada 2 hafta içinde bi 4 5 kilo vermem gerekiyor lahana suyu falanda yazmışlar topiklerde onlarada bakıyorumda bu diyette ilgimi çekti inşallah verebilirim ya :gitme:

özlemcim o şimdi diyette olduğumuzdan olmasın.kaydirigubbakcemile3.habire yemek istiyorum bende.ama hiç öyle düşünmemiiştim:roflol: çok hoşsun..

ne bileyim belki de zihin hep o yöne çalışıyor:)) bugün et günüm ay içtiğim suyun haddi hesabı yok sende de öyle oldu mu canım?bilmiyorumkismile

X