5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

ben yumurta yiyemediğim için yoğurtla başladım ama iki tatlı kaşığı anca yedim,midem bulandı çok.açım yani ve tenise gidicem birazdan.inşallah bayılmam

Diyet menüsünü okudum bana çok tanıdık geldi, kesinlikle işe yarar bu menü..

Lisedeyken hepatit olmuştum bi anda feci kilo verip 48e kadar düşmüştüm o dönemde yağlı yemem yasaktı doktorum dilediğin kadar haşlanmış patates, beyaz peynir, sebze tüket demişti..
Hastalıktan kurtulunca aniden kilo alımı oldu bende halbuki sürekli tükettiklerimi tüketiordum ve 54 kiloyu geçmeyen ben 72ye kadar çıktım, isyanlardaydım, doktorumun söledikleri aklıma geldi ve başladım uygulamaya ek olarak yeşil çay tüketiordum ve sonuç 46 günde 14 kilo:)))

Biliorum inanması zor gelicek ancak emin olun denedim gördüm, tek taraflı beslenme ewt ancak diyeti bırakınca birazda dikkat ederseniz geri almanın mümkünatı yok, birde 4. haftanın sonunda kilo veremiordum bu canımı çok sıkıodu meyveyi azalttım patatei bırakıp haşlanmış makarna tükettim hızlandı böle değişimli olarak verdim kilolarımı..

Sen su kaybediosun bu yağ kaybı deil dienlerde şok oldular:)))))

Son olarak ben düznli spor yapamam, diyetinizin yanında yürüyüş ya da mekik çok faydalı olucaktır..

Başarmanız ümidiyle..

a.s.çook ilginç. ben de hepatitten sonra çok kilo almıştım.. bir süre 70 kg gezdim ve çok korkunçtu. hiç genç kız gibi değil sanki doğum yapmış kadın gibiydim. sonra bir gazete diyet listeleri diye bir kitapçık vermişti. ben o kitaptan bulup denemiş ve çokda güzel sonuç almıştım..opuyorumnanaktan

Az önce öyle açlık bastırdıki küçük meyveli yoğurt yedim çok pişmanım :gitme:

Sonra yine doymadım 1 tane haşlanmış yumurtanın üstüne biraz yoğurt döküp yedim yarım saat sonra bi tane daha yicem 3yumurta yemiş olcam akşam gelince de 2tane daha yerim günüm tamamlanmış olurmirmirmirmir

ben bugün 1 tane rafadan yedim,ofisteyim yağsız yoğurtla devam ediyorum,akşama da 3-4 tane yumurta yerim herhalde

Yumurta yiyen arkadaşlar günlük ortalama kaç tane yiyorsunuz?bilmiyorumkismile

ben sabah çılbır yaptım 1 tane de 12.00 gibi yedim daha acıkmadım.. 1 saat sonra falan yine yerim heralde. arada yoğurtla süt de tüketiyorum . Galiba 5 veya 6 yumurtayla tamamlıcam...a.s.

yalnız şöyle bir gelişme var..benim boyun uzun kemiklerim iridir..ne kadar zayıflarsam zayıflayayım kalça kemiklerim yüzünden(tabi et de var biraz) 40 tan aşağı beden giyemezdim.
dün ilk defa 38 beden pantolon aldım..şaşkınım valla..ben orta 1 de 40 beden giyiyordum nasıl şaşırmayayım..koca kadın olup doğumdan sonra giyeceğim aklıma gelmezdi o zaman..
hatta orta 1 de 40 beden alınca ağlamıştım ben büyüyünce napıcam,50-52 bedenmi giycem şimdiden böyleysem diye :))

a.s.ben bişiyi pek anlayamadım canım ya. kilo veremedim demişsin, sonra 38 beden pantolan giyebiliyorum artık demişsinkafamçokkarıştı diyetle değilse nasıl oldu..kafamçokkarıştı çünkü benim hep altım üstümden kalındır. ne kadar zayfılarsam zayıflayayım alt hep bir beden büyük olur. kaydirigubbakcemile3 basen, kalça nasıl gitti, lütfen bana yardımcı olurmusun....opuyorumnanaktan

gurur duyuyorum kendimle bugün okulda küçük bi kokyeyl hazırlamışlar pasta çörek kola falan süper görünüyordu herşey ama elimi bile sürmedim..üstelik o kadar ısrara rağmen , okulda yeniyim ya müdür müdür yardımcıları çekiniyorum zannettiler heralde çok ısrar ettiler ama ben ben aldım teşekkürler dedim...canım da istemedi çok şükür..çok iyi hissediyorum kendimi..:lepi:

ben sabah çılbır yaptım 1 tane de 12.00 gibi yedim daha acıkmadım.. 1 saat sonra falan yine yerim heralde. arada yoğurtla süt de tüketiyorum . Galiba 5 veya 6 yumurtayla tamamlıcam...a.s.

O zaman bende toplam 5 tane falan yicem cnm,ben yoğurtsuz yiyemiyorum midem bulanıyo o yüzden yoğurt döküyorum biraz

şimdilik iki tane yedim biraz sonra okula giderken 1tane daha yicem yürüyerek çarşıya gidip ordan otobüsle okula gitcem(maksat yürümek olsunkaydirigubbakcemile3) gelince de iki tane daha yumurta yicem toplam 5adet iyidir herhalde

yarında patates düşünüyorum sen ne yiceksin yarın?

gurur duyuyorum kendimle bugün okulda küçük bi kokyeyl hazırlamışlar pasta çörek kola falan süper görünüyordu herşey ama elimi bile sürmedim..üstelik o kadar ısrara rağmen , okulda yeniyim ya müdür müdür yardımcıları çekiniyorum zannettiler heralde çok ısrar ettiler ama ben ben aldım teşekkürler dedim...canım da istemedi çok şükür..çok iyi hissediyorum kendimi..:lepi:

kesinlikle iradeliyiz biz:)) devam devam az kaldıııııa.s.dün de ben doğumgünündeydim elimi hiç bişeye atmadım,sadece annemin yaptığı poğaçayı koklayıp yerine koyduuummmafoldumbenama bu akşam yürüyüşten sonra tartılıcam:uhm:

kızlar hepinize sağlıklı kolay kalıcı kilo vermeler diiyorum,
banada çok cazip geldi bu rejim ama yumurt günü korkuttu beni.asla yiyemem tüm gün yumurta :sinifsinif:
napces????kafamçokkarıştı

a.s. diğer alternatifi kullanabilirsin. light süt ve yoğurt yanii. diyet listesinde de yazıyor...vereliniortak

kizlar sabah tartildim 51.2 yim :gitme: 52.4 ile baslamistim
ama dün yedim yani 1.2 kilo gitmesi bile iyi:)
henüz bisey yemedim hic canim istemiyo
bakalim bugünü nasil atlatcam ve yrn tartilinca 1.2 kilodan daha fazla vermis olabilcek miyim

Şimdi üçüncü yumurtayıda yedim midem bulandı ama napalım dayanmalıyım :KK43:

Ben gidiyorum kızlar okula görüşürüz akşam :a015:

bu haftada 5 kilo v.s. gibi diyetlerin mantığı şu aslında ..ilk defa diyete başlıyorsan zaten vucuduna göre 1-1,5 kg arası su kaybın oluyor ..bu da sanki kilo kaybıymış gibi yansıtılıp geriye de vucut yapına göre 5 kiloya kadar verebilirsin deniyor ..böyle haftada 5 kilo v.s. diyetleri biraz kandırmaca aslında ..normal bir insanın bana göre haftada verebileceği en fazla 3 kilo ..gerisi su .ödem v.s...

ben yumurta yiyemediğim için yoğurtla başladım ama iki tatlı kaşığı anca yedim,midem bulandı çok.açım yani ve tenise gidicem birazdan.inşallah bayılmam

a.s.tatlım daha önceki mesajlarında da hep yakınmışsın. bu diyetin amacı aç bırakmak değilki... neden ihtiyacın kadar yemiyorsun...bilmiyorumkismile bir de mesajın birinde sinirlerinin yergin olduğunu yorgunluk hissetiğini söylemiştin... defalarca yazmıştım BİRA MAYASI kullanmak yorgunluğa, sinirlere(çünki yoğun şekilde B vitaminleri içeriyormuş.) iyi geliyor diye..bilmiyorumkismile arkadaşlar diyet yaparken lütfen sağlımızla oynamayalım... Allah korusun zayıflayacağız diye tedavi edilemez hastalıklar yaşamanın anlamı yok... HEPİMİZE SAĞLIKLA ZAYIFLAYARAK, SAĞLIKLI VE MUTLU GÜNLER YAŞAMAK DİLİYORUM...

patates ve yogurt sebestmi ????

:sinifsinif: üzgünüm canım. patatesle yoğurt olmuyor. ama dün yazmıştım. bazı arkadaşlar haşlanmış patatesi sade sevmemişler. dün gece ben de chatlaxx tarifler vermiştim. benim bir arkadaşım patates günlerini böyle geçirmiş. yinede sonuç alımış. 750-500 gr daha eksik verdim ama olsun sonuç aldım ya demişti...opuyorumnanaktan

X