5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

bu diyette tek tip beslenildiği için öğün araları çok fazla olmamalı bence kızlar
çünkü mide 4 saatten fazla aç kalınca hep aç kalacakmış gibi yağ depolamaya başlıyor
4 5 saat sonra yediğiniz herşeyin yağını depolamaya çalışacak vucudunuz hep aç kalacağınızı düşünecek
bu yüzden sık sık ama azar azar yemek daha mantıklı gibi geldi bana

ya kızlar ben wc ye çıktım söylemesi ayıp şimdi,ama yine de bi şişkinlik ve hafif bi mide ağrısı var yaaaa

slm bu diyet tam size göre ozman :)

http://www.kadinlarkulubu.com/diyet.../323997-haftada-3-35-kilo-denenmis-liste.html

kızlar ben bu gün yoğurt yumurta günümdeyim bişey sorcam size ya bi tane activia yiyecem olur demi biraz kalorisi çok ama olsun...wc ye çıkamıyorum en iyisi yiyeyim ya napayım karnım kocaman oldu..

sen o diyeti yaptın mı kilo verebildin mi peki
mantıklı aslında ama ben sadece yeşil elmaya başlı kalmak istemiyorum
örneğin bugün yanımda hem elma hem kivi var
sabah ve öğle arasında kivi yedim bir kaç dilim öğle yemeğimi de atıştıyorum şimdi önümde azıcık zeytinyağı ile pırasa pişirdim soğanlı havuçlu
gerçi pırasalar pişmemiş tam sert kalmış yiyemeyeceğim sanırım elmamı yerim birazdan

yarın hem light yoğurt hem de yumurta haşlanmış ya da su gib rafadan(bayılırım) yesem olmaz mı yahuu?

pasaklım bu diyet çok şey vaadettiği için kızmkta haklısın ama sıkma canını bence 1.5 kilo 5 günde gayet iyi bence normal şartlara göre..üzülme nolur..bence de sen az ve sık yemek ve sporla istediğin hedefe ulaşırsın..zaten az kilon merak etme sen..
galiba ben de haftaya az ve sık yemeye daha çok spor yapmaya başlayacam...

nilttt canım hem yumurta hem yoğurt hemde süt tüketebilirsin yarın ama yağsız olmalı yoğurdun ve sütün vereliniortak

evet çok şey vaad ediyordu ama bünye meselesi hayatım
5 günde 1,5 kg hiç fena değil kızmadım sadece sporla desteklememe rağmen 1,5 kg olmasına şaşırdım
zaten gözle görülür bir incelme ve hafifleme de yok
yalnızca çok sıkan pantolonum eskisi kadar çok sıkmıyor belimi o kadar zemuszemus

kızlar demek sadece ben değilmişim bu diyetten vazgeçen .şimdi şöyle okudumda sanırım haftaya çok az kişi devam edecek

altina imzami atiyorum

bendeyumurta günü yapiyorum bugün, herkez merisne ben tersine sondan basa dogru fisfisfis

yumurta haslamasini yogurt pul biber k.biber ve birazda nane ile yiyorum, sabah iki yedim camlari sildim birtanede simdi. Aciktirmiyor ama icim biraz bulanmadi desem yalan olur ekmeksiz.

meyvenull ve zeliha gecmis olsun kizlar yaaa

pasakli ve berrudemir kizlar listeye ekledim veridiginiz kilolari
ya bence iyi vermissiniz ben onada raziyim, zaten 5 günde 5 kilo veremicemizi bilerek basladik:)

b_sekerleme hosgeldin cnm, bayadir yoktun bende liste isini üstelendim senin yerine:)

zorlusevdali wooowww kacinci günün cnm bu
gayet iyi zayiflamissin:)

saol tatlım bidaha öyle bi hata yapmıcam 2 den fazla form cayı yok bilmiyorumkismile

koyu bi kahve içtim toparladım durumu diyete davam :teytey:

kizlar devam etmicek misiniz diyete?
bence gayet iyi vermissiniz, valla ben bi ay boyunca ac ac gezdim, simdi en azindan biseyler yiyorum
hic bisey yemedigim halde bi ayda 5 kilo verdim, o yüzden 5 günde 5kilo vercemden hic umutlu degilim: lepi:
1 bucuk kilo bile versem kardir:)

kizlar 5 günde 5 kilo veremicemizi bilerek basladik dedimde yanlis dedim yaa
tabikide diyet öyle vaad ediyo ama ben kendi adima konusmak yerine genelleme yapmis gibi yazmisim

bu arada muz, elma, mango, kivi ve portakal yedim kizlar sabah
muz kilo yapiyo diye biliniyo ama napiyim valla dayanamadim :lepi:

bu arada muz, elma, mango, kivi ve portakal yedim kizlar sabah
muz kilo yapiyo diye biliniyo ama napiyim valla dayanamadim :lepi:

bende muz yedim hemde 2 tane birini sabah birini öğlenayrıca 2 kivi 2 elma 1 portakal ama hesapladım 450 kalori ediyo zemuszemus aksamada 250 kalorilik meyve yeme hakkı tanıyorum kendime hihoyyyt

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…