5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

kizlar 5 günde 5 kilo veremicemizi bilerek basladik dedimde:KK70: yanlis dedim yaa :KK70::KK70:
tabikide diyet öyle vaad ediyo ama ben kendi adima konusmak yerine genelleme yapmis gibi yazmisim:KK70::KK70:

canım ben diyete devam edeceğim ama tek tip beslenerek devam etmeyeceğim çünkü gerçekten çok zorlandım
gündüz belki bir şeyim yoktu ama gece oldu mu midemin ağrısından kıvrana kıvrana bir hal oldum
o yüzden azar azar yiyerek, yağ, tuz ve şekeri bir de ekmek ve diğer unlu mamülleri hayatımdan çıkararak hedeflediğim kiloya ulaşmaya çalışcağım :lepi:

sen o diyeti yaptın mı kilo verebildin mi peki
mantıklı aslında ama ben sadece yeşil elmaya başlı kalmak istemiyorum
örneğin bugün yanımda hem elma hem kivi var
sabah ve öğle arasında kivi yedim bir kaç dilim öğle yemeğimi de atıştıyorum şimdi önümde azıcık zeytinyağı ile pırasa pişirdim soğanlı havuçlu
gerçi pırasalar pişmemiş tam sert kalmış yiyemeyeceğim sanırım elmamı yerim birazdan

pazar günü basladim ben bu diyete bugün 5.günüm baslarken 67,8 dim bu sabah 66 geldim..

yani tam bu listeye uymasan bile örnek alabirisin en azindan sen öyle sebze izgara diyince bu diyette bunlar var diye yazayim dedim :) ayrica bende me<ve cok seven bi insanim ama bana yesil elma yeterli geldi hem tokda tutyor bide yaglarin erimesine yardimci oldugunu bilmekde iyi geliyor:)

pazar günü basladim ben bu diyete bugün 5.günüm baslarken 67,8 dim bu sabah 66 geldim..

yani tam bu listeye uymasan bile örnek alabirisin en azindan sen öyle sebze izgara diyince bu diyette bunlar var diye yazayim dedim :) ayrica bende me<ve cok seven bi insanim ama bana yesil elma yeterli geldi hem tokda tutyor bide yaglarin erimesine yardimci oldugunu bilmekde iyi geliyor:)

anladım canım iyi yaptın örnek alırım en azından çok teşekkür ederim iyi oldu benim için :lepi: Şeniz

canım ben diyete devam edeceğim ama tek tip beslenerek devam etmeyeceğim çünkü gerçekten çok zorlandım
gündüz belki bir şeyim yoktu ama gece oldu mu midemin ağrısından kıvrana kıvrana bir hal oldum
o yüzden azar azar yiyerek, yağ, tuz ve şekeri bir de ekmek ve diğer unlu mamülleri hayatımdan çıkararak hedeflediğim kiloya ulaşmaya çalışcağım :lepi:

anladim cnm
evet cok zor oluyo, kendimizi böyle kasmadan kilo verebilcemiz bi diyet olsa keske ama nerdeeeeeeeeee boshayallersmile

ben size bir diyet vereyim on günde 3 kilo verdim ..kendim kafamdan yaptım valla ..eskiden de diyet yaptığım ve vucudumu bildiğim için bunu uyguladım ...
sabah kalkınca 1 bardak ılık limonlu su..
kahvaltı .
1 dilim kepekli ekmek
kibrit kutusu kadar peynir
4-5 zeytin
1 haşlanmış yumurta
1 çay bardağı portakal suyu
1 domates 1 salatalık

ara : bir elma

öğlen : salata ..çoban salata ya da mevsim salata ya da yoğurt ( ben yoğurtlu meze yaptım yoğurt yerine ...kabağı havucu rendeleyip hafif tavada kavurup yoğurdun içine koydum ..baharat çok az tuz )

ara : başka bir meyve ...ben elmayı çok sevdiğim için hep elma yedim ...

akşam : salata ya da yoğurt ...ama patates salatası da olabilir

akşam en geçe 7 den sonra hiçbirşey yemek yok ...

günde 2 litre su ..3 bardak yeşil çay ...

Sinameki Yaprağı, Rezene Meyvesi, Kayın Ağacı Yaprağı, Barut Ağacı Kabuğu, Ahududu Yaprağı, Kuşburnu, Isırgan Yaprağı, Ardıç Meyvesi, Civanperçemi, Mürver Ağacı Meyvesi, Aynısafa

yanlıs olmamıstır heralde...

cok tesekkür ederim bende dogadan form cayi varlimonlu ayni icerige sahip. Daha önceleri ictim ama öyle müshil etkisi yapmadi.

form çayı günde bir taneden fazlası zararlı olur. çünkü genelinde sinameki yaprağı var sürekli içildiğinde bağırsakları bozuyomuş. ama bir taneden bişe olmaz diolar ha bide yeşil çaya ağırlık vermek daha iyi form çayından en azından toksinleri atıyo

ya arkadaslar ben bu konuya mesaj yazıyorm ama ulasılmıyormu ne yazdıgm mesajı goremıyorm dün yazdım bu sabah yazdım ve sımdı yazıyorm ya cıldırcam sormak ıstedgm sorular var amaaaeyvahedigeldismile:eek:lmaz:

ben birkaç yıl önce form çay içiyordum ama kilo vermek için değil kabızlık problemi yaşıyordum ilaç kullanacağıma bitki çayı içeyim dedim.ilk zamanlar gerçekten faydası olmuştu ama belli bir süre sonra vücut bağışıklık kazanıyor o bitkilere ve artık faydasını göremiyorsunuz.konu ne olursa olsun birşeyi uzun süre yapınca etkisini göremiyosunuz.mesela egzersiz yaparsın aynı hareketleri her zaman yapamazsın çünkü faydası olmaz artık yada diyet yaparsın hep aynı kaloriyi tüketirsin bir süre sonra kilo vermen durur.onun için bu çaylara çok fazla itibar etmeyin derim.

bu gün su bile içesim yok sebze günüm bile daha kolay gecmişti benm gii olan varmı yoksa benmkisi psikolojikmi? mafoldumben

benim diyet iyi gidiyor valla acıkmıyorum pek. yesşil cay ve su çok içiyorum. inşllah kilo verebliyormdur . bn haftaya devam edicem bu dyete. bana zor gelmedi pek.

vallahi bende acıkmıyorum kızlar.habire su içiyorum yeşlçay içiyorum.zorla yiyorum.hep böyle gider inşallah.bugün et günüm.tavuk yedim sabahtan beri:KK70:yarında meyve günüm yuppiiii:))))inşallah kilo verebilirim.

bugün ben iyi değilim,meyve günüm.sorun açlık değil ama sinirsel olarak çökük durumdayım,sürekli ağlayasım var.haftaya devam edemeyebilirim.

benim diyet iyi gidiyor valla acıkmıyorum pek. yesşil cay ve su çok içiyorum. inşllah kilo verebliyormdur . bn haftaya devam edicem bu dyete. bana zor gelmedi pek.

benm ki psikolojık ozamn zaten kendimi bu gün mutluda hissetmiom..bende haftaya devam edicem ondan sonraki haftada patates diyeti buldum onu yapayım die düşünüom i:eek: istediğim kiloya ulasana kadar devamm zayıflayamazsın diyenler beni 3 ay sonra görsünler zemuszemus

bu gün kolay geçiyo gibi benimde ama midem azıcık yanıyo sanki onun için 5 10 tane leblebi attım ağzıma şimdi iyi eğer 2 buçuk yada 3 kilo verdiysem bende haftaya devam edicem bakalım

X