5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

katiliyorum sana bende 3l iciyorum hergün

yok kızlar ya ben de dün deli gibi su içmeme rağmen çıkamadım...o kadar spor da yapıyorum banamısın demedi pazartesi ve salıda çok az yapabildim..şişkinliğim oluyor hep bu yüzden..gerçi kızlar ben bağırsaklarım adına endişeleniyorum bu diyette ne kadar sınırsız densede tek gıda yenmiyor..ben yiyemiyorum..normalde ben tavugu çok sevmeme rağmen dün 150 gr anca yiyebildim ve düşünsenize mideme başka hiç bişey girmedi su dışında ve gece okadar midem bulandıki anlatamam..yani mideye bişey gitmeyince bağırsaklarında çalışmaması normal diye düşünüyorum..bakalım meyve gününden umutluyum belki o gün biraz çalışır bağırsaklarım..

günde 3 litre su ve 1 fincan formla durum gayet ii oluyo şimdiye kadar hiç sorun yaşamadım ama benm gibi form cayını abartmayın metabolizmanız alısık değilse fazla etkili olablir..

normal serbest günlerde ne yediniz ne yiyeceksiniz ..mesela tavuk şiş tavuk ızgara ya da tatlı olarak ne yediniz ...profiterol ya da künefe yesem olmazmı

ben hiç kbızlık çekmezdim ama bu diyete başladığımdan beri durdu..bende yarın gece içeceğim..magnesie de var bende bekunis te var..hamielikten kalma..ikiside zararsız ama bekunisi öneriyor dr lar daha çok..

offffff benim pazar günü misafirlerim var onlara zaten bi sürü şey hazırlayacam hesinden küçük küçük yiyecem valla...şerbetli bi tatlı da olacak mutlaka..off geçsin günler gelsin pazr :))yaklaşık 1 aydır ağzıma tatlı niyetine bişey sürmüyorum..çayı da şekersiz içiyorum...geçen hafta 1 paket bitter çikolata almıştım çok canım tatlı çektiğinde 1 parçasını ağzıma atıp emiyordum..bu hafta onu da yapamadım...benim gibi birisi için bunun ne demek olduğunu anlayamazsınız kızlar...1 keresinde tatlı istedim eşimden yok dedi abarttığımı biliyor çünkü o da , ruhumu bile satmaya hazırım nolur dedim..adamın ağzı açık kaldı..saat gecenin 11 i ben mardinde yaşıyorum o saatte açık yer bulmak neredeyse imkansız olduğu halde napıp edip göndermiştim onu sağolsun o da bulup getirmişti bi oturuşta 6 dilim baklava yemiştim ağzı açık kalmıştı adamın...öyle delisiyimdir tatlının....1 ay dır sabrettim küçük bi kaçamağa hakkım var pazar günü değil mi ama..

6dilim baklava mısempatiksalakcinnisempatiksalakcinni benim gibi tatlı manyağı biri için çerez 6 dilim baklava..
yemin ederim otursam yarı kutuyu yerim gık demeden..
ama yemiyorum işte
hep uzaktan bakıyorum onlara..tutuyorum kendimi yıllardır..çok çabuk kilo alan bir yapım..iştahımı serbest bıraksam yesem 150 kilo kesin olurum 1 senede

sayfaların tümünü okumadım atladım 3 er beser ama her sayfada nerdeyse aynı kişiler su gun başlıcam bugun baslıcam dıyorkaydirigubbakcemile3
bence iş beyınde bıtıyor..dıyet falan hıkaye...hamılelıkten sonra kendım hem spor yaparak duzenlı ve az yıyerek tum kılolarımı verdım..hamıle kaldıgım kılonun da altındayım ama
ben 4-5 kılo daha vermek ıstıyorum...acıkcası bır dıyet programı yıne uygulamayacagım.ben herseyden az yıyerek zayıflanabılecegıne ınanıyorum.oyle yapıcam yıne.her gun sadece bır besın cesıdını yemek bana pek mantıkklı gelmedı acıkcası.tabı dıyetısyenlerın onerdıgı bıseyse bu bılemem tabıkı..sızlere ıstahsız gunler arkadaslar,,basarılar..opuyorumnanaktan

valla benim de krizim tutunca tatlıyı çiğnerim çiğnerim yutmadan tükürürüm.. o bile kesiyo genelde..

ortalama ne kadar verıldı smdıye kadar suanda pataeslerım kucagımda sındıre sndre yemeye calısıyorum.bır daha ılac adı vermeem msj alınmıstır

cnm daha bu diyeti tam bitiren 5 gün yapan iki arkadaşımız var daha bugun bitti diyetleri birisi 1.5 kilo digeri 2.4 vermiş diger arkadaşlarımızda sanırım pazar günü bitirio benle beraber bakalım hayırlısıopuyorumnanaktan

verilen kilonun kilo fazlanızla da ilgisi var sanırım. öesela bewnim sadece 5 kilo fazlam var sanırım 2-3 kilo verebilirim..daha fazla kilosu olan ilk etapta daha çok verebilir diye düşünüyorum..

Meyva salatamı hazırladım şimdi afiyetle yiyorum :)

bende patateslerimi yiyom 3.minik patatesime geçtim salı gününü iple çekiyorum birbirimize destek olalım da atalım şu iloları nedense yemekten korkuyorum sanki veremiyecekmişim gibi geliyor çok korkuyorum

benim 30 kilom var ben verebilirmiyim acaba hemen yani 5 gün sonunda güzel bir kilo verebilirmiyim

bende patateslerimi yiyom 3.minik patatesime geçtim salı gününü iple çekiyorum birbirimize destek olalım da atalım şu iloları nedense yemekten korkuyorum sanki veremiyecekmişim gibi geliyor çok korkuyorum

yemekten korkma canım.. bgen ilk gün 7-8 tane koca patatesi haşlayı salata yapıp yedim. salı günü akşam dayanamayıp tartıldı 1 kilo vermişim
ama şimdi ctesi sabahına kadar tartılmayacağım..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…