5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

pasakliminik üzülme daha öncede diyet yaptiysan bünye direniyor, haftaya bende senin gibi dengeli beslenicem galiba dünki sebze gününü birdaha yasamak istemiyorum. Cok halsizdim ac gezdim bugünde sabah istah sifir yumurtalari hasladim ama cay iciyorum canim istemiyor henüz.
Üc günün bilancosu küsüratsiz 1kilo.

yok canımcım ilk defa böyle bir diyet yapıyorum :sinifsinif:

ay kızlar ben çok heycanlıyım ödüm kopuyor veremezsem diye patatesi bile yiyemiyorum acıkamadım daha minik patatesin yarısını yedim daha benim diyetim pazartesi sonlanıyor inş. boşluk olursa salı günü veya çarşamba bademcik ameliyatı olcam yiyemicem o zmn da gidiyormuş kaç kilo verdiğim kiloları da korurum bölece bol sulu gıdayla beslenilecekmiş sonrasında o da zayıflatıyor bi 10 kilo vermiş olarak tekrar dönerim aranıza inş.

cok kilo veremeyen arkadaşlar wc ye cıktınızmı bu süre içinde?
eger kabızlık varsa son gün bekonis diye bagırsak boşaltıcı bi hap var.onu gece içiyorsunuz sabaha içinizde ne var ne yok cıkıyor:)karnınız dümdüz oluyor.

ben ünv deyken cok kabızlık cekiyordum devamlı ekmek arası yedigim için.
haftada 1 bu ilacı içiyordum.
merak etmeyin vucut bu ilca alışmıyor.normal sulu yemek yediginizde yine normale dönüyorsunuz.
ama ben mecburen kullanmıştım

bence sizde 1 hafta sonuında bu ialcı için ondan sonra tartılın farkı göreceksiniz

ben bide bişey duymuştum kk da yazıyor yine 1 kaşık hint yağı bütün bağırsaklarını boşaltıyormuş acaba tartıdan bir gün önce etsemmiki

ben pazartesi başlıcam.ve diet bitiminde mutlaka bagırsak boşaltıcı hap içecem.
cünkü patatesten dolayı kabızlık oluyor wc ye cıkılmayor
e yediklerimiz içinde nasıl kilo verdigimiz cıksın ki ortaya
1-2 kilo verenler morallerini bozmasınlar .kabızlık vrasa sorun bundan kaynaklanmış olabilir

slm kizlar bende dayanamadim tartildim bugün 3. günüm olmasina ragmen 2.600 vermisim cok mutluyumzemuszemus
gerci kilo fazla oldugu icin cabuk gidiyor herhalde

eger kabızlık varsa son gün bekonis diye bagırsak boşaltıcı bi hap var.onu gece içiyorsunuz sabaha içinizde ne var ne yok cıkıyor:)karnınız dümdüz oluyor.

merak etmeyin vucut bu ilca alışmıyor.normal sulu yemek yediginizde yine normale dönüyorsunuz.

bence sizde 1 hafta sonuında bu ialcı için ondan sonra tartılın farkı göreceksiniz

bekonis değil de bekunis sanırım dediğin..yalnız bu ilaç reçetesiz alınıyormu eczanelerden ...

ben o konuda sorun yaşamadım canım
yeşil çay ve beşbiryerde çayı içtiğim için kabızlık yaşamadım

pirinç lapası diyetini denemiştim geçen sene yine deneyebilirim bişi kaybetmem :lepi:

bu hapı kullanacak olanlar.işe gitmedigi bi günü secsinler.
akşam 9 gibi içerseniz sabah 6 gibi cıkıyorsunuz wc ye.
bu arada 1 tanesi etki etmedi bende.2 tane içtiginizde bayaa etkili oluyor
yalnız biraz karın agrısı yapıyor ishal gibi

bende bugun basladım dıyete kac klo verebılıcem bılmıyoum ama deneemeye deger gıbı.bnde kabızlık ıcın magnesııe calınıe kullanıyorum tamamen zararsız hamıleyken ble kullanılabılen bı ılac tek olcu gazza ıyı gelıyor uc olcu ıcersenız ıshal oluyosunuz bılgınız olsun.bugun baslayanlar varsa destek olalım bırbırımıze

ilac ismi vermek yasak degil diye biliyorum.
recetesiz satılabildigine göre yazmakta sakınca görmedim.
yinede doktora sorulsun yada araştırılsın tabiki.

kabızlık bende her daim olduğu için form çaylarını deniyorum,sebze günümde cırcır olmuştum afedersiniz:)) bugün meyve günüm bakalım çıkacak mıyım

X