5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

yaaaaa kızlar sizcee bu diyetle 20 mayısa kadar 20 kilo verebilir miyim günde 3 saatte spor yapacağım nisan 1den itibaren

istersen verirsin cnm.. 8 hafta var nerdeyse o tarihe.. verebileceğine inan kendine güven yeterki..

kızlar bi sorum var.. yarın için 5 çeşit meyve düşünüyorum.. ananas kivi muz çilek ve yeşil elma.. bunlar çokmu sizce.. bi de akşamdan bunları incecik doğrayıp salatasını yapsam ertesi güne bozulurlu buzdolabında..

a.s.tatlım tüm sebze ve yağsız dedeğimiz etlerde, hatta haşlanmış yumurtada bile bir miktar yağ var. ayrıca iki gün serbest günümüz var ya, abartmadan herşeyi yiyebiliyorduk hani... bu günlerde hiç kısıtlama yok, 5 gün iste tek tip gıda ve yağsız besleniyoruz. metabolizma oluyor şaşkınkafamçokkarıştı sonrada o beş gün depodaki yağdan yakıyor.... tarafımdan denenmiştir. giden yağ olmasaydı 8 yıl incecik dolaşamazdım dimi

canım ben dün o hatayı yaptım siz sakın yapmayın
sen söyleyince uyarmak aklıma geldi :kedi:
ben sabahtan elmamı kivimi çileğimi doğradım bir kaba koydum ama akşama kadar söndüler renkleri değişti falan akşam yerken zorlandım
hele ki muz kap kara olur akşama kadar
bence ufak porsiyonlar halinde yiyeceğiniz zaman taze taze dilimleyin meyveleri
hem gözünüze hitap etsin hem midenize :lepi:

a.s.tatlım bu hafta bitince ve eğer 5 kiloda vermişsen tekrar başlama... önümüzdeki hafta dikkat edersen tekrar almayabilirsin... ama almışsan ki bu ancak 1-2 kg falan olabilir. yeniden başlarsın

ben de taze yemeyi seviyorum ...hatta elmayı filan kabuklu yerim daha faydalı diye ...

tembelliğimden bi kerede doğrayıp halledeyim demiştim ama sağol uyarın için..

bu arada senle berru nun son günü ne güzel ya.. bizim daha yarı oldu.. ilk hafta bitse bi sonuç görsek rahat olcak sonrası ama bitmiyo bi türlü.. veya ben sabırsızımkaydirigubbakcemile2

ben misafirliğe gitmiyorum, kesin çözüm :lepi:

minervacım evet son bizim yarın eğer bir kaç kilo verebilmişsem tekrar başlayacağım
vermem gereken 10 kg var :gitme:

ya kızlar ızgara tavuk şişin 5-6 parça küçük küçük tavuklarını yedim,bolca da su içtim acaip tokum şu an yani hem tavuk hem de sabah ton balığı yedim ama bi sorun olmaz umarıııımmeyvahedigeldismile

bu diyet nasıl birşey anlamıyorum,bugün üçüncü günüm,dün pek sadık kaldığım söylenemez.ama 71,5 ile başlamıştım,şuan 68,8 çıkıyorum ve inanamıyorumzemuszemus benden başka tartılan yokmu ya

bende 57 ile başladım 2.günün akşamında 55,5 gözüküyordu tartıda şok oldum,o yüzden incili ablama da söz veriyorum şu an haftasonuna kadar tartılmiicam...a.s.

ewet pzrtsi başladm cnm. bde bsey ssorucam son gün hem yyumurtaa hemde yoğurt yenileblyrmuu ?ohaoldumsmile

Son düzenleme:
bebişlerrrrrrrr süpermiş zemuszemus bende ptesi başlıyım beni de yazın listeye :hulya:

bende 57 ile başladım 2.günün akşamında 55,5 gözüküyordu tartıda şok oldum,o yüzden incili ablama da söz veriyorum şu an haftasonuna kadar tartılmiicam...a.s.

ne güzel işte benim motivasyonum artıyo böle,yoksa ben hayatımda hiç üç gün diet yapmadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…