5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

bu arada bu kilo farkından dolayı sabahtan beri bulutların üstünde geziyorum,Allah razı olsun incilideniz senden valla,ne muradın varsa göropuyorumnanaktan

yarın benim meyve günüm..
portakal,armut çilek var ama yetermi bilmiyorum..
bide siz ne kadar güzel kilo veriyorsunuz ya..harika valla
ben çok yavaş veriyorum size bakınca.

muz yasaktır değilmi..kalorisi yüksek diye biliyorum..bende muzun ortasındayım..komşumda az önce koca bir poşet muz getirdi serasından..içim gittiiiii dalından yeni kopmuş..kimbilir nasıl lezzetlidir.

ne güzel işte benim motivasyonum artıyo böle,yoksa ben hayatımda hiç üç gün diet yapmadım:eek:

sorma bende dün akşam annemlerdeyim 2.günümdü annem bana diyo ki"hadi canım sen 2 gün asla dayanamazsın ye şu yemekten"kaydirigubbakcemile3bende inanamıyorum kendime..CADIARZU

ben yemezsem gerçekten verebilen bir bünyeyim,beni görsen zaten incecik bacaklar ve sıfır poponun üstüne sıkıştırılmış koca bir göbek ve simit.benim sorunum yemeyi ve içmeyi çok sevmem ve yemekten hırsımı almammafoldumben

yarın benim meyve günüm..
portakal,armut çilek var ama yetermi bilmiyorum..
bide siz ne kadar güzel kilo veriyorsunuz ya..harika valla
ben çok yavaş veriyorum size bakınca.

muz yasaktır değilmi..kalorisi yüksek diye biliyorum..bende muzun ortasındayım..komşumda az önce koca bir poşet muz getirdi serasından..içim gittiiiii dalından yeni kopmuş..kimbilir nasıl lezzetlidir.

bence ayvada ekle tok tutuyor ben meyva günü neredeyse hicaclik hissetmedim, o gün iki tanede muz yemistim cokacimcoook

http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...16-5-gunde-5-kilo-diyeti-18.html#post12384216

ablacım olmamış ama ben denedim sayfayı açmıyor benim verdiğim şekilde kopyalayıp yapıştırırsan sorun yaşamayız ama linkin tamamını kopyalayabilmek için benim mesajımdan alıntı yap tuşuna tıklayıp orada gördüğün linki alman gerek :kedi:

a.s.tamam canım. daha önce alıntı demeden kopyalamıştım. tekrar düzelttim ve denedim. ooooooolmmuşşşş.:lepi: yani teknoloji özürlü olabilirim:kedi:ama inanın klavyeyi benden daha hızlı yazabilen yok iş yerinde.....:sm_cool:

incili abla bak eklenti olarak ekliyorum
resimli anlattim
aynen bu sekilde yapmaya calis bakalim olcakmi
eger olmazsa pasaklinin dedigi gibi sadece link eklersin
hadi bakalim kolay gelsin:)
bide böyle anlatiyim
ilk resimdeki yere tikliyosun sonra link yapistirmak icin bi bölüm cikiyo
oraya 70inci sayfanin linkini yapistiriyosun
sonra iki tane link cikiyo
isaretledigim linki silip
diyet listesi icin tikla yazip kaydediyosun ilk mesajina
kolay zor degil bi dene istersen
ben yapamiyorum 100 msjim olmadigi icin kaydirigubbakcemile2

Eklentiler

• $Vollbildaufzeichnung 31.03.2010 133901-vert.jpg
    $Vollbildaufzeichnung 31.03.2010 133901-vert.jpg
    15,2 KB · Görüntüleme: 88
  • $Vollbildaufzeichnung 31.03.2010 134110.bmp.jpg
    $Vollbildaufzeichnung 31.03.2010 134110.bmp.jpg
    10,3 KB · Görüntüleme: 97
  • $Vollbildaufzeichnung 31.03.2010 134156.bmp.jpg
    $Vollbildaufzeichnung 31.03.2010 134156.bmp.jpg
    9,8 KB · Görüntüleme: 94
bu arada diyet sonuclari eklenince baslangic kilolarin yaninami yazsam yoksa onun icindemi ayri bi liste yapalim

kızlar misafirlik olayında ben de hafta içi misafirliğe gitmiyorum bu hafta almam gereken bi misafir vardı ben de hafta sonu olsun dedim.. onlarla az az yiyecem hazırladıklarımdan hem onlara ayıp olmayacak hem de millet yerken kendime eziyet etmeyecem..zaten beni anlayamayacak insanla görüşmem bi arkadaşım ısrarla davet ediyordu ona da durumu anlattım anlayışla karşıladı..ben de böyle çözüyorum..bütün pazar günüm onlara gidecek ama olsun diyetimi bozmamış olacamzemuszemus

kızlar bişi sormak istiyorum hani bi haftada inşş 5 kilo vericez yaa büyük ihtimalle yağdan vermicezdir heralde,diyette yeni olduğum için pek bilgim yok sudan kilo verince yine de inceliyomuyuz .

kusura bakmayın bazıları için komik gelebilir ama hiçbi fikrim yok :kedi:

bu arada diyet sonuclari eklenince baslangic kilolarin yaninami yazsam yoksa onun icindemi ayri bi liste yapalim

hayır tatlım bence ayrı bir liste oluşturma
başladığımız kiloların yanına başka bir renkle haftanın sonundaki kilolarımızı yazarsın süper ötesi olur :lepi:

kızlar bişi sormak istiyorum hani bi haftada inşş 5 kilo vericez yaa büyük ihtimalle yağdan vermicezdir heralde,diyette yeni olduğum için pek bilgim yok sudan kilo verince yine de inceliyomuyuz .

kusura bakmayın bazıları için komik gelebilir ama hiçbi fikrim yok :kedi:

ben ciddi anlamda inceldim canım eşim bile farketti..küçücük kaldın diyo gerçi ne kadar küçük olabilirm ki 79 kiloyla:roflol: adam vaktiyle 83 leri görünce şimdi şaşırdı heraldesırnaşık şey

tamam kizlar
inciliabla ilk mesajina baslangic listesi yazinca bende ondan soruyum dedim
bencede o listeden devam etmek daha mantikli
bu arada yeni düzeni begendinizmi :lepi:
diger türlü kafam karisiyodu

kızlar misafirlik olayında ben de hafta içi misafirliğe gitmiyorum bu hafta almam gereken bi misafir vardı ben de hafta sonu olsun dedim.. onlarla az az yiyecem hazırladıklarımdan hem onlara ayıp olmayacak hem de millet yerken kendime eziyet etmeyecem..zaten beni anlayamayacak insanla görüşmem bi arkadaşım ısrarla davet ediyordu ona da durumu anlattım anlayışla karşıladı..ben de böyle çözüyorum..bütün pazar günüm onlara gidecek ama olsun diyetimi bozmamış olacamzemuszemus

a.s.valla benim arkadaşlarımın biri dışında, hepiside incecik ve çatlayanabilmiyorumkismile kadar yiyip kilo almıyorlar...eyvahedigeldismile kaç kez sözverdiler pasta, çörek, hamur işi hazırlamayıp sırf meyva vereceğiz diye... ama yoook hep yalan...kötükedihüso bişeycik olmaz deyip, tatlı, tuzlu, sarma vs enaz 6-7 çeşit hazırlayıp getiriyorlar....kötükedihüso bide birer tabak yetmiyor, birer tabak daha kafamçokkarıştı olan zavallı bana ve handoşa oluyorkafamçokkarıştı

kızlar nasıl gidiyo diyet. valla oku oku zorlandım dışarda işim vardı evde olsam başından kalkasım gelmiyo pc nin akşamıda yedim hayırlısıyle çok acıkırsam bi ayran içmeyi düşünüyorum 2 saat sonra

tamam kizlar
inciliabla ilk mesajina baslangic listesi yazinca bende ondan soruyum dedim
bencede o listeden devam etmek daha mantikli
bu arada yeni düzeni begendinizmi :lepi:
diger türlü kafam karisiyodu

süpersin yaa bence çok güzel olmuş her şey düzenli gözüküyor süper :lepi:

ben iki yumurta daha haşladım yoğurtla karıştırdım yiyorum kızlar
bugünü beş haşlanmış yumurta biraz yoğurt ve bir bardak yağsız süt ile atlattım sayılır :lepi:
bugünü böyle bitireceğim çok acıkırsam bir bardak daha yağsız süt içerim

X