5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

hbyrm bazi patatesler var haslaninca yumusak olup dagiliyor bazilari hic dagilmiyor onu kastetmistim.
herseygüzelolacak canim senin yapacagin et günü protein diyeti gibi olacak ozaman, ben sirf o diyetle bir haftada 3 kiloya yakin verdim.

arkadaşlar slm ben geldim:dance: ya bu topik çoşmuş 19 kişi burada herkes çok ümit bağladı bu diyete ben başaracağımıza inanıyorum hadi inşallah bir kaç ay sonra herkes ideal kilosunda olur ve geri hiçç almaz hep fıstık kalır:smiley-cool:

benim kafamı karıştıran sebzenin ya da meyvenin çeşitlendirilmemesi oldu,yarın sebze günüm ve tüm gün aynı sebzeyi yiyeceğime gör ne seçsem diye düşünüyorum.acil karar verip alıp hazırlamam lazım.sebze gününde ne yaptınız arkadaşlar?çeşitlendirmemek işi bozdu ya

amiiiiiiiiinnnnn:1hug:

yaaaa incili ablam yaa şimdi mesela meyve gününde sadece 1 çeşit meyve mi yiyecez..mesela elma yedik sabah bütün günü elmaynan mı geçirecez(

selam arkadaslar benimde simdilik ii gidio bende cumartesiye kadar tartilmicam ins veririz su kilolarida kurtuluruz yaza bomba gibi girmek umidiyle hoscakalinnnnnn:teytey::dance:kaydirigubbakcemile2

amin amin amiiiiiiiiiiiiiiiiinkaydirigubbakcemile5

yaaaa incili ablam yaa şimdi mesela meyve gününde sadece 1 çeşit meyve mi yiyecez..mesela elma yedik sabah bütün günü elmaynan mı geçirecez(

yok cnm her cesidini yiyebiliosun oyle bir kural olsaydi soylerlerdi sunu yiyin butun gun boyunca die meyve denildigi icin rahatlikla baska meyvelerde yiyebilirsin:hulya:

ama ilk sayfada 4. gün: meyve günü. Yine yiyebildiğiniz kadar her tür meyveyi tüketin.yazio ama oncedennmi soledi acaba sadece bir meyve tuketicegimizi eyvahedigeldismile

hee gercektenmi demekki ben ii takip edememisim bilgilendirdigin icin saol cnmopuyorumnanaktan

kaydirigubbakcemile5
opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan
aman kilo verelimde ac kalmaya raziyim aklinialirimsmile
valla patatesi icim almiyo hic kaydirigubbakcemile3 zorla yiyorum ama olmuyo :hulya:

moonshıne
canım 3 kılomu
aman allahım kıs bukadar kolaydıda ben nıye bu kılolarla bukadar yıl yasadım
zaten bı vereyım gerekırse gunde 5 saat spor yapcam almamak ıcın gerı
ama yok ya gıtmıyo ama gıdıcek bukez cok ıananclıyım

kaydirigubbakcemile5
opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan
aman kilo verelimde ac kalmaya raziyim aklinialirimsmile
valla patatesi icim almiyo hic kaydirigubbakcemile3 zorla yiyorum ama olmuyo :hulya:

evt cnm ama insan hayatinin 5 gununu diyete ayirmis cokmu demi napalim yedigimiz gunlere sayalim bizde azcik sabretmessek hedefimize ulasamayizki herkese bol sans...:teytey:

ama ilk sayfada 4. gün: meyve günü. Yine yiyebildiğiniz kadar her tür meyveyi tüketin.yazio ama oncedennmi soledi acaba sadece bir meyve tuketicegimizi eyvahedigeldismile

evet öyle yaziyodu, bende öyle düsünmüstüm
ama son sayfalarda elinde oklavasiyla bikac kez tekrarladi kaydirigubbakcemile3
kahvaltida ne yiyosak bütün gün onu yicez diye

evet öyle yaziyodu, bende öyle düsünmüstüm
ama son sayfalarda elinde oklavasiyla bikac kez tekrarladi kaydirigubbakcemile3
kahvaltida ne yiyosak bütün gün onu yicez diye

himm anladim cnm bnm sen nerelisin cnm sendemi yurtdisindan katiolusun nerde yasiosun bende yurtdisindayimda:sinifsinif:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…