5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

Bende katılmak istiyorum yarın başlarım söz ama sorum var...
1 Patatesi haşlayınca sade yiyemem ben biber atsam olurmu toz yada pul?
2 Sınırsızmı bunlar?
3 sodada meyveli tüketebilirmiyiz?,
4 yürüyüş yapma fırsatım yok neyle telafi edebilirim?
Sanırım çok soru sordum....

aynen canım ileride çocuklarım onu tanıyamayacak diye çok üzülüyorum
ben tanıtmak için elimden geleni elbette yapacağım ama keşke o yaşarken görselerdi o büyük insanı
o benim çocukluktan beri kahramanımdır hepte öyle olacak
en nefret ettiğim ıspanağı onun sayesinde sevdim ben
anneme "ben barışın ıspanağından istiyorum güçlenmek için yiicem" derdim
ya da dişlerimi onun gösterdiği gibi fırçalardım onu taklit ede ede büyüdüm ben
keşke çocuklarımda onunla büyüyebilseydi mafoldumben
onun hakkında saçma sapan şeyler çıkaran insanları da Allaha havale ediyorum
Yüce Rabbim herşeyi biliyor kim doğru kim yanlış

a.s.EVEET TATLIM. BU DİYETİN MANTIĞINI ÇOK İYİ KAVRAMIŞSIN..:hooray: ben daha önce yaptım. belki 10 belki fazla yumurta yedim. ama hala yaşıyorum.. hem uzmanlarda bir öyle diyo, bir böyle... geçenlerde gazetede okudum.. bir uzman diyorki yıllarca yumurtayı yasaklamakla, sınırlamakla hata etmişiz. çok faydalı yaşlılar bile günde bir tane yesin...kafamçokkarıştı bilemiyorum valla....kafamçokkarıştı

onu bende duymuştum çok faydalıymış ama ne biliyim insanın kafası karışıyor acaba fazla yersek bişi olur mu diye
yumurta günü çılbır yapsak olur mu acaba hem yoğurt hem yumurta

Son düzenleme:
ne kadar yiyorsunuz ki kusacaksınız akannehir
benim çok rahat geçti ilk günüm çok şükür

ayy kuscaktim derken patatesi sevmiyorum o bakimdan kaydirigubbakcemile3
cok az yedim bi tabak aldim elime 5-6 kez catalladim sonra dayanamayip kaldirdim
simdi sakiz ciyniyorum, acligimi hissetmiyorum en azindan :lepi:

Son düzenleme:
yine söylüyorum tecrübe sahibiyim gecen haftadan kilo vermek istiyorsaniz diyete uyun yogurttan birsey olmaz falan demeyin yoksa benim gibi veremezssiniz klava:

bugün meyva günüm gayet iyi gidiyor simdilik.
incilideniz acaba muz yasakmi meyva gününde cünki gayet doyurucu yerimseniben

inci ablaya sormuşsun ama ben bu konuda araştırma yaptım azıcık internette
şişkinlik, hazımsızlık ve kabızlık yaptığı için diyet yaparken muzu bir tane tüketmemiz öneriyor doktorlar

sabahtan beri 3 orta boy patates bide mecburiyetten yarım elma yedim spor yok ( 1 bucuk litre su içtim wc den cıkamıyorum ( yarın bi olsaydıı... :Saruboceq:

a.s. tatlım ne öyle elma lmaz: mecburiyet falanaklinialirimsmile bizim mecburiyetimiz kilolardan kurtulmak ve de bugün için patates, patates, patates...... :dance:

tesekkür ederim pasakliminik ama kilo verdirimini durdurmaz sanirim peki üzümle ilgili bilgin varmi cok sekerli geldi bana bilmiyorumkismile

onu bende duymuştum çok faydalıymış ama ne biliyim insanın kafası karışıyor acaba fazla yersek bişi olur mu diye
yumurta günü çılbır yapsak olur mu acaba hem yoğurt hem yumurta

a.s. çok iyi fikir valla. bende deneyebilirim... yumurtalar dağılmasın diye suya azıcık sirke koyup, sonra yumurtaların üzerine light yoğurt.. lüüüp miğdeye...:dance: YAĞ KULLANMADAN tamamı canımmmmopuyorumnanaktan

et günü etin yanında kepekli galeta falan yiyemeyiz di mi 1 tane falan,ay incili ablam girişcek valla bana

inci ablaya sormuşsun ama ben bu konuda araştırma yaptım azıcık internette
şişkinlik, hazımsızlık ve kabızlık yaptığı için diyet yaparken muzu bir tane tüketmemiz öneriyor doktorlar

a.s. bence muz iyi bir seçim değil.. kabızlık yapıyorCADIARZU elma da tok tutar, muz yerine elma kullanabilirsin....opuyorumnanaktan

elbette yağ yooook :lepi:
ben şey yaparım diye düşündüm su kaynarken yumurtaları içine kırarım kaşık yardımıyla
pişince de üzerine yağsız yoğurtla sos yaparım ooooh mis gibi yerim kahvaltıda :lepi:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…