5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

et günü etin yanında kepekli galeta falan yiyemeyiz di mi 1 tane falan,ay incili ablam girişcek valla bana

güzelim, tatlım, canım kardeşim...aklinialirimsmile kilo vermek istiyormuyuz????? eminim yanıtın EVEEET o halde kepekli, sade nasıl istersen CUMARTESİ yersin...:jeyyar:

a.s. tatlım ne öyle elma lmaz: mecburiyet falanaklinialirimsmile bizim mecburiyetimiz kilolardan kurtulmak ve de bugün için patates, patates, patates...... :dance:

cok acıkmıstım patatesimde yoktu :roflol: ama kararlıyım bu haftayı birebr tamamlamaya sonucu mrak ediyorum inş ii olurr :Saruboceq:

a.s. bence muz iyi bir seçim değil.. kabızlık yapıyorCADIARZU elma da tok tutar, muz yerine elma kullanabilirsin....opuyorumnanaktan

ben çok severim muzu ama meyve günümde tüketmemek için elimden geleni yapacağım :kedi:
çok canım çekerse sabah saatlerinde yeşil çayımı içmeden bi tane tüketmeyi düşünüyorum
onun dışında elma, portakal, çilek ve kivi aldım :lepi:

güzelim, tatlım, canım kardeşim...aklinialirimsmile kilo vermek istiyormuyuz????? eminim yanıtın EVEEET o halde kepekli, sade nasıl istersen CUMARTESİ yersin...:jeyyar:

tamam tamam valla tamam harfi harfine uyucam ilk sayfadaki listeyea.s.a.s.

kızlar unutmadan bişi sorcam size bilhassa daha önce uygulayanlara
dün gece midemde o kadar kramp ve ağrı oldu ki eşim hastaneye götürmek için beni ikna etmeye çalıştı
ben farkında değilim ama bütün gece acıdan ahlayıp vahlamışım
ben yediğim sebzelerin gaz yaptığına bağlıyorum ama özellikle brokolinin suyunu içmem beni rahatsız etmişti sanırım gecede onun sancısıydı çektiğim, mide ilacımı içince hemen etki ederdi dün gece etmedi
bu tür sıkıntılar yaşayan oldu mu aranızda

a.s. tatlım bu diyete ilave yapma şansımız yok... öyle ekmek falan yiyemiyoruz.lmaz: ama marketlerde kepek satılıyor. bir kaşık kepek kullanabiliriz... ben genelde form çayları kullanıyorum...:

bence diyetin dışına çıkmışsın... örneğin meyva günü.. sabah hangi meyva veya meyvalarla başlarsan hep aynısı ile devam... gün içinde değişiklik yok....:teytey:

yaaa bende bu sabah neyle başlarsan tüm gün onunla devam etmekte zorlandım biraz
o zaman ben dün yanlış yaptım :gitme:
sabah ve öğlen domates salatalık yedim aralarda havuç yedim bi iki tane akşam haşlanmış kabak bezelye ve brokoli yedim
bilseydim akşamda domates salatalığa devam ederdim :kedi:

kızlar dün akşam 5 küçücük patates haşladım sabah 2 sini yedim 7.30 da hiçte zorlanmadım bişey eklemedim ama öğleye kadar midem taş gibiydi biraz da ağrıdı..kızlar o kadar şişkin hissettimki çatlayacam sandım anlatamam...öğlen zorla 1 patates daha yedim zorla ama...hiç açlık çekmiyordum çünki aksine tıka basa doluymuşum gibi hissettim...okuldan dönüşte 30dk yürüdüm tempolu olarak..iyi oldu aferim bana dolmuş geldi amaaaaaa binmedim eşim beni alır normalde ona da gelme dedimkaydirigubbakcemile2 okuldan dönüşte 15.45 gibi bir patates daha yedim ama ben sumak limon toz biber ekledim bu sefer hala çok tokum ama midem biraz rahatlı sanki..birazdan bide soda içeyim bari..
sizede oldumu kızlar şişkinlik tıkanma??yoksa sabah iki tane yedim diye mi oldu acaba?ama benim patateslerim gerçekten küçüktübilmiyorumkismile

aaaaa hep aynı meyva mıı.. ben çeşit çeşit meya yiyebilirim sandım mafoldumben

bide anlamadım yani sebze gününde diyelim ki domates salatalıkla başladık tüm gün onu mu yiyecez??oooooo ozaman düşündüğüm kadar kolay olmayacak..ama napalım katlanacaz galiba..

offf yandim ben sabah 3-5 cesit meyva öglen birde meyva alisverisine ciktim bugün ve 3-5 ayri cesit meyva daha yedim ....napim simdi ??

bu diete normalde bugün başlıcaktık kocayla birlikte ama önce yapıp sonuc alanları görmek istedim.
bak bunu bende bilmiyordum ii oldu ögrendigim.bakalım 1 hafta boyunca daha neler ögrencez.banada tecrübe oluyor :)

kızlar patates gününde sizin de mideniz taş gibi oldu mu ya benim hala midem ağrıyor (((((

callanetics mi de yaptim bacaklarim titriyor valla ama acliktan halsizlikten degil eee tabi okadar cesit meyva yersem halsiz olmam mafoldumben

ben de bugün 71,5 kg ile başladım.Bu saate kadar iyi gitti,ama işe gidip ordan da tenise gidince içim bayıldı artık patatesten.kızımın çikolatasından bir parça yedim valla.

canım bildiğimiz patates. ne sorduğunu anlayamadım ama hani şu beyaz olanlardan bahsediyosan yok değil...sabah iki tane yedim ondan mı acaba.gerçi oldukça küçüklerdi ama...o kadar şişkin hissettim ki anlatamam..şimdi kocişi soda almaya gönderiyorum evde kalmamış da..inşaallah rahatlatır biraz..

kızlar evt çesıtluı meyveyle 5 kılo verılmez belkı ama bence
sadece meyveyle 3 kılo verılır
mesela ben et gununde yogurtla yıcem belkı yumurtadada

kızlar bende yarın başlıyorum Allah nasip ederse.gerçekten zayıflamam lazım.haziranda evlenice.hemde mayısta nişanlımın kuzeninin nişanı var.kesinlikle zayıflamam gerekiyorguclubacismiledua edelimde azimle devam edelim ben bırakmak istemiyorum diyetimi yaaa(

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…