5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

yoyocum bu diyetin mantığı tek besinle baslenmek yani patates günüyse hiç birşeysiz sadece baharatlı patates haslanmız yada fırında yağsız.. sebzede sadece sebze yoğurtle falan sebze dğil.. yani benim bu diyetten anladığım bu.. sadece bilgi..

arkadaşlar biliyorum harfi harfine uygulanacak bu diyet ama yerlerini değiştirsek olmaz mı.ben patatesle başlamak istemiyorum sebzeyle başlıyayım diyorum farkedermi acaba.yarın başlamak istiyorum ama canım patates çekmiyor.bu başlık ilk açıldığında yapayım dedim haşladım patatesleri işe de götürdüm sabahtan akşama kadar gayet güzeldi ama akşam kendime hakim olamadım dışarda sufle evde de abartarak 5 dilim börek yedim.o yüzden patates bana tersss sanki son gün yesem daha iyi olacak.

yarın baslıyorum lısteye ekledınızmı kızlarrrrr inş bu hafta herkez 5 kılo verıraklinialirimsmile

berrudemir canım nasıl kendinde bir hafiflik falan hissediyormusun?bize biraz tüyolar versene

mjoyy gel canım sende katıl bize insallah birbirimize destek olursak başarırızolumunekankayizsmile

mavıs nasılsınaklinialirimsmile yarın baslıyonmu sende???tuz serbestmı canım??

selam canım evet bende yarın başlıyorum.tuz hiçbir diyette serbest olmazki canım.daha öncede bir arkadaş sormustu onada aynı şeyi söylemiştim bu topicte.tuz vücutta su tutumuna neden olduğu için kilo vermeni zorlaştırır hayatım

onun yerine baharat kullan metabolizmanı hızlandırır belki.karabiber kırmızı biber özelliklede sumak haşlanmış patatese yakışır diye düşünüyorum canım

liste varmı?benmı görmuyom yahuohaoldumsmile liste ve kılo baslangıcını kımse takıp etmıcekmi:sinifsinif:

liste varmı?benmı görmuyom yahuohaoldumsmile liste ve kılo baslangıcını kımse takıp etmıcekmi:sinifsinif:

sayfa 10da canım listeee oleyyy başlamamıza az kaldı çok heyecanandım acaba bu sefer 5li rakamları görebilecek miyim tartıda??bu arada haşlanmış patatese bayılıyorum yarın süper geçecek inş. bu menüde sadece yumurta günü biraz zorlanablirim ama hedef yolunda çekilen çile kutsaldırturkbayragi

efet benımde dılegım 5 lı rakamalarbayanssulusmile daaaa sebze gunu kahvaltıda ne yıcez????? salatalıkmıbilmiyorumkismile patatoya bende bayılırım,yumurtayıda yerım tok tutar en azından,et gunumu tavukla gecırcem bayılırım tavugaaa yerimseniben en zor sebze gunu gelcek banaCADIARZU

merhaba arkadaşlar benide aranıza alırmısınız bütün yazılarınızı okudum.. bu diyet çok güzel görünüyo..

b_şekerleme benide eklermisin listeye.. 67 kiloyum.. bu diyetle gider umarım kilolar..

inş. hepimiz veririz fazlalıklarımızı

slm arkadaşlar bende 29mart pazartesi bu diyete başlıyorum şu anki kilom 63
inş vericem bu diyetle kilolarımı amaç 55 56kgkaydirigubbakcemile5

eeee arkadaşlar büyük gün yarın ha:dance:
hepimize kolay gelsin
inşallah 5 günde 5 kiloyu veririz:Saruboceq:

kararımı verdm bende yarn baslıorum benide ekleyn listenızeee kaydirigubbakcemile2
elma diyetyle bile doru düzgün bi kilo verememsken bunda ne olcak cok merak ediorum 65 in altına bi insem haylısyla takıldı kaldı
neyse kilom 66 hedefte 53 öpüorum hepinizii

Herkese selamlar. yarın baslııııyoooruuuum.. sabah tartılıp. kilomu bildirecegim...alış verisimi yaptım.. benim bu haftaki menömü yazıyorum... örnek olabilir diye....
1. gün: Sadece haşlanmış 8 kucuk boy patates . TÜM GÜN....
2. gün: Yağsız dört cesit ot ile yapılmıs salata. limon ve elma sirkesi ilaveli. TÜM GÜN....
3. gün: Hindi füme... TÜM GÜN
4. gün: meyve günü. Elma ve Kivi.... TÜM GÜN
5. gün: Yumurtayı boyuna kesiyorum. Üstüne incecik light labne sürüyorum. 1 bardak light süt ile yiyorum...

SIR BURADA SABAH NE ıLE BASLADIYSAK YATANA KADAR SECıM YAPTIGIMIZ TÜR YıYECEK KULLANIYORUZ...
Bol su, sekersiz cay. yesil cayı söyleme gerek yok sanırım.... ben bu kez bir de SUNA DUMANKAYA nın selülit icin verdigi cayı kullanacagım. sabah tok karnına...
HERKESE BOL SANS..........

Rabbim hepimizin yardımcısı olsun kızlar...
2 haftadır karbonhidrat diyeti yapıyordum bu gün bitti sizce yarın hemen bu diyete başlasam olur mu ki ,şimdi herkes başlıyor ya ben de çok heveslendim.ancak korkuyorum da şöyle mi yapsam bi hafta dikkatli beslenip spor yapsam önümüzdeki hafta mı başlasam???karışık kafam kızlar ya nolur bi cevap verin..
bir de acaba besinlerin günlerini değiştirsek olur mu..çalıştığım günlere göre ayarlamak istiyorumda..mesela et yerine 2.gün sebze yesem olur mu?????????

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…