5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

a.s.Baslamak ıstıyorsan eger sakıncası olacagını sanmıyorum.. baslayabilirsin... günlerin yerini degistirme konusunda tecrübem yok.. bir dene istersen.. cok kayıbın olmaz diye düsünüyorum... ama karar senin....vereliniortak

teşekkür ederim tatlım ya..zaten baktım sadece meyve ile yumurta gününü değiştirecem. evet kızlar ya ben de yarın başlıyorum o zaman... haydiiiiiiii gazamız mübarek olsun :):içelim:

incilideniz arkadasım sen 70den 48 kiloya ne kadar zamanda inmiştin bu diyetlee???

a.s.tatlım 30 yıl önceydimafoldumben ama hatırladıgım kadarı ile 2 ay civarında bir sürede :teytey:incecik olmustum... simdi aynı hızla verebilirmiyim bilmiyorum... simdi araba kullanıyorum. o zaman yuruyuste yapmıstım...zemuszemus

ayy bu gün bi bitsinn artıkk yaa balık yemekk istiyorummmmmmmmmm hadi olsun artık sabah balıkları pişirdim bile:):)

canım teşekkürler cvp için yaa benimde 2 ay sürem var 23 kilo falan versem ayy nasıl sevineceğimmm off off 1 nisandan itibaren günde 2 saatte yürüyüş:)sırnaşık şey:)

merhaba
bu diyet tam benlik
ama çok yavaş kilo vriyorum bunla hızlı verebilirmiyimm ki
70 kiloyum ve yarın başlıyorum ne versem kardır
lütfen destek olun herks yazsın yarın yedikerini
patetes haşlamayaaaaa gidiyorummmmm
yanlız şunu soracamm
az yesek olur dimi çünki pateteste karbonhidrat sonuçta

arkadaşlar yarın diyete başlıyoruz ama motivasyon çok önemli.. öncelikle zayıflayacağımıza inanmamız gerekiyo. ben ilk hafta 4 kilo vereceğimi umuyorum.. neye başlasam sonunu getiremiyorum ama 5 gün direnicem ve cumartesi sabah 4 kilo vermiş bi şekilde uyanıcam inşallah.. inanmak çok önemli.. istersek başarırız..umarım herkes istediği kiloya ulaşır..

b_şekerleme kilom 67

O topik cosmus hadi kizlar herkezde motivasyon süper görünüyor.... Devam
Bende yarin sifirdan basliyorum iki gün aradan sonra ama kaldigim günün besiniyle devam edicem yani meyva günü benim icin yarin. Üc gün yaptim gecen hafta ve size tavsiyem gercekten diyetin kurallarina uyun cünki ben yogurt v.b seylerde tükettim azda olsa o yüzden cok bir kilo veremedim ama birazda vücudum su topladi sanirim onunda etkisi var arti spor yapiyorum oda zorladi sanirim kilo verimini.

Insallah yarin tam uyacagim. Kilomu haber vericem yarin sabah benide listeye alin lütfen...

kızlar valla çok heyecanlıyım,ilk defa bu kadar inanıyorum...yarın büyük gün...hadi hepimize kolay gelsin:)

sude_naz20 70
Berrudemir 85
moonshine76 64 Başlama tarihi: 24 Mart
proton 64
sangs 55
saziye 78
yagmur 65.8
ohcanimadeysin 63
incilideniz 89
b_sekerleme 68
asi_peri 62
den_iss 55
Belitim 70
ozlmm91 55
niltt 57
serafita 61.8
nurasoy 70,
minevro 67
zorlusevda 56
dramer 70
yoyo 66
mjoyy (kilonu göremedim hayadm)
asl 78
proton 63.5
kubrabarboros_canbey 54
mkayra 76
nazalyam 60
cesurveguzel 80
hbryrm 79.2
zeliha86 86
emc 89
catlaxx 53(kız catlak ne varki neyin kilosunu vericeen sen bakıyııım)

29 Mart 09:34 LıSTE YENıLENMıŞTıR HERKESCıKLERE BAŞARILAR CANLARRRR yerimseniben

Son düzenleme:
Kızlar ptesi salı okuldym tm gün ama takip edip bgnki gibi güncellerim hade kızlar fiiiiit olmayaa hiç birimiz böyle doğmaaadıkkk inanıyorum size tam destek hep desteeeek mjjjjkkkkkkkk :enbuyukkk:

kübra'cım kilon çok ideal boyuna göre. zorlama kendini bence. haksız mıyım ama kıslar ya?

kusura bakma, kıyamadım sana ya. :icecream:

canım benım cok sagol benım kalcalar ust tarafa gore bıraz buyuk kalıyo sırf onun ıcın ugrasıyorum ust kısımlarda bı sorunum yok ustum 36 altım 38 beden altıda 36 yapmak ıcın uğrasıcam cnm

canım benım cok sagol benım kalcalar ust tarafa gore bıraz buyuk kalıyo sırf onun ıcın ugrasıyorum ust kısımlarda bı sorunum yok ustum 36 altım 38 beden altıda 36 yapmak ıcın uğrasıcam cnm

Kız sizi bu topiğeee biz keçileri kaçıralım diyemi yollluyooooolar klava: aneeem şunun düşündüğüne bakkk ayy tutmayın bayılcaaam bi git yaaaafff :1shok:

İşin şakası tabi onlarda kız manyadın mı seeen yazık valla ne yoruyosun bedenini öp başının üstüne kooy hayadımmm lütfeeen ay fenalaştım vallaaaa kafamçokkarıştı

tühhh b_sekerleme cikmissin anaciiiim :bbo:
neyse liste zaten bu sayfada yarin görünce eklersin sana zahmet olumunekankayizsmile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…