5 GÜN KALA ERKEN TEST VE BELIRTILER YARDIM

Benimde normaldr bacak ağrım felan olmaz. Ust taraflarına tuhaf bi agri giriyor sanki biri saatlerce ustune oturmus gibi. Halbuki yaptigim seylerde de bir sey yok. Normal gunluk hayat. Ya bu sezon kadinlarin adet gununde bi degisiklik var artık havadan mı baska seyden mi bilemem. Yada topluca hamişiz 🤣🤣
Bence de eğer hamile değilsek gerçekten ben de merak ediyorum bu neyin nesi diye

Bence de eğer hamile değilsek gerçekten ben de merak ediyorum bu neyin nesi diye
Çünkü stress hava değişimi hersey etkiliyor regl kafana takma bile kendimden biliyorum o yüzden kasmayın akışına bırakın bebek düşüncesi ile karı koca olduğunuz da stres etken valla eşim bebek bebek diyordu dedim saldım olmaz bu saaten sinra yumurtlama adam akıllı degerlendirmedim dedim diğer aya dedim ve sonuç 6 haftalık olduk demem o takmayın salin vardır bir vakti zamanı onunda

Çünkü stress hava değişimi hersey etkiliyor regl kafana takma bile kendimden biliyorum o yüzden kasmayın akışına bırakın bebek düşüncesi ile karı koca olduğunuz da stres etken valla eşim bebek bebek diyordu dedim saldım olmaz bu saaten sinra yumurtlama adam akıllı degerlendirmedim dedim diğer aya dedim ve sonuç 6 haftalık olduk demem o takmayın salin vardır bir vakti zamanı onunda
Ben hiç hamile kalamadım kalmanın nasıl bir şey olduğunu da bilmiyorum belirti mi yoksa başka bir şey mi kendi kendime kuruntu mu ama dediğim gibi hiç böyle adet belirtilerinin tümünü yaşayıp olmamışlığım olmadı

Valla ben bile merak ettim sizi 😀 kan verin varsa çıkar zaten yoksa yoktur artık regliniz gelir
Ben bile kendimi bu sefer cok.merak ettim randevum var 4 te karnim cok.agriyor ama erken gidecegim osaatte kan alinir mi bilmiyorum ama gelirse de gitmeyecegim

Ben bile kendimi bu sefer cok.merak ettim randevum var 4 te karnim cok.agriyor ama erken gidecegim osaatte kan alinir mi bilmiyorum ama gelirse de gitmeyecegim
Ay sabahtan verseydiniz keşke akşam çıkar mi hemen bilmiyorum. Randevuda şu an varsa da kese felan görünmez zaten Çok küçük oluyor beta bakılıyor sadece

Ben hiç hamile kalamadım kalmanın nasıl bir şey olduğunu da bilmiyorum belirti mi yoksa başka bir şey mi kendi kendime kuruntu mu ama dediğim gibi hiç böyle adet belirtilerinin tümünü yaşayıp olmamışlığım olmadı
Zaten hic hamile kalmayinca insan anlamaZ mi korunmadiysa adeti de geciktiyse muhtemelen test yapar ya da doktora gider

Ay sabahtan verseydiniz keşke akşam çıkar mi hemen bilmiyorum. Randevuda şu an varsa da kese felan görünmez zaten Çok küçük oluyor beta bakılıyor
Kadin dogum randevu alayim dedim tek bugune buldum oda 4 30 du hadi alayim dedim aldim saglik ocagina gidesim gelmedi

X