5 GÜN KALA ERKEN TEST VE BELIRTILER YARDIM

YUMURTLAMA ÇATLAMASI 9 TEMMUZUN AKŞAMINDA, 10 TEMMUZA GİRDİĞİMİZ İLK SAATLERDE OLDU. 14 TEMMUZDA DA BELİM AĞRIDI. NE BİLİM İŞTE İNSAN UMUTLANIYOR :) TAM YUMURTLAMADAN SONRA, 6. GÜN :)
Bnde hic bir belirti yok hepsi kayboldu 3 gun sonra ne olacak merak ediyorum gercekten

Bnde simdilik bir sey yok biraz karnim agriyo sadece o kadar bakalim haberleselim burdan
Benim de ağrıyo hala haberleşelim ben de test yapmayı düşünüyorum en azından çıksın çıkmasın çıkmazsa ağrıların sebebini öğrenmek için hastaneye gideceğim

Bnde hic bir belirti yok hepsi kayboldu 3 gun sonra ne olacak merak ediyorum gercekten
Canım benimde belirti olarak söyleyeceğim birsey yok. Sadece gogus uçlarıma dokunursan acıyor.onun haricinde gogus halkası genişledi. Klasik regl öncesi sendromu.

YUMURTLAMA ÇATLAMASI 9 TEMMUZUN AKŞAMINDA, 10 TEMMUZA GİRDİĞİMİZ İLK SAATLERDE OLDU. 14 TEMMUZDA DA BELİM AĞRIDI. NE BİLİM İŞTE İNSAN UMUTLANIYOR :) TAM YUMURTLAMADAN SONRA, 6. GÜN :)
Umudunuzu koruyun bnde hala umutluyum ama sunu farkediyirum yaklasik 1 senedir yumurtlama sonrasi 3 yada 4 gun sonra bir kac sideetli agri yasiyirsun kafan karisiyo o zmaan hamilelik mi baska sey mi diye

Siz düzenli olarak kendinizi takip etmişsiniz. Bu çok güzel. Bende normalde takip ederim. Söyle bir geçmişe gittim.bir kere yumurtlamadan sonra 6. Gün bel ağrısı demişim. Başka not almamışım. Allahtan hayirlisi:KK43:

Ben bir kere korunurken hamile kalmistim tabi bos gebelik oldu o gunden sonra baya taktim bu konuya ondan biraz vucudumu dinlemyei ogrendim tabi her seye ragmen mucizede olabilir

Benim de ağrıyo hala haberleşelim ben de test yapmayı düşünüyorum en azından çıksın çıkmasın çıkmazsa ağrıların sebebini öğrenmek için hastaneye gideceğim
Bnm.bel.agrim.bugun geri geldi tam popomun ust tarafi egilince falan batiyo 3 gun var bugun bazen adetim 2 3 gu. Erken geliyo ondan da olabilir

Bnm.bel.agrim.bugun geri geldi tam popomun ust tarafi egilince falan batiyo 3 gun var bugun bazen adetim 2 3 gu. Erken geliyo ondan da olabilir
canım benimde bel ağrım geri geldi. ama şiddetli değil.. inşallah regl öncesi sendrom yaşamıyoruzdur.

Ben bugün sabah 4 gibi uyandım karnım yine epey bir ağrıyordu şimdi hafiften yine var benim de belim bugün sol tarafım ağrıyor

Ben dün baya kötüydüm kalp çarpıntım tansiyon iniş çıkışları adet olacağım zaman da benim ayaklarım üşür oldum dedim sürekli lavaboya girdim çıktım ne olacak bilemiyorum dün baya niyetliydim test alıp yapmaya ama bugün yine hevesim yok onda negatif görürüm diye

Ben dün baya kötüydüm kalp çarpıntım tansiyon iniş çıkışları adet olacağım zaman da benim ayaklarım üşür oldum dedim sürekli lavaboya girdim çıktım ne olacak bilemiyorum dün baya niyetliydim test alıp yapmaya ama bugün yine hevesim yok onda negatif görürüm diye
Yapin bnce alip bu streste kötü

Boyle çıktı yok.artik herhalde bnde hep negatif çünkü onceden korundugum zamanlarda bile cogu testte az da olsa cizgi çıkıyordu bu sefer golge bile olmuyo hic yok tertemiz

Eklentiler

• 17212074157446436211263593911173.jpg
    17212074157446436211263593911173.jpg
    71,2 KB · Görüntüleme: 44
11 gün kala dediğiniz ilişkiden kaç gün sonraya tekabül ediyor? daha sperm yumurtayı döllemeden belirtiniz olması mümkün değil, hormonlarda belirgin bir değişiklik bile olmuyor çünkü. onlar döngü boyunca daha önce dikkat etmediğiniz veya bahsettiğiniz idrar yolu enfeksiyonuna bağlı ağırlardır.

sevişmeden iki gün sonra oldu olacak mı belirtim var mı yok mu telaşına kapılırsanız o stresle olması güçleşir. eminim beklemek, düşünmemek zordur ama süreci her açıdan kendiniz için zorlaştırmış oluyorsunuz :KK43:

11 gün kala dediğiniz ilişkiden kaç gün sonraya tekabül ediyor? daha sperm yumurtayı döllemeden belirtiniz olması mümkün değil, hormonlarda belirgin bir değişiklik bile olmuyor çünkü. onlar döngü boyunca daha önce dikkat etmediğiniz veya bahsettiğiniz idrar yolu enfeksiyonuna bağlı ağırlardır.

sevişmeden iki gün sonra oldu olacak mı belirtim var mı yok mu telaşına kapılırsanız o stresle olması güçleşir. eminim beklemek, düşünmemek zordur ama süreci her açıdan kendiniz için zorlaştırmış oluyorsunuz :KK43:
Iliskiden 5 gun sonra falan oluyo idrar yolu cikmadi bnde oyle sandim da temiz cikti ama haklisiniz ne kadar siddetli belirtiler olsa da ya psikilojok ya da o donem ictigimi ilactan aldığımiz soguktan etkilenebiliyor hala umudum varmidir 3 gun kaldi negaatif

Iliskiden 5 gun sonra falan oluyo idrar yolu cikmadi bnde oyle sandim da temiz cikti ama haklisiniz ne kadar siddetli belirtiler olsa da ya psikilojok ya da o donem ictigimi ilactan aldığımiz soguktan etkilenebiliyor hala umudum varmidir 3 gun kaldi negaatif
geç döllenme olmuşsa veya geç yumurtladıysanız da sonraki ilişkiden hamile kaldıysanız belki bir ihtimal olabilir, adet gününüzü bekleyip kan testi verirseniz daha doğru sonuç alırsınız

X