5 aylık bebeği 1 hafta bırakıp tatile gitmek

Vay bee 13 aylık bebemi bırakıp işe gitmiyorum ben kaldı ki tatil. Şubat ayında konsere gittim 2 3 saat onda bile burnumda tüttü. Anlamıyorum ki ben mi abartıyorum sizler mi rahatsınız🤷🏼‍♀️

Biz annemlerle küçük Bi tatile gitmiştik kizimi iki saat onlara bırakıp ben havuza gidiyordum o iki saat içerisinde bile kizim ağlamaktan deliye dönüyordu ve sadece 5 aylikti

Biz annemlerle küçük Bi tatile gitmiştik kizimi iki saat onlara bırakıp ben havuza gidiyordum o iki saat içerisinde bile kizim ağlamaktan deliye dönüyordu ve sadece 5 aylikti
Geçen hafta ben doktora gittim. 6 aylık olan kızımı anneme bıraktım. Annem 20 dk sonra aradı. “Susmuyor bu çocuk” dedi. Bebek büyütmek sadece karnını doyurmak, altını temizlemek, uyutmak değil. Bebek annenin kokusunu istiyor, annenin kucağında sakinleşiyor. Nasıl döneceğimi bilemedim. Annemde kan ter içinde kalmış. Panikten bebeğin biberonunu kırmış. Bakıcı olsa ağlasa da söylemez. Gel sen birine güven, bebeği emanet et.

Kızlar acil bişeyler söyleyin bebeğimi bırakıp tatile gidersem yokluğumu anlar huyu değişir mi 5 aylıkken gideceğiz anneannesi ve babaannesi bakacak sütümü sağıp bırakıcam
Tatilde dinlenip huzurlu olman bebeğede yansır. Alt üstü 5 gün seneler değil. Git gel bence

Geçen hafta ben doktora gittim. 6 aylık olan kızımı anneme bıraktım. Annem 20 dk sonra aradı. “Susmuyor bu çocuk” dedi. Bebek büyütmek sadece karnını doyurmak, altını temizlemek, uyutmak değil. Bebek annenin kokusunu istiyor, annenin kucağında sakinleşiyor. Nasıl döneceğimi bilemedim. Annemde kan ter içinde kalmış. Panikten bebeğin biberonunu kırmış. Bakıcı olsa ağlasa da söylemez. Gel sen birine güven, bebeği emanet et.
Evet bence bebeklerin algısı çok güçlü duygusal olarak da anneleri yanlarında istiyorlar konu sahibinin yerinde olsam asla böyle bisey yapmazdım.konu sahibi bence annenizi de yanınızda götürün bazen o bebekle ilgilenir ya da uyurken annenizin yanına bırakırsınız siz gezersiniz

Ayy bi ara anneme kalmaya gittiydik. Bebem 4 aylık filandı. Anneme bırakalım da kendime bi üst baş bakayım dedim. Demez olaydım. Bebeğim ben gelene kadar ortalığı yıkmıştı ağlamaktan ki uyurken bırakmıştım 🙈 hemen geri döndük tabi çok yakındaydık. Yani demem o ki tabi ki anlar bebek

Kızlar acil bişeyler söyleyin bebeğimi bırakıp tatile gidersem yokluğumu anlar huyu değişir mi 5 aylıkken gideceğiz anneannesi ve babaannesi bakacak sütümü sağıp bırakıcam
Ben 1.5 yaşında ki ve 2.5 yaşında ki kedilerimi bırakıp gidemiyorum, sen nasıl gidiceksin ya ?

Bebekler 2 yaşından önce 24 saat Bile bırakılamaz bir psikolog öyle demişti.Anne bebek bağı zedelenir.Bebekle gitmeyi neden düşünmüyorsunuz biz kuzum 3 aylıkken gittik hiç bırakmak aklıma geldi anne nereye benek oraya bence

Beş aylık bebegımı beş dakıka bıle bıraktıgımı hatırlamıyorum yedi aylıktı yarım gun calısacaktım cok kucuk dıye ızne ayrıldım ıse gıtmedım borç ıcındeydık bazen dıyorum ki ben mı tuhafım ama yok şunu nasıl yazdınız buraya ya keyfi bes aylık emen çocuk nasıl bırakılır emmese bıle bırakılmaz her anne bir degıl gerçekten sinirim bozuldu

Bence yokluğunuzu hisseder tabiki de. Ay nasil bırakabiliyorsunuz ki ben asla bırakamam özlerim çocuğumu oğlum 4 yaşına girdi yarım gün okula göndericem nasıl dayanıcam öğleye kadar onsuz diye düşünüyorum 😀

Oğlum bir buçuk yaşında hala acaba ücretsize devam mı etsem 2 yaşına kadar bensiz nasıl olur diye düşünüyorum siz beş aylık bebekten bir hafta uzak kalmaktan bahsediyorsunuz

Ben ise giderken üzülüyorum ya çok ayrı kalıyoruz diye
Hani sağlık sorunu falan olsa neyse de tatil için bırakmazdım sanirim

X