5 aylık bebeği 1 hafta bırakıp tatile gitmek

Hadi diyelim cocuk seni aramadi sagdigin sutlerde yetmis olsun yahu 1 hafta bi anne bebeginden nasil ayri kalir, kokusunu almadan nasil durur? O tatil zehir olmaz mi insana? Pes dogrusu

Şehirler arası ev taşıyoruz şuan oğlum 3.5 yaşında ve 2 gün annem bırakıp ev yerleştirmeye gidemedim siz iyi misiniz gerçekten de ?

Evet doğduğu andan itibaren sen diye birşey kalmiyor malesef. Ama gecici bir durum sonucta insan bi kac sene rahat tatil yapmasa sorun olmaz diye dusunuyorum anneligi goze aldiysa 😇 cok haklisiniz doganin kanunu bu sabretmek lazim .. ben suan 2. Bebegime hamileyim bazen doktor kontrolume goturemiyorum yalniz oldugum icim kv birakiyorum o 2 saat bana 2 gün gbi geliyor burnumda tutuyor alismisim surekli onla olmaya resmen vicdanim sızlıyor birakmasamiydim diye
ben de şuan hamileyim onlarla bu kadar yakın geçirebileceğimiz tek yaşları bunlar 🥹 şuan ebeveynlerimiz bizimle ne kadar vakit geçirebiliyordan pay biçmek lazım böyle düşünüp keyfini çıkarmaya niyet ediyorum😅

Herkes ürememeli, herkes anne olmak zorunda değil. Tatile yanınızda götürmek istemeyeceğiniz çocuğu niye yapıyorsunuz?
Ya da bir yaz da evinizde oturuverin mesela, incileriniz dökülmez inanın. O bebeği sırf istiyorsunuz diye dünyaya getirdiyseniz hayatınızı ona göre adapte etmek zorundasınız artık. Oyuncak değil bu, insan.

Bu satırları kafamın altında iki yastıkla yaklaşık iki saat önce diş ameliyatı geçirmiş biri olarak yazıyorum kizlar.Suan disetimin yarışı dikis.Doktorum başını eğme kanaman olur,bugün mutlaka yat dinlen güneşe çıkma,havuza denize girme,yemek yeme,sıvı tuket bi de basının altında iki yastık olsun diyerek klinikten uğurladı beni.Doktora giderken 19 aylık bebeğimi anneme bıraktım.Bugun ona verimli bakamicak durumda olabilme ihtimaline karşı anneme sende kalabilir dedim.Ve vicdan azabından oluyorum aglicam😢😢😢Akşam durumuma gore getirebilirim dedim eşime.Konusamiyorum,çok anestezi aldım,yüzüm de şişti ve Perayi çok özledim😢😢
Canım bir an önce iyileşmene bak. Pera için yapabileceğin en doğru şey bu olur. Annende durmazsa en kötü sen annene gidersin.
Normal olan bizimki. Bunların eşleri de garip. Ben eşime desem “çocukları bırakalım, bir hafta tatil yapalım aşkımızı tazeleyelim” diye adam bana “kafayı mı yedin. Sen ne biçim annesin” der. Biz nereye, çocuklarımız oraya.

Aynen
Canım bir an önce iyileşmene bak. Pera için yapabileceğin en doğru şey bu olur. Annende durmazsa en kötü sen annene gidersin.
Normal olan bizimki. Bunların eşleri de garip. Ben eşime desem “çocukları bırakalım, bir hafta tatil yapalım aşkımızı tazeleyelim” diye adam bana “kafayı mı yedin. Sen ne biçim annesin” der. Biz nereye, çocuklarımız oraya.
Aynen Nihalim.Annemde yeğenim de var deliriolar perayla birbirleri için.Cok da keyfi yerinde alsam kıyameti koparır.Ama ben özledim işte.Esim de biraz dinlen de alalım ben bakarım çok özledim dio😀

3 sayfa yorum gelmiş ama konu sahibinin yaptığı tek şey konuyu silmek olmuş.🥹

Yazık çocuğa ya. Hiç anlamıyor sanıyorsunuz galiba bebeklerin hisleri, duyu ve koku almaları keskindir annesi olmayınca gayet anlıyorlar.

Konuyu silmiş üye. Utandı zaar
Silse de gider bunun gibisi hiç arkasına bakmaz bile bide konu açmış açma kardeşim bunu düşünebilmişsin açma konuyu bizim dememizlemi anaç duyguların şahlanacak anlamadım ki 5 ayda bu plani yapan, çocuk 3 yaşına varmadan anneanne babaanne evinde yaşar kendi evinin yolunu unutur zaten. İyi tatiller dilerim bize baska laf dusmez

3 aylık bebeğini bırakıp 1 hafta yurtdışına tatile çıkanı gördü bu gözler. Döndüğünde bebek artık meme almıyordu. Ben herşeyi geçtim acil durum olsa nasıl yetişeceksiniz.

X