5:2 Diyeti ( Oruç Diyeti )

Aynen yapmadım zaten iyki de yapmamışım oruç da yapmıyorum çünkü çok az yiyince de vücut çalışıp kilo veremiyor az yicem ama 500 de diil yaklaşık bin yicem

Günaydınız güzeller
Bu sabah tartım 85,3 gösterdi ve bugün oruç günüm.. kim benimle bugün oruç diyetine hazır
Ne güzel zayıflıon ben bugün oruç yapamıcam dostum.bugün yine tartı yarım kilo fazla gösterdi sabah yarabbim ama baklava yememiştim ki tavuk şişle patlıcan ezmesi üzerine de kaşar eritmişler bir adet marul iki dilim domates maydonoz bunlar zaten bişey diil ne saçma hiç mi yemek yemicem. Sabah sekiz buçuk falandı yattım on ikiye geliodu tartıldım 300 gram falan gitmiş o kadar stresliyim ki şuan 63.900 yani 900 gramı vermem için iki gün var kıl payı kaçırırsam çıldırırım az yiyorum daha napıyım spor yapçam akşam aslında 63.900 den dediğim gibi 63.300 olsam kaZanıom yani 600 gram versem de yetiyo da ben garantilemek istiyorum o zaman korkuyorum düşünsene ben 63 300 çıktım ama eşim tekrar çık derse veya bi saat sonra baksa AA bu kadar oynadığına göre tartı sorunlu dese yanarım anlıomusın bu strese değmez ben düz hesap 63 olmalıyım 63:00

900 gramı iki günde vermeliyim çok zorlamıorum ama hiç mühim diil veriyim de aç aç sinirli yorgun haldeyim şu iddiayı kazanıyım haftada iki gün oruç yapıcam 500-600 kalori diğer beş gün sınırsız yicem rahatça allahım yarabbim yaaa iki gün kalmış hâlâ 900 gram kaldı yok böyle bişey

Dört günde bir buçuk kilo vermeye çalışıodum şimdi ise iki günde 700 gram kaldı hadiiiiii

Merak etme dostum verşcez kiloları ben yarına kadar şu 400 gramı verim de hayırlısıyla

Hadi verelim ben hazırım yarın hangisiyle başlasam oruç mu normal mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…