5:2 Diyeti ( Oruç Diyeti )

kafanı vurma canım yazık :)) pozitif düşünelim hepimiz 55 kg mız inş. zor diye bişey yoktur imkansız zaman alır :))

bırak 63 ü biz 5 li rakamlara düşeceğiz canım ve bir daha da 6lı rakamlar olmayacak hayatımızda inş. ama önce inanalım :KK19:no panic ,no stres :))

Günaydın 63.600 atmış üçü gördüm bu sabah çok şükür demek o gün yediğim baklavalar şişirmiş beni ben de diyorum nie yarım kilo aldım altıyüz gramım kaldı salmamalıyım kendimi hadi son üç günnn bugün cumartesi yarın pazar ve pazartesim var üç günde 600 gram hadi inşallah

Xgüzelay bugün avmye gidicez eşimle o yemek yerken ben aç ve boş dursam çok ayıp olur hadi bir buçum kilom olsa valla yemem ama şuan değer mi patates diyetine bilemedim:KK14:

bence kesinlikle yapma ben o söylediğin diyeti yapmıştım sadece 1 gün bozunca verdiğim 1 kiloyu 1.5 olarak almıştım kendini zorladığın da yanına kalıyor üstelik :KK43:((
ama istediğini yiyerek bu yöntemle verirsen hem psikolojik olarak rahat hem de kalıcı verirsin bence

bence kesinlikle yapma ben o söylediğin diyeti yapmıştım sadece 1 gün bozunca verdiğim 1 kiloyu 1.5 olarak almıştım kendini zorladığın da yanına kalıyor üstelik :KK43:((
ama istediğini yiyerek bu yöntemle verirsen hem psikolojik olarak rahat hem de kalıcı verirsin bence
Peki kaç günde geri almıştın ortalama

2 günde maalesef 3.gün biraz normalin üstü yiyince sonuca çok üzülmüştüm bi daha öyle saçma diyetler yapmayacağıma dair söz verdim kendime..
yaparsam 1 gün ye 1 gün oruç diyeti yaparım , yeme gününde serbest olunca stres yapmadan zayıflarım diye düşünüyorum:rapci::KK68:

2 günde maalesef 3.gün biraz normalin üstü yiyince sonuca çok üzülmüştüm bi daha öyle saçma diyetler yapmayacağıma dair söz verdim kendime..
yaparsam 1 gün ye 1 gün oruç diyeti yaparım , yeme gününde serbest olunca stres yapmadan zayıflarım diye düşünüyorum:rapci::KK68:
Ay ben de güzel ay cevap verdi sandım yedim kafayı sesi çokmıo heyooo

Selam kızlar
Kusura kalmayın üst komşumlan kafa kafaya verip almanya hamburga gittik bugün.. ben danimarkada yaşıyorumsa almanya bana küçük istanbul gibi geliyor :)

Xgüzelay bugün avmye gidicez eşimle o yemek yerken ben aç ve boş dursam çok ayıp olur hadi bir buçum kilom olsa valla yemem ama şuan değer mi patates diyetine bilemedim:KK14:
Tüh ancak şimdi firsatım olduda girdim ben senin yerinde olsam eşimle birlikte yerdim. Boşver patates diyetini. İstersen bir defalığına mahsus 2 gün üst üste oruç diyeti yap. Sırf iddiayı kazanmak için :) sana müsemma geçelim :)

Bazen ben öyle denk geliyor davet falan oluyor iki gün üst üste yaptığım oluyor. Bu zamana kadar belki 2 yılın içinde 3 defa yapmışımdır. 2 gün üst üste yapınca moral bozulluğu yaşayabiliyorsun ve ertesi gün öok çok aşırı yiye biliyorsun. O yuzden bana soranlara cok tavsiye etmiyorum.

X