5:2 Diyeti ( Oruç Diyeti )

7 küçük cevizlı baklava üstü fıstıklı kaç kalori heryerde farklı yazıo

Baklavaları 906 cal saydım çünkü karaköydeki baklavaların yarısı kadardı herbiri eminim buna

Ayn
Bende senin yerinde olsam 900-1000 kalori olarak heaaplardim tabi illa kalori hesabı yapacaksan. Çünkü bu diyette yeme günlerinde kalori hesabı yok. O gün istediği yiyebiliyorsun. :)
aynen ama bugünü rahat geçiremedim baklavalar yüzünden rahatça yiyemedim ama dört gün sonra ben de oruç günlerim dışında hesap yapmıcam inşallah

Yarın sabah da 64.000 ü tekrar görüceö inşallah ve sabitlicem 63 300 de kazanıom ama kıl payı olmasın die 63 yapıcam inşallah

Bak şimdi hedefim yarın sabah 64 ü sabitlemek ki gün içinde bile 64:500 falandım biraz daha bile aza inerim

Neyse şimdi cümlemi toparlıyorum yarın sabah 64:00 tekrardan dört gün tek kilo için savaşıcam senin Nası gidio neler yedin eşim gelicek sonra dönğcem sana

Bu sabah kilom 85.6 gösterdi. Yavaşta olsa ilerliyorum
Neyse şimdi cümlemi toparlıyorum yarın sabah 64:00 tekrardan dört gün tek kilo için savaşıcam senin Nası gidio neler yedin eşim gelicek sonra dönğcem sana
Bugün biraz modum düşük
Sendeki azmi görünce hiç yapmamam gereken işe giriştim. Dun akşam diyet grublarından birine kaydoldum. Cuma günleri tartılıp yazıyorlarmış. Ben sadece başta kilınu yazıyorsun sanmıştım. Meğersem yediğini içtiğinide yazacakmışsın. Bende bugün yeme günüm olmadına rağmen, şimdi gruba ayıp olur diye kendimi kıstıkca daha fazla iştahım açıldı. Daha fazla aşırıya kaçtım
Yarış Gruba girmeseydim bugün bu kadar yemezdim diye düşünüyorum.

Neyse artık, yarın oruç günüm toparlarız :)

Evet cumaları tartılıorum bn de yarışmada baksana anlamadım nasıl yani sen zaten yeme gününde kısmıodun ki

kızlar 67 den 57 ye bu yöntemle ne kadar sürede düşerim?? boyum 172 bu arada

Xguzelay günaydın yaa mıralim bozuk herhün ya aynı kalıo ya da zayıfliodum yarım kilo almışım 64:500 olmuşum dört günde bir buçuk kilo verip 63:00 olucam dimi

Haftada iki gün yaparsan haftada ortalama 500 gr yok bizim gibi eat fast eat yaparan birgün yiyip birgün oruç tutarsan haftada 1-1,5 Kilo verirsin
kızlar 67 den 57 ye bu yöntemle ne kadar sürede düşerim?? boyum 172 bu arada
Kilona ve boyuna bakarak bmi değere hesaplarsak sen zaten idial kilondasın.. Bu kadar niye düşmek istiyorsun anlamadım.
Xguzelay günaydın yaa mıralim bozuk herhün ya aynı kalıo ya da zayıfliodum yarım kilo almışım 64:500 olmuşum dört günde bir buçuk kilo verip 63:00 olucam dimi
yarın sabah 63.00 görürsün merak etme.
Dün baklava yiyince bedenin su başlamıştır :) bugün oruçsun sadece ona adapte ol tamam mı şeker

Teşekkür ederim canım umarım başarırsın. Fizikterapisci arkadaşım bacak incelmesi için bana koşuyu önermişti geçen sene. Bende uyguladım, gerçekten inceltiyor.
Bu sene yine koşmaya başladım 3 haftadır 15-20 dk haftada 2-3 defa. Şimdiden bacaklarımda fark görebiliyorum.

Tamam bugün 500ü geçmiyorım haftasonu çalışmıyorım iki gün spor yapıcam çok sıkı çalışıcam bAşarıcam dimi son gücümle savaşıcammmm

koşmak aynı zamanda serotonin hormonunu da artırıyormuş çok güzel bi aktivite :)) ben mesleğim icabı hareketliyim de öğle sonraları evde dansa ve dışarıda yürüyüşe başlayacağım koşacak alanım yok olsa süper olurdu :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…