5:2 Diyeti ( Oruç Diyeti )

Hepinize günaydın kızlar
Hayırlı cumalar
Sabah tartıldım
Kilom; 55.6
Çok mutlu oldum kızlar inşallah geri almam

Güzelay ve diğer kızlar lütfen bana yardımcı olun bildiğiniz gibi 3. oruç günümü dün tamamladım bu sabah normalde tartılmayacaktım da dayanamadım adetimin 1. günü bu arada verdiğim tüm kiloyu geri almış gibi görünüyorum adette 1,5 kilo fazla çıkmak normal mi???:olamaz::mad:

keşke tartılmasaydım moralim bozuldu,bugün yeme günüm oysa ki yemeye korkuyorum :KK61:

lütfen bana da cevap yazın , destek olalım birbirimize :KK19:
Moralini bozma bence.
Regli olunca artı cikman normal
Bitince güzel bir eksi görürsün merak etme

Güzelay ve diğer kızlar lütfen bana yardımcı olun bildiğiniz gibi 3. oruç günümü dün tamamladım bu sabah normalde tartılmayacaktım da dayanamadım adetimin 1. günü bu arada verdiğim tüm kiloyu geri almış gibi görünüyorum adette 1,5 kilo fazla çıkmak normal mi???:olamaz::mad:

keşke tartılmasaydım moralim bozuldu,bugün yeme günüm oysa ki yemeye korkuyorum :KK61:

lütfen bana da cevap yazın , destek olalım birbirimize :KK19:

Renkli dōneminde bedenin su toplamasi normal. Ben zaman zaman 2.5 kilo fazla bile cikabiliyorum. Sakın ol herşey yolunda. Keyifler tıkırında :-)

Haftalık kilo verimine takilma. Mesela ben 4 haftanin total kilo verimine bakıyorum. 4,5 kilo ediyor. Ama hafta hafta nakarsam. Bir hafta 300-400 gr veriyorum öbür hafta 1700 verdiğim oluyor.

Ben daha 2 hafta oldu 3.6 kilo oldu toplam
Teşekkür ederim . Maşallah çok güzel gidiyorsunuz . Cesaretimi toplayıp yakında başlamayı düşünüyorum . Topiği takipteyim başlarsam eğer buraya da yazarım mutlaka .

çoook teşekkürler kızlar iyi ki varsınız :KK19::KK19::KK19:

o zaman takmıyorum yiyorum içiyorum gönlümce bugün ve regl sonrası tartılıyorum :super::super:

çoook teşekkürler kızlar iyi ki varsınız :KK19::KK19::KK19:

o zaman takmıyorum yiyorum içiyorum gönlümce bugün ve regl sonrası tartılıyorum :super::super:
Takilma tabi hepimiz bunu yasiyoruz ama yinede 1 gunde 4000 kalori de alma bence ben 2500 -3000 arasi aliyorum. Gerci istesem de alamiyorum artik oyle de birsey var

Takilma tabi hepimiz bunu yasiyoruz ama yinede 1 gunde 4000 kalori de alma bence ben 2500 -3000 arasi aliyorum. Gerci istesem de alamiyorum artik oyle de birsey var

ben hiç saymıyorum kalori canım ya belki 4000 i de geçiyordur fena yiyorum ama oruç günleri de 400 lerde aldığım bile oldu gittikçe iştahım kesilir diye düşünüyorum ama bilemedim napsam bugün yeme günümdü pasta,börekleri götürdüm valla o_O:KK47:

Güzelay saymayın demişti inş onun daha önce yaptığı gibi ben de 4 ayda 10-12 kg veririm yoksa :KK61::KK61::KK61:

Işte geldim bugün erken kaçtım ve tartildim 92.0 kiloyum. Sabahtan buyana bile kilo vermişim. Gerçi benim hep aksamlari kilom az çıkıyor. Bugün oruç günüm ve duymadığımi hissediyorum. Ben bu açlikla dayanamam gibi. Bugün öğlen 15 dakika miha bodytec yaptım sanki Karnım hala titriyor. Bakalım etkisi nasıl olacak.

Ben bugun çok zorlanıyorum şimdiden 542 kalori oldu bile. Ben bu aksam çok açım bu gece çok zor geçecek.

Sabah kepekli peynirli sandviç akşam salamı kepekli sandviç ve anlaşılan yanlış seçim. Tavuk salata köfte salata daha mantikliymis.

Ve yenik düştüm . 500 kaloriyi yine geçtim. Bu seferki yemem tamamen acliktandi bunu çok iyi biliyorum. 400 kalorifer yakın aldım bütün emegim bir anda bitti. Bugünkü kadar hiç zorlanmamistim. Yarın tekrar 500 mu yapsam bilmiyorum 900 kalori çok oldu sanırım. :işsiz:

Ve yenik düştüm . 500 kaloriyi yine geçtim. Bu seferki yemem tamamen acliktandi bunu çok iyi biliyorum. 400 kalorifer yakın aldım bütün emegim bir anda bitti. Bugünkü kadar hiç zorlanmamistim. Yarın tekrar 500 mu yapsam bilmiyorum 900 kalori çok oldu sanırım. :işsiz:

Iyı akşamlar güzeller... Bugun yoğundum.. Giremedim buraya çok.. Çakıl bence 900 kalori bile çok iyi sıkma canını. Daha yolun başındayız.. Benimde 500 kaloriyi ile sınırlayamadığım zamanlar oldu ondan sonra hep dedim neye yarın tutarım.. Ama o yarınlar başka yarınlar oldu..

Bugün boyle olsun. Tecrübe edindin başka zaman daha akıllıca kullanırsın 500 kaloriyi. Sana diyeceğim yarını yeme günü. Pazar günü birlikte oruç tutarız :-)

Kendine kızma bugün farklı bir tecrübe edindin. Yarının tadını çıkar kalori sayma diyet düşünme gör bak pazar günü oruç günün çok güzel geçeçek

Bu arada hemen hemen 2. Haftayı tamamladın kıyafetlerinde bollaşma hissediyormusun :-)

Aynen canım :-) ben bir sen anlıyorsun.. Gör bal iki ayın içinde bile büyük değişiklikler göreceksin kendinde :-)
Aynen canım :-) ben bir sen anlıyorsun.. Gör bal iki ayın içinde bile büyük değişiklikler göreceksin kendinde :-)

canım kesinlikle seninle aynı mantığı uyguluyorum benim çok iyi gidiyordu sadece adetten dolayı çok su toplayınca çok şiş hissettim kendimi birkaç güne düzelir inş.

bu arada benim oruç günlerinde hiçbir sıkıntı yok, çok inatçıyımdır oruç günleri yeminliyim 500 ü geçmemeye açlıktan ölsem de geçmiyorum yarını düşünüyorum..

ama yeme günlerinde kimse beni tutamaz yiyorum :dondurma::hamarat::KK50::kk77:

Dün moralim bozulunca tabletle uyuyakalmisim. Aynaya baktığımda yine kendimi zayıf görmeye başladım sanki 50 kiloyum. Sanırım bu duygu beni zayıf düşürdü. Hala karın kaslarım titriyor. Ben anlayamadim bu işi 15 dakika egzersizden sonra hala kas titrer mi hala titriyor. Sadece karnımi etkiledi sanırım.

Ben acaba mezro ile ne zaman tekrar ölcsem

çok kafaya takıyoruz sanırım canım kendimizi rahat bırakırsak ve diyet psikolojisinden çıkıp hayatın ve yemeklerin tadını çıkarsak çok daha güzel olacak :super::21:

sadece oruç günlerimize dikkat edelim, onun dışında cidden hayatı ıskalamayalım benim düşüncelerim bu yönde...

insan hayata 1 kez gelir ve dolu dolu yaşamak lazım :KK36::KK37:

biz yeter ki oruç günlerine dikkat edelim cidden bu yaza fitiz ve istediğimiz kgda olacağız , benim bugün oruç günüm yine de çok mutluyum midemin tatil günü bugün dinlensin yarın mesaisi var :-):-):-)

X