5:2 Diyeti ( Oruç Diyeti )

Yarın tartilirdim yazarım inşallah. Bakalım hafta da ne kadar gidecek

Düşün ilk gün sadece Altınbasak yedim nerdeyse o bile 189 kalori çıkmıştı

Yazmayı unutmuşum ben yürüyüş de yaptim bugün. 11 bin adım. Faydalı olur inşallah. Sizler de spor yapiyor musunuz

Yazmayı unutmuşum ben yürüyüş de yaptim bugün. 11 bin adım. Faydalı olur inşallah. Sizler de spor yapiyor musunuz
Ben yarın başlıyorum bu akım ile 25 dakikalık spora umarım ise yarar. Bu yoğurt yemeyi bırakmam iyi olacak yine sancı yapıyor İsyandayim

5:2 yöntemiyle ortalama 1 hafta , 1 ayda kaç kilo verebildiniz ?
Bende yaklaşık 10 günden beri ekmek , hamurişi yemiyorum . Yediklerime de dikkat ediyorum biraz toparladım fakat benim en büyük sorunum tuzu çok sevmem ve çekirdeği çok yemem . Bir türlü kendime engel olamıyorum . Yemek yerine resmen çerez yiyorum :KK43:

Başlamak istiyorum ama bir türlü kendime güvenemiyorum .

Güzelay ve diğer kızlar lütfen bana yardımcı olun bildiğiniz gibi 3. oruç günümü dün tamamladım bu sabah normalde tartılmayacaktım da dayanamadım adetimin 1. günü bu arada verdiğim tüm kiloyu geri almış gibi görünüyorum adette 1,5 kilo fazla çıkmak normal mi???:olamaz::mad:

keşke tartılmasaydım moralim bozuldu,bugün yeme günüm oysa ki yemeye korkuyorum :KK61:

lütfen bana da cevap yazın , destek olalım birbirimize :KK19:

5:2 yöntemiyle ortalama 1 hafta , 1 ayda kaç kilo verebildiniz ?
Bende yaklaşık 10 günden beri ekmek , hamurişi yemiyorum . Yediklerime de dikkat ediyorum biraz toparladım fakat benim en büyük sorunum tuzu çok sevmem ve çekirdeği çok yemem . Bir türlü kendime engel olamıyorum . Yemek yerine resmen çerez yiyorum :KK43:

Başlamak istiyorum ama bir türlü kendime güvenemiyorum .
Ben daha 2 hafta oldu 3.6 kilo oldu toplam

Güzelay ve diğer kızlar lütfen bana yardımcı olun bildiğiniz gibi 3. oruç günümü dün tamamladım bu sabah normalde tartılmayacaktım da dayanamadım adetimin 1. günü bu arada verdiğim tüm kiloyu geri almış gibi görünüyorum adette 1,5 kilo fazla çıkmak normal mi???:olamaz::mad:

keşke tartılmasaydım moralim bozuldu,bugün yeme günüm oysa ki yemeye korkuyorum :KK61:

lütfen bana da cevap yazın , destek olalım birbirimize :KK19:
Normaldir onemli olan mezrodaki incelme oranin ben 1 ay bitsin olcum yapacagim. Oruc gunleeinde bagirsak bosaliuor diger gunler doluyor yaniltmasin seni

Ben hersabah 2 kilo almis uyaniyorum aksam tartildigimda normal e donuyorum. Sabahlari hep kilolu cikarim . Vazgecme birakma sakin. Ben normal gunlerde 2500 3000 kaloriyi gecmiyorum istesem de gecemiyorum arrik rahatsiz oluyor midem eskiye oranla . Ben normalde 6000 kalori cok rahat alan biriyim. Yartik alamiyorum kismamama ragmen.

X