5:2 Diyeti ( Oruç Diyeti )

fit1.jpg
yarın randevu var 12.30 da

Sarkmadan 25 dakika spor yapacağım. Umarım pişman olmam . Bu da ise yaramaz lipoliz i deneyeceğim. Bu göbek gidecek

IMG_6500.JPG

Bugün ilk öğünüm gündüz yemeğe fırsat bulamadım 1 porsiyon mantı çorbası
1 tane orta boy havuç yanınada 100 gr yagsız yoğurt uzerine 1 cay kaşığı bal, bir iki dilim elma 10 gr ceviz ve son olaralda tarçın toplam 367 kalori :-) kaşığıma dikkat, özellikle küçük boy seçtim :p

Eki Görüntüle 1951114

Bugün ilk öğünüm gündüz yemeğe fırsat bulamadım 1 porsiyon mantı çorbası
1 tane orta boy havuç yanınada 100 gr yagsız yoğurt uzerine 1 cay kaşığı bal, bir iki dilim elma 10 gr ceviz ve son olaralda tarçın toplam 367 kalori :-) kaşığıma dikkat, özellikle küçük boy seçtim :p
Çorba çok güzel görünüyor. Biz börek çorbası deriz ona içine nohut da koyarız. Ve ben o kadar küçük kase ile doymamam gibi geliyor.

Çorba çok güzel görünüyor. Biz börek çorbası deriz ona içine nohut da koyarız. Ve ben o kadar küçük kase ile doymamam gibi geliyor.

Bence sen kendini tanımıyorsun. Yanında havuç var tatlı niyetine yoğurt var kuruyemiş var.

Zaten ben bunun üstüne baharatlı patlamış mısır yiyorum. Bana Chips gibi geliyor.türkiyedede var yazın görmüştüm. eflatun paket içinde.

Sence durabilir miyim. Ama o çorbayi çok severim. Baharatlı patlamış mısır dikkatimi cekmedi ama bakarım. Merak ettim. Bu arada makarna beni kötü yaptı. Serbest gün diye abartım sanırım. 30 gram yetermis.

Sence durabilir miyim. Ama o çorbayi çok severim. Baharatlı patlamış mısır dikkatimi cekmedi ama bakarım. Merak ettim. Bu arada makarna beni kötü yaptı. Serbest gün diye abartım sanırım. 30 gram yetermis.

Dün okadar istemene ragmen bir lokma muz alıp duran sen mi yapamıyacaksın :-)

Bide ben huy edindim yemegimi tencereye masaya koymuyorum hiç bir zaman mutfakta bırakıyorum. Temin ki resimdeki gibi tabağima servis yapıp süslüyorum. bide ben yemeğimde eher tadı alacak şekilde ayarlıyorum. Tatlısı mesela yoğurttaki bal, havuç elma. ekşisi tuslusu acısı. Bunlarıda çorbamda birleştirdim. Her tadı aldığım için bu porsuyon bana ueterli geldi. Bide kaşığımıküçülttüm yememen az yarım saat sürdü :-) ben anca böyle zapedebiliyorum kendimi :-)

Herkese günaydın kızlar
Hayırlı sabahlar
Herkese kolay gelsin. Bende bugün oruç olmak istiyorum. Sabah 250 aksam 250 kalori almak planım. Bakalım hayırlısı

İyi akşamlar marlin.. Yoksun sesin soluğun çıkmıyor.. Nasıl geçti bugün orucun? Zorlandın mı?

Slm millet

Bugün öğlen 13 de tavuklu salata
1 dilim ekmek yedim

Saat 20.00 da

100 gram makarna hasladim 1.5 kase yoğurt 1 tatlı kaşığı yağlı domates sosla normalde 1 paket yerdim ama suan yiyemiyorum yarısını yedim hala makarna var

Yarın oruç gunu

Güzel geçmiş günün çok sevindim senin için :-)

Evet bugün keyifliydi ama pişmemis 100 gr abartı olmuş yerken anladım. 30 ile 50 gr arası mantıklı.

Kizlar sabah; 1 haşlanmış yumurta,6 yeşil zeytin,100 gr lor peynir,2 dilim wasa ,3 dilim kuru domates ve 50 kalorilik labne yedim.
Sanırım çok oldu.akşama ne yersem durumu kurtarabilirim acaba

Ben hesaplarken Lifesum kullanıyorum tlf indirdim. Ordan hesaplıyabilirsin

Yarın spor salonunda yağ ölçümü yapılacak onu çok merak ediyorum. Ilk günüm göbek gitmeli

X