5:2 Diyeti ( Oruç Diyeti )

Bugün benim yeme günün ama ne yeme chipsler pastalar ballı tereyağlı kızartmış ekmekler yetmiyormuş gibi sosis ve Cola üstelikte Light olmayanından :oops: ne olacak benim halim böyle ooo daha arada yüttüğüm hurmalar ve kuruyemişleride unuttum :KK43:

kızlar bu diyetle ne kadar sürede kaç kg verdiniz merak ediyorum ??

kızlar bu diyetle ne kadar sürede kaç kg verdiniz merak ediyorum ??
Ben yeni başladım 4 hafta oluyor 4 kilo verdim

2015-2016 yaptım 4 ayda 17 kilo vermiştim. Hamile kaldım, doğum yaptım oğlum 9 aylık oldu ek gidaya geçince tekrardan başladım. şimdi doğum sonrası kiloları veriyorum :-)

29.01.2017 den bu yana 3.2 kilo

Ben yeni başladım 4 hafta oluyor 4 kilo verdim

2015-2016 yaptım 4 ayda 17 kilo vermiştim. Hamile kaldım, doğum yaptım oğlum 9 aylık oldu ek gidaya geçince tekrardan başladım. şimdi doğum sonrası kiloları veriyorum :-)
kızlar süper ya harika voooovvvvvv
5 2 mi yapıyorsunuz 4.3 mü ?

oruç gnlerinde 500 kalorimi alıyorsunuz sadece ?

serbest günler sınırsızmı ? yoksa normal ölçüde mi ?

4:3 yapıyoruz. Diğer günler canımız ne isterse. Ama ben oruca alınınca diğer gün çok yiyemiyorum rahatsız ediyor. Doyana kadar yiyorum.

Kızlar merhaba yine ben :-)

Bugün bende çok yedim ve mideme sancılar girdi, midem bulandı yine de yemeye devam ettim :KK17: yarına özellikle bi öneriniz var mı bunu hafifletecek? Sadece sebze-yoğurt yesem çok acıktırır mı?

Neden kendini zorladin miden bulanirken zorlama kendini yemek için. Yarın oruç mu serbest mi oruçsa peynirli tost öğlen aksama haşlanmış yumurta ile rahatlarsin yada 1 tane haşlanmış patates bol yogurt

Neden kendini zorladin miden bulanirken zorlama kendini yemek için. Yarın oruç mu serbest mi oruçsa peynirli tost öğlen aksama haşlanmış yumurta ile rahatlarsin yada 1 tane haşlanmış patates bol yogurt
Duygusal yeme krizlerim var benim... :KK43:
Duşa girdim, hava aldım, hareket ettim, kahve ictim, yeşil çay ictim ama yok yatıştıramadım :işsiz:
Yarına ne olcak çok merak ediyorum :silah:

X