5:2 Diyeti ( Oruç Diyeti )

Bugün benim yeme günün ama ne yeme chipsler pastalar ballı tereyağlı kızartmış ekmekler yetmiyormuş gibi sosis ve Cola üstelikte Light olmayanından ne olacak benim halim böyle ooo daha arada yüttüğüm hurmalar ve kuruyemişleride unuttum

kızlar bu diyetle ne kadar sürede kaç kg verdiniz merak ediyorum ??

kızlar bu diyetle ne kadar sürede kaç kg verdiniz merak ediyorum ??
Ben yeni başladım 4 hafta oluyor 4 kilo verdim

2015-2016 yaptım 4 ayda 17 kilo vermiştim. Hamile kaldım, doğum yaptım oğlum 9 aylık oldu ek gidaya geçince tekrardan başladım. şimdi doğum sonrası kiloları veriyorum

29.01.2017 den bu yana 3.2 kilo

kızlar süper ya harika voooovvvvvv
5 2 mi yapıyorsunuz 4.3 mü ?

oruç gnlerinde 500 kalorimi alıyorsunuz sadece ?

serbest günler sınırsızmı ? yoksa normal ölçüde mi ?

4:3 yapıyoruz. Diğer günler canımız ne isterse. Ama ben oruca alınınca diğer gün çok yiyemiyorum rahatsız ediyor. Doyana kadar yiyorum.

Kızlar merhaba yine ben

Bugün bende çok yedim ve mideme sancılar girdi, midem bulandı yine de yemeye devam ettim yarına özellikle bi öneriniz var mı bunu hafifletecek? Sadece sebze-yoğurt yesem çok acıktırır mı?

Neden kendini zorladin miden bulanirken zorlama kendini yemek için. Yarın oruç mu serbest mi oruçsa peynirli tost öğlen aksama haşlanmış yumurta ile rahatlarsin yada 1 tane haşlanmış patates bol yogurt

Neden kendini zorladin miden bulanirken zorlama kendini yemek için. Yarın oruç mu serbest mi oruçsa peynirli tost öğlen aksama haşlanmış yumurta ile rahatlarsin yada 1 tane haşlanmış patates bol yogurt
Duygusal yeme krizlerim var benim...
Duşa girdim, hava aldım, hareket ettim, kahve ictim, yeşil çay ictim ama yok yatıştıramadım
Yarına ne olcak çok merak ediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…