5:2 Diyeti ( Oruç Diyeti )

Bugün aynı şey benim başımada geldi. Bugün bacım sürşz yaptı ziyeretime geldi. Çoçuklarla birlikte kapalı oyun parkına gittik. Orda ben çoçuklarla kaydırAkcıdan kayarken vidiomu cekmiş. Aman allahım dedim bu gerçekten benmiyim. Bende senin gibi kendimi ince görüyordum.

Benim adam kilolarımdan çok rahatsız. Ama ben onun çok abartyığını düşünüyordum. Ama bugün acı gercekle karşılaştım :-(

Ama problem deyil nasıl olsa zorlanmadan bu kiloları nasıl vereceğimi biliyorum bana festek verecen kk arkadaşlarımda hazır.

Kesinlikle. Ilk şoku atlatmak zaman alıyor ama atlatiyor insan. Keşke benim esimde kilo konusunda rahatsız olsa. Belki bu kadar kilo almazdim erken farkederdim. O fit durumda ve sürekli spor yapar beden eğitimi ogretmeni.

Aynen biz varızzz gidecek kilolarrrrr

İyiki varsınız canlarım
Son iki gündür bol bol yiyorum oruç tutacağım ne güzel. İyiki bu diyetle katşılaştım yaaa

Yediğim günler mutlu yemediğim günlerde rahat hafif hissediyorum :)

Kızlar selam
Ya çok merak ettim bir gün yiyip ertesi gün. Yemiyorsununuz az yediğiniz gün önceki günün telafisi oluyor kilo nasil gidiyor ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…