4444 selaten teffricciye duasi

Tamamdrdik

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
22 Eylül 2017
461
113
24
Arkadaşlar annemle babamin barışması icin okuyabilirmiyiz yardimici olurmusunuz:110:

Ben okurum inşallah ama iyi organize olmak lazım. Yani ne kadar çabuk okunursa o kadar tesirli bir dua allahu alem. Ben 500 alabilirim, 5 günde bitmesi gerek desek benim gibi 9 kişi lazım. Yani siz ve beni çıkarınca 7 kişi. Daha çok veya daha az alınmasına göre kişi sayısı değişir elbette.

Ben okurum inşallah ama iyi organize olmak lazım. Yani ne kadar çabuk okunursa o kadar tesirli bir dua allahu alem. Ben 500 alabilirim, 5 günde bitmesi gerek desek benim gibi 9 kişi lazım. Yani siz ve beni çıkarınca 7 kişi. Daha çok veya daha az alınmasına göre kişi sayısı değişir elbette.
Annem dün okumaya başladı 320 tane. Cok saol canim inşallah hayırlısıyla olur cok saol:oops:

Ya da kendiniz tutuyorsanız ben 500 aldım, 5 gün içinde okurum inşallah. Bitirdiğimde de yazarım için rahat eder. Bir de bizim "dua arkadaşlığı" grubu var oraya da bir sor istersen maşallah arkadaşlarımız çok hızlı okuyorlar

Annems sorayim canim.dün annem 300 kere okumuş ama hayırlı başka kismet için o sayılmaz dimi. Sonra akşam başladı yeniden babam için okumaya.

Allah bilir ama farklı bir niyet olmuş o. Bir de ikisini birden götürmek zor olmaz mı? Dediğim gibi bu salavat çabuk bitmesi gereken bir dua. Alimlerin görüşünü söylüyorum ben kişisel fikrim değil tabii ki. Öyle ki üç günde bitmesi gerek diyen alimler dahi var.

Yok o başkasına ettiği duayi yarıda bıraktı tekrar babam için dua ediyor suan. 360 okumus annem babam için ediyoruz suanda.

Ya da kendiniz tutuyorsanız ben 500 aldım, 5 gün içinde okurum inşallah. Bitirdiğimde de yazarım için rahat eder. Bir de bizim "dua arkadaşlığı" grubu var oraya da bir sor istersen maşallah arkadaşlarımız çok hızlı okuyorlar
Amam canim saol

hayal_hatun hayal_hatun canim biz 4067 tane okuduk. 30 yanlışlıkla yazilmis
Sen okudun mu hic bugün saat 12 de bitsin artik 377 tane kaldı okucakmisin

Son düzenleyen: Moderatör:
X