4444 salavatı tefriciye yardım

Rabbim kabul eder inşallah canım dualarını
Allah rizasi icin kendininmis gibi okununca dualar kimden nerden gelir duan Allah hangi kalbe koyar bilemezsin varsa nasibinde dil degisir yurek degisir gelecek olan degismez haberli yada habersiz anladin sen beni:KK66: hicbirimizin aklindan dua sahibi bize dua edermi diye gecmemisti beklentide yoktu Allah bin kere razi olsun

20 almışsın ama ben bitirmiştim 20 fazla olmuş oldu. Çok sağol yinedeee
Nasibinde varmış demek ki canım :))
Allah rizasi icin kendininmis gibi okununca dualar kimden nerden gelir duan Allah hangi kalbe koyar bilemezsin varsa nasibinde dil degisir yurek degisir gelecek olan degismez haberli yada habersiz anladin sen beni:KK66: hicbirimizin aklindan dua sahibi bize dua edermi diye gecmemisti beklentide yoktu Allah bin kere razi olsun
Anlamazmıyım canım :))
ne güzel yazmışsın.gerçekten nerden nereye..
tesadüfen denk geldim tekrar konuya ve nasibimizi buldum.
Rabbim çok büyük

nadiapetrova nadiapetrova Senin için çok sevindim. İlk okuduğunda endişeliydin, yetiştirebilir miyim diye. Fakat ne güzel, çoğu kişi yardım etmiş. Bitirmişsin ÇOK ŞÜKÜR.Biliyormusun ne alakaysa bu konuyu ilk günden beri takip ediyordum. Ben malesef çok az okuyabildim.Fakat içimden sana hep INŞAALLAH mutlaka duaların kabul olacak diye söylemek yazasım geliyordu. Tez zamanda HAYIRLISIYLA güzel haberlerini alırız INŞAALLAH

X