4444 Salat-ı Tefriciye Duası

Amin canım.. Allah tamamına erdirsin.. Mutlu olun inşallah Zaten daha miniksin :)) Bekle biraz, tadını çıkar :))

Geçmiş olsun. Demedi o zaman bir şey di mi? Sonuca göre söyler heralde.
YIllardır birlikteyiz zaten bekliyoruz okulum bitsin oyle dügün düşünüyoruz yok ya çok uzun sürüdmü evlilige tadı kalmıyo artık:))) bişeyi uzstınmı daha kötü oluyo:))

Amin canım.. Allah tamamına erdirsin.. Mutlu olun inşallah Zaten daha miniksin :)) Bekle biraz, tadını çıkar :))

Geçmiş olsun. Demedi o zaman bir şey di mi? Sonuca göre söyler heralde.

birşey diyeceğim ama dedim doktara ben 15 günde bir adet oluyorum diye. bana diyor ki daha önce hiç ilişki yaşadın mı ne alakası varsa anlamadım. sor bi evli misin değilmisin diye..dedim 1,5 yıllık evliyim 1 yıldır çocuk istiyorum dedim (ilgilensin diye) ..yumurtalıklarına baktırdın mı dedi daha önce hayır dedim istersen bakalım dedi hastayım dedim..hastayken de bakılabiliyor dedi..ben istemedim

cnm normal karnından tutcak ultrasona keşke baktırsaydın

zaten kaçırdı beni
Hahha :)) Demek seni elinden kaçırmamak için, kaçırmış :)))

YIllardır birlikteyiz zaten bekliyoruz okulum bitsin oyle dügün düşünüyoruz yok ya çok uzun sürüdmü evlilige tadı kalmıyo artık:))) bişeyi uzstınmı daha kötü oluyo:))
Ne biliyim. Ben kıyamıyorum küçüklere :)) Bu yaşta ev çekip çevir zor işler.. 28'de evlendim, çok memnunum :))
Allah herkesin gönlüne göre versin canım.. Allah bir an önce kavuştursun sizi

Canım normalde de adetin 15 günde 1 mi oluyor yani senin..? Her zaman mı böyle?
Benim bildiğim de karından bakmazdı zaten ama keşke izin verseydin. Önemli şeyler bunlar. Tabi sen bilirsin. Bir sorun çıkmaz inşallah canım.

canım benim doktorum adetin 3. günü hep vajinadan ulturosonla bakıyo onun bi zararı yokkki
Allah iyiliğini versin alttan bakılan rahim duvarı kalın mı incemi diye.yumurtalıklara normal karnından özellikle adetin 3. günü isterler
Canım bana da şimdiye kadar hiç karından bakmadılar yumurtalara.

ya ben bilmiyorum o yüzden bi de herhangi bi doktora gittim. erkekti. istemedim. sadece amacım tahlil vermekti
Erkek diye çekinmişsindir canım. Ona göre hazırlıklı gidersin, kadın doktora baktır çekiniyorsan erkekten bence. İhmal etme.

kız seni belki çok genç görmüştür bekar sanmıştır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…