4444 Salat-ı Tefriciye Duası

Hahha :)) Demek seni elinden kaçırmamak için, kaçırmış :)))

Ne biliyim. Ben kıyamıyorum küçüklere :)) Bu yaşta ev çekip çevir zor işler.. 28'de evlendim, çok memnunum :))
Allah herkesin gönlüne göre versin canım.. Allah bir an önce kavuştursun sizi :KK66: :KK9:

Canım normalde de adetin 15 günde 1 mi oluyor yani senin..? Her zaman mı böyle?
Benim bildiğim de karından bakmazdı zaten ama keşke izin verseydin. Önemli şeyler bunlar. Tabi sen bilirsin. Bir sorun çıkmaz inşallah canım.
Erken bana görede yaş olarak ama şöyle düşündügüm için artık erken gelmiyo liseden beri beraberiz üniversite son senem bu yılda işimde bazır allah nasip ederse önümdede bi engel yok o yüzden yoksa tabi erken ama evi çekip çevirmekte tabiki güvenmiyorum kendime ama kaynanamla anlaştım yanii k.bakmasın kimse hahah:)))))))))

ama bnm hiç öyle olmadı adet bitimnde çağırıp alttan baktılar yumurtaları ölçtüler hep iyide enfeksiyon riski daha fazla degilmi yaaa

ama bnm hiç öyle olmadı adet bitimnde çağırıp alttan baktılar yumurtaları ölçtüler hep iyide enfeksiyon riski daha fazla degilmi yaaa
ama steril zaten ucuna prezarvatif gibi bişe geçiriyo karından tam olarak ölçebiliyomu sıkışıkmı gidiyon tuvaletine

tmm ben şimdi şifreleri çözdüm

seninkisi alttan bakacaktı onun için daha önce ilşki yasayıp yasamadıgını sordu çünkü bekarlara alttan bakmıyorlar (bekaret için)anlamısındır

anladım canım.. eşimde gelecekti benle de Allahtan uyunamadı erkek olduğunu duysa kapıdan sokmaz:)

cahiligime verin ama bişey soruvam bu duayı okuduhumuz her zaman abdrstli olmak şartmı abdestsiz okuyamazmıyız?

SALATI TEFRİCİYE (LİSTE BİTENE KADAR KİMSEYİ DAHİL EDEMİYORUZ)
Kızlar 4444 Salat-ı Tefriciye okuyoruz

DEBUSİ arkadaşımız için okuyoruz

1. Volhat(hatice)...... .............. 374OKUDU
2.Sndz (sündüz) .......... ......... .370OKUDU
3.İstanbulunsultani(zeynep)... 370
4. papatyam(ayşe) ....... ......... 370OKUDU
5.dely .......................... ........... 370
6.elseo3......................... .......... 370
7.Yasemin5846 ............ ......... 370
8.Ecem8736 ........... ...... . ……. 370
9.
GULAY3535...... ........ . ........ 370OKUDU
10.debusi ................ .............. 370

11.Gulucuks ................ .. ...... 370
12.meral00................ ... ...... 370

Canım sen bana karından bakıyorlar demiştin sanki demin. Bana da hiç karından bakmadılar.
Adet zamanı gidicem bu sefer. Kendi doktorum olmadığı için, o da bakmak ister. Adetliyken de biraz tuhaf ama.. Hiç adetli baktırmadım. Farketmiyor di mi @papatyamm_3474 ?

Canım sen bana karından bakıyorlar demiştin sanki demin. Bana da hiç karından bakmadılar.
Adet zamanı gidicem bu sefer. Kendi doktorum olmadığı için, o da bakmak ister. Adetliyken de biraz tuhaf ama.. Hiç adetli baktırmadım. Farketmiyor di mi @papatyamm_3474 ?

cnm bnm gittigim doktorlar adetim 3. günü istediler hormon tahlili ve ultrasanona tuttular.adetin 12.13. günü yumurtlama günlerimde alttan bakıp yumurtanın catlayıp catlamdıgı rahim duvarı kalınmı incemi öyle oldu ama doktordan doktora degişiyor galiba ben 4 doktor gezdim hiç adetimde alttan bakılmadı

hayır canım zaten 3 .gümü öyle şakır şakır olmuyoki ben çok baktırdım

X