41 yasin-i şerif 2. tur (yeni kişi alınmayacaktır)

Ta
Allah razi olsun, nasil tesekkür edecegimi bilmiyorum gercekten. Bende bu konuya layik olabilmek ve seni bu kararindan dolayi pisman etmemek icin elimden geleni yapiyorum. Eger memnunsaniz 3. tura da katilmayi cok isterim.

Konu acilmisken hemen sorayim, ücüncü turun bitiminde yasin-i kebir hatmi icin 41 yasine ihtiyacim olacak (ilk turda yoktum), acaba ücüncü tur bittikten sonra bana yardim edermisiniz?
Tabiki canim tamamlariz seni 3e

evet katre arkadaşımızda sağolsun. ben de bu konudan haberdar değildim, olamazdım da. siz yasin okumak için katılım sayısını arttırmak istiyormuşsunuz, üye bir arkadaşımız bana özelden mesaj attı, katılmak ister misin diye. bende katıldım; ama benim katılmama vesile olan arkadaşım hiç okumalar başlamadan listeden ayrıldı. nasibimde burada buluşup dualar okumak varmış.
Ewet canim o zaman katre 20 kisi olmasini istiyordu ama bi ara 23 kisi olduk sonra okumadilar katre 3. Okumaya katilamadi ben devraldim ama ilk listede cok sikinti oldu hakkten bir kisiyi bir haftada bitiremiyorduk sonra ikinci listede sadece duzenli okuyanlarla devam ettik

Bugün biraz yazıştık, birbirimizi tanıma, tanıtma fırsatımız oldu. Bu durumdan çok memnun ve mutlu oldum. Rabbim hepimizin hakkında hayırlısını versin. Bizleri, ailelerimizi, sevdiklerimizi yolundan ayırmasın, razı olduğu kullarından eylesin inşallah.. Amin…

Yeni listemiz hayirli ugurlu olsun bacilar
Canım işine karışmak gibi olmasın; ama istersen yanına sayılarını da yaz, vakti olan isme niyetlenip okusun, bir arkadaşımız öyle tavsiye etmişti. 10 kişiyiz herkese 4, okunan kişi de kendisine 5 okusa sayı tamam oluyor sanırım.

1. Katre584 (....)
2. Blgsdr (belgin)
3. Adrenalin85 (fatma)
4. Tuncer82 (mine)
5. Babamin_kiziyim (.....)
6. Kitapseverim. (.....)
7. Asmunikal. (.....)
8. E-brulim. (ebru)
9. Berree. (.....)
10. Gulucukgs (betul sule)

Aaa yine sekizinci siradayim :)
Hepimiz icin hayirli olsun insallah :)

Kizlar bana okunurken birsey farkettim 1. Turda ilk ben okundum ikinci turda son siradaydim bu yuzden arada cok zaman oldu 3 aydir baskasina okuyorum gecen gun kendime okurken cok farkli hissettim gercekten baskasina dua etmek daha zevkli kendime okurken o zevki alamadim

Canım işine karışmak gibi olmasın; ama istersen yanına sayılarını da yaz, vakti olan isme niyetlenip okusun, bir arkadaşımız öyle tavsiye etmişti. 10 kişiyiz herkese 4, okunan kişi de kendisine 5 okusa sayı tamam oluyor sanırım.
Yok canim tabiki karis sayilari yazmadim cunku 1. Sayfada duzenliyorum ya asmunun listesi bitmedi yarin gecicez ya o karismasin diye yarin yazicam ewet herkese 4 okunana 5 yazinca guzel oluyor

X