41 yasin-i şerif 2. tur (yeni kişi alınmayacaktır)

Ben devam edeyim :)
Kova burcuyum, ani patlamalarim oluyor - volkan gibi kabarip hemen sönüyorum sonrada pisman oluyorum. Küs kalamam, kin tutmam... Asiri duygusalim, bunu sulu gözlülük olarak da nitelendirebiliriz. Arkadaslari tarafindan her yöne cekilebilen sinir oldugum bir huyum da var, kimseyi kirmamak adina hayir diyemiyorum, bu yüzden basim bir cok kez síkístí. Temizlik konusunda biraz pimpirikliyim. Utangacligimda had safhada, telefonda konusurken dilim sürctügünde kizardigimi bilirim :))) karsimda ki insan beni görse icim yanmayacak :) Birde son olarak asiri kararsiz bir insanim, hep birilerinden tasdik/onay bekliyorum - kendi basima bir is yapamiyorum...

Bütün kötü huylarimi saydim :)
Utanmak cok guzel bir huy bir bayana da cok yakisir kindar olmamak her yigidin harci degil harika bi insansin canim benim

Arkadaşlar yek gök ayakta duayla durur diye bir söz vardır. Kimlerin duası kabul olur, olmaz bilemeyiz. Rabbim belki dileğimizi yerine getirmez; ama duamız sayesinde bize ne hayırlı kapılar açılır, başımızdan ne musibetler kalkar hiç bilemeyiz. Bende nacizane bir süre tavsiyesinde bulunacağım. Al-i İmran süresi (189-194)/( kim bu sürenin 189-194 arası ayetlerini her akşam okursa Rabbi ile görüşmüş demektir. Her kim bu ayeti Celileleri gece-gündüz okursa Cenab-ı Hakk Teala Hazretleri “o kulumun duasını kabul ederim. Erkek olsun, kadın olsun hiçbir kimsenin amelini boşa çıkarmam” buyuruyor. )(kaynak: münacat cüzü Yasin-i şerif ve şifa duaları hazırlayan:h.özkan)
Allah razi olsun senden canim dun gece bende Rahman suresini okudum bu sureyi okuyanlara tum rahmet kapilari acilirmis

Allah razi olsun senden canim dun gece bende Rahman suresini okudum bu sureyi okuyanlara tum rahmet kapilari acilirmis
hepimizden canım. t.ederim. birbirimizin sayesinde çok güzel bilgiler öğreniyoruz. birbirimizi tanımasakta içimiz ısınıyor, dertlerimizi, sevinçlerimizi paylaşıyoruz. iyi ki bu konuyu açmışsın, ben kendi adıma çok memnunum. senden de Allah razı olsun.

hepimizden canım. t.ederim. birbirimizin sayesinde çok güzel bilgiler öğreniyoruz. birbirimizi tanımasakta içimiz ısınıyor, dertlerimizi, sevinçlerimizi paylaşıyoruz. iyi ki bu konuyu açmışsın, ben kendi adıma çok memnunum. senden de Allah razı olsun.
Canim benim ay cok sagol Allah senden de razi olsun hepimizden razi olsun

Araniza katilmak icin biraz caba sarf etmem gerekti ama bende cok memnunum, iyiki böyle güzel bir konu acilmis. Sanirim basit kelimelerle memnuniyetimi ifade edemem. Ne kadar güzel birseye vesile olmus konu sahibesi :)

Ben oglak burcuyum 30 yasima girdim duzenli titiz bi insanim mesela evimi toplarim bozulmasina sinir olurum

disardan bakanlar cok sert bir durusun var derler bana yaklasanlar basta temkinli olurlar ama sonra severler ben de herkesi kolay sevmem ama sevdimmi de cok severim

Eskiden cok sakin bir insandim ama kaybettigim bebeklerimden sonra bu biraz degisti tahammul esigim dustu haliyle ancak her zaman niyete bakmaya calisirim yanlis yapiliyorsa ama kotu niyet yoksa hadi olmus bi kere derim amaaa kotu niyetli kotu hislerle yapilmis bi yanlis vrsa o kisi bi dah karsima cikamaz naacagimi ben de kestiremem

Fiziksel olarak 160 boyum var 72 kiloyum siskoyum yanii ama gizel oldugumu soylerler yuz hatlarim keskindir kiloluyum ama cok cevik ve guclu bir kadinim
canım ben senin "tahammül eşiğim düştü" sözüne katılmıyorum. burada çok zor bir iş yapıyorsun, kim okumuş, kim okumamış, bugün , yarın hep takiptesin. sabır ve tahammül işidir bu.

Araniza katilmak icin biraz caba sarf etmem gerekti ama bende cok memnunum, iyiki böyle güzel bir konu acilmis. Sanirim basit kelimelerle memnuniyetimi ifade edemem. Ne kadar güzel birseye vesile olmus konu sahibesi :)
evet canım , konu sahibimiz adrenalin85 arkadaşımız çok güzel birşeye vesile oldu. çok güzel insanlarla tanışmamıza, dualarda buluşmamıza....... vesile oldu.

canım ben senin "tahammül eşiğim düştü" sözüne katılmıyorum. burada çok zor bir iş yapıyorsun, kim okumuş, kim okumamış, bugün , yarın hep takiptesin. sabır ve tahammül işidir bu.
Ewet ama bazen oyle sinirleniyorum ki mudurumu parcaliycaktim bir kere gerci o beni doverdi ama sonra sakinlesince konustuk ozur diledi kotu niyetinin olmadigini soyledi sonrada ofke sinir en cok sana zarar verir dedi o ogudu unutmuyorum elimden geldigince kontrol ediyorum

evet canım , konu sahibimiz adrenalin85 arkadaşımız çok güzel birşeye vesile oldu. çok güzel insanlarla tanışmamıza, dualarda buluşmamıza....... vesile oldu.
Asil vesile katre konuyu ilk o acti bende damladim tabi buraya hemen sonra katrenin gitmesi gerekti konu dagilmasin diye takip isini aldim iyyi ki almisim ve sizin gibi guzel insanlarla karsilastim

Ewet ama bazen oyle sinirleniyorum ki mudurumu parcaliycaktim bir kere gerci o beni doverdi ama sonra sakinlesince konustuk ozur diledi kotu niyetinin olmadigini soyledi sonrada ofke sinir en cok sana zarar verir dedi o ogudu unutmuyorum elimden geldigince kontrol ediyorum
evet canım öfke çok kötü birşey, hepimiz öfkelenip sinirleniyoruz; ama en çok zararı da kendimize veriyoruz. sakin olmaya çalış. içinden ya sabır çekebilirsin. ani sinirlenmeler de; sonradan sen zararlı çıkarsın, sabrının da sonradan mükafatını alırsın.

Ewet yeni kisi kesinlikle almayacaktim ama israra dayanamadimm :KK66:

evet canım öfke çok kötü birşey, hepimiz öfkelenip sinirleniyoruz; ama en çok zararı da kendimize veriyoruz. sakin olmaya çalış. içinden ya sabır çekebilirsin. ani sinirlenmeler de; sonradan sen zararlı çıkarsın, sabrının da sonradan mükafatını alırsın.
Ewet onemli olan bu herkes sinirleniyor ama kontrol sart

Asil vesile katre konuyu ilk o acti bende damladim tabi buraya hemen sonra katrenin gitmesi gerekti konu dagilmasin diye takip isini aldim iyyi ki almisim ve sizin gibi guzel insanlarla karsilastim
evet katre arkadaşımızda sağolsun. ben de bu konudan haberdar değildim, olamazdım da. siz yasin okumak için katılım sayısını arttırmak istiyormuşsunuz, üye bir arkadaşımız bana özelden mesaj attı, katılmak ister misin diye. bende katıldım; ama benim katılmama vesile olan arkadaşım hiç okumalar başlamadan listeden ayrıldı. nasibimde burada buluşup dualar okumak varmış.

Ewet yeni kisi kesinlikle almayacaktim ama israra dayanamadimm :KK66:

Allah razi olsun, nasil tesekkür edecegimi bilmiyorum gercekten. Bende bu konuya layik olabilmek ve seni bu kararindan dolayi pisman etmemek icin elimden geleni yapiyorum. Eger memnunsaniz 3. tura da katilmayi cok isterim.

Konu acilmisken hemen sorayim, ücüncü turun bitiminde yasin-i kebir hatmi icin 41 yasine ihtiyacim olacak (ilk turda yoktum), acaba ücüncü tur bittikten sonra bana yardim edermisiniz?

X