41 yasin-i şerif 2. tur (yeni kişi alınmayacaktır)

adrenalin canm
salı üniversiteye doktora gittim.
8 tane neden saydı düşük ve bebk ölümlerinde 5 tanede test istedi.
-penferik kanal karyotip tayini( eşimde kan vericek buna)

-smear testi

-1. adetimi olunca 2-3 günü yapılacak test var.(ben kan vericem)
akş.insulin. fsh. lh e2 st3. st4. prolaktin. testesteron. dnea. so4. amh. 17-oh- progesteron. hepatit markerleri. toxo. cmv. rubella antikorları na bakılcakmış.

-radyoloji ünitesinde scopi-hsg (2 adet geçtikten sonra)

-tromboz. kardiyovasküler hastalık yatkınlık. (bunu hemen verebilirmişim ama bunuda 2 hafta sonra annemler gelicekozaman onlarla gidip vericem)

günaydın kızlar nasılsınız ben bu akşam okurum inş.bu ara pek iyi değilim belim çok ağrıyor

Gecmis olsun canim, simdiden basladi demek ki bel agrilarin. Allah yardimcin olsun, hayirlisiyla kurtulursun insallah.

iyiym tatlım sen nasılsın .. memrların maaş zamanı biraz yoğunuz. bende mutemetlikte çalışıyom.. ayın 16 sı gelsin yoğunluk bitsin diye bakıyoz. çok giremiyom o yüzden

sen nasılsın peki tatlım...

Sagol canim bende iyiyim cok sükür, is güc ugrasiyoruz. Benim islerde yogun bu aralar. Kolay gelsin :)

sgl cnm iki haftadır var canım çok zorluyor ama olsun iyi olsunda razıyım.inş canım rabbım sizede versin inş

Aynen öyle abla, iyi olsunda insan agriya siziya katlanir. Amin insallah, vaktini zamanini Rabbim bilir, insallah bu duyguyu tatmayi tüm hasret cekenlere yasatir.

Kizlar birbirimizi daha iyi taniyalim ne dersiniz mesela burclarimiz neler belirgin kisisel ozelliklerimiz neler

Arkadaşlar yek gök ayakta duayla durur diye bir söz vardır. Kimlerin duası kabul olur, olmaz bilemeyiz. Rabbim belki dileğimizi yerine getirmez; ama duamız sayesinde bize ne hayırlı kapılar açılır, başımızdan ne musibetler kalkar hiç bilemeyiz. Bende nacizane bir süre tavsiyesinde bulunacağım. Al-i İmran süresi (189-194)/( kim bu sürenin 189-194 arası ayetlerini her akşam okursa Rabbi ile görüşmüş demektir. Her kim bu ayeti Celileleri gece-gündüz okursa Cenab-ı Hakk Teala Hazretleri “o kulumun duasını kabul ederim. Erkek olsun, kadın olsun hiçbir kimsenin amelini boşa çıkarmam” buyuruyor. )(kaynak: münacat cüzü Yasin-i şerif ve şifa duaları hazırlayan:h.özkan)

Arkadaşlar yek gök ayakta duayla durur diye bir söz vardır. Kimlerin duası kabul olur, olmaz bilemeyiz. Rabbim belki dileğimizi yerine getirmez; ama duamız sayesinde bize ne hayırlı kapılar açılır, başımızdan ne musibetler kalkar hiç bilemeyiz. Bende nacizane bir süre tavsiyesinde bulunacağım. Al-i İmran süresi (189-194)/( kim bu sürenin 189-194 arası ayetlerini her akşam okursa Rabbi ile görüşmüş demektir. Her kim bu ayeti Celileleri gece-gündüz okursa Cenab-ı Hakk Teala Hazretleri “o kulumun duasını kabul ederim. Erkek olsun, kadın olsun hiçbir kimsenin amelini boşa çıkarmam” buyuruyor. )(kaynak: münacat cüzü Yasin-i şerif ve şifa duaları hazırlayan:h.özkan)

Bu güzel paylasimindan dolayi ALLAH razi olsun abla.
Devamini bekleriz :)

Kizlar birbirimizi daha iyi taniyalim ne dersiniz mesela burclarimiz neler belirgin kisisel ozelliklerimiz neler
ben aslan burcuyum
çok sakinimdir bunu patronumdan bile duydum ne kadar da sakinsin derler
çabuk sinirlenmem, olayları büyütmem ama damarıma basılmaması gereken bir eşik vardır
işte o geçilince ben bile kendimi tanıyamam :)

ben aslan burcuyum
çok sakinimdir bunu patronumdan bile duydum ne kadar da sakinsin derler
çabuk sinirlenmem, olayları büyütmem ama damarıma basılmaması gereken bir eşik vardır
işte o geçilince ben bile kendimi tanıyamam :)

Ben devam edeyim :)
Kova burcuyum, ani patlamalarim oluyor - volkan gibi kabarip hemen sönüyorum sonrada pisman oluyorum. Küs kalamam, kin tutmam... Asiri duygusalim, bunu sulu gözlülük olarak da nitelendirebiliriz. Arkadaslari tarafindan her yöne cekilebilen sinir oldugum bir huyum da var, kimseyi kirmamak adina hayir diyemiyorum, bu yüzden basim bir cok kez síkístí. Temizlik konusunda biraz pimpirikliyim. Utangacligimda had safhada, telefonda konusurken dilim sürctügünde kizardigimi bilirim :))) karsimda ki insan beni görse icim yanmayacak :) Birde son olarak asiri kararsiz bir insanim, hep birilerinden tasdik/onay bekliyorum - kendi basima bir is yapamiyorum...

Bütün kötü huylarimi saydim :)

Ben oglak burcuyum 30 yasima girdim duzenli titiz bi insanim mesela evimi toplarim bozulmasina sinir olurum

disardan bakanlar cok sert bir durusun var derler bana yaklasanlar basta temkinli olurlar ama sonra severler ben de herkesi kolay sevmem ama sevdimmi de cok severim

Eskiden cok sakin bir insandim ama kaybettigim bebeklerimden sonra bu biraz degisti tahammul esigim dustu haliyle ancak her zaman niyete bakmaya calisirim yanlis yapiliyorsa ama kotu niyet yoksa hadi olmus bi kere derim amaaa kotu niyetli kotu hislerle yapilmis bi yanlis vrsa o kisi bi dah karsima cikamaz naacagimi ben de kestiremem

Fiziksel olarak 160 boyum var 72 kiloyum siskoyum yanii ama gizel oldugumu soylerler yuz hatlarim keskindir kiloluyum ama cok cevik ve guclu bir kadinim

X