41 yasin-i şerif 2. tur (yeni kişi alınmayacaktır)

darısı başımıza :)

bende tanıtım kendimi bilmeyenler için 32 yaşındayım 2 ,5 yıla geliyor evleneli hiç cocuğum yok inş olacak:)istanbulda yaşıyorum bende k.maraşlıyım ailem orda özel bir firmada genel muhasebedeyim.öyle işte

CANIM BENİM NE GÜZEL BAK SANA SÜPRİZ YAPMIŞ YAPMAYADA BİLİRDİ.HATASINI ANLAMIS DEMEKKİ.HATASINI ANLAMASAYDI UMURUNDA BİLE OLMAZDI.GÖTÜRMEMESİNİN NEDENİNİDE SÖYLEMİŞ DEMEKKİ BEBEK GÖRÜNCE ETKİLENİYORSUN KÖTÜ OLUYORSUN SENİN KÖTÜ OLMANI İSTEMİYOR.ASLINDA KOCAN COK İNCE DÜŞÜNCE BİRİ.KIYMETİNİ BİL ARKADAŞIM.ADAM NE GÜZEL GÖNLÜNÜ ALMAYA UGRASMIŞ.HERKES YAPMAZ BAK YÜZÜKTE ALMIŞ

CANIM BENİM BENDE BURSADAYIM

Sagolsun ewet yuzuk de almis ama tepki vermesem niue kirildigimi anlamayacakti

Memnun oldum canim
Tahmin etmesi cok zor degil, ebru bende :)
Ay daha yeni evlisin ne güzel canim cicim aylari desene.
Allah mutlulugunuzu daim etsin insallah.
EVET TATLIM. EŞİM İYİ Bİ İNSAN. HERŞEYİ BİRLİKTE YAPARIZ. TEMİZLİK. BULAŞIK ÇAMAŞIR... İNŞ BU CİCİM AYLARI GEÇMEZ HİÇ

EVET TATLIM. EŞİM İYİ Bİ İNSAN. HERŞEYİ BİRLİKTE YAPARIZ. TEMİZLİK. BULAŞIK ÇAMAŞIR... İNŞ BU CİCİM AYLARI GEÇMEZ HİÇ

Amin insallah canim, ne güzel bu konuda sansli olan ender insanlardan birisin. Allah nazarlandan saklasin fesat insan cok gülüm, dikkat et herkesle paylasma.

3 gün gecikmeli adet oldum sonunda. Hic bu kadar sancili gecirdigimi hatirlamiyorum, iki gündür karin agrisi, mide agrisi, halsizlik allak bullak oldum. Ablalarim, kardeslerim mazeretli oldugumdan dolayi okumalarimi yapamayacagim, gecenlerde de bu soruyu sordum ama cevap alamadim sizden, acaba erkege okutmakta sakinca varmi?

Amin insallah canim, ne güzel bu konuda sansli olan ender insanlardan birisin. Allah nazarlandan saklasin fesat insan cok gülüm, dikkat et herkesle paylasma.
ELTİLERİM BAŞTA. KÜÇÜK ÇOK FENA. İKİ BÜYÜKLE KONUŞMUYOM DİYODU BENDE ACIMIŞTIM.
SONRA Bİ GÜN DEDİKİ AYŞE İLE FATMA ÇOK MERAK EDİYO. SENİN KOCANIN BU KADAR İŞ YAPMASINI. HEPSİ KARDEŞ AMA SENİNKİ SENİN AĞZININ İÇİNE BAKIYO. NE YAPIYOSUN DEDİ. BEN ŞOK OLDUM. HANİ KONUŞMUYODUN ONLARLA DEDİM. BENDEN ALIP ONLARA. ONLARDAN ALIP BANA SATIYOMUŞ. ÇOK KIZDIM. KAVGA ETTİK. OH RAHATIM ŞİMDİ . BİDE EV ALCAM DİYODU BENDEN MEHİRİMİ İSTEDİ VERMEDİM.. BELKİDE MEHİRİ ALMAK İÇİN ROL YAPTI BANA. ŞİMDİ RAHATIM.

OKUT CANIM ERKEK KADIN OKUSA BİŞİ OLMAZ... ÖNEMLİ OLAN HAS BİR KALPLE OKUMAK..

Ay ne insanlar var, bazen agzim acik kaliyor. Ayip ya, laf tasiyorlarda ellerine ne geciyor sanki. Böyle durumlarda disardan bir kisi olunca insan cok asiri önemsemiyor ama aileden olunca baya bir yipratabiliyor. Neyse ki artik rahatsin ama ne olur ne olmaz sen yinede dikkatli ol derim, belli olmaz böylelerinden.

evet bunu sormuştun ama kesin bilgim yok
olur heralde neden olmasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…