41 yasin-i şerif 2. tur (yeni kişi alınmayacaktır)

Öyle abla ekmek parasi yapacak birsey yok ama burada ki insanlar gercekten cok farkli, herkes hayatindan bikmis bir imaj ciziyor. Haftasonu misafirlikten bahsedildiginde strese giriyor insanlar. Dedigim gibi tek fark trafik, burda ulasim cok rahat ve herkes kurallara uyuyor, uymayincada cezasi kesiliyor en ballisindan :)
darısı başımıza :)

bende tanıtım kendimi bilmeyenler için 32 yaşındayım 2 ,5 yıla geliyor evleneli hiç cocuğum yok inş olacak:)istanbulda yaşıyorum bende k.maraşlıyım ailem orda özel bir firmada genel muhasebedeyim.öyle işte

akşam eve geldım apartmanın altından baktım ısık yanmıyordu evde degıl herhalde dedım benden erken gelıyor eve ewe cıktım baktım loş bır ısık tum oturma odası mumlarla dolu masada bır pasta kendısı yok ortada sonra yatak odasına gıttım uzerımı degıstırdım lavaboya gıttım çıktım salonda geldı sarıldı bısey demedım ıcerı gırdık mumları sondur dedı neyse dedım sondurdum ısıgı yaktı pastanın ortasında bır tek tas aldı parmagıma taktı nasıl begendın mı dedı evet guzelmıs dedım ssonra oturduk sarıldı bana dedım ben senden bunları beklemıyordum ben sadece secım yapman gereken bır durumda benı secmıs olmanı tercıh ederdım dedim ben senı sevıyorumlar falan neyse sen orda sıkılırsın bebek gormek ıstemıyorsun hem kadını tnımıyorsun senı o yuzden davet etmedım baktım kendını haklı cıkaracak tamam neyse dedım onemlı degıl ben mesajımı aldım dedım ben yuzugu bır hafta once almıstım zaten sen uyurken senı öpmustum kulagına sevdıgımı soylemıstım falan dedı neyse ıyı tamam dedım kalktım yemek hazırladım yedık arkadasları aradı çıktı bunun ıcın çiğköfte partısı yapıyorlarmıs tayını başka okula cıktı veda partısı gıbı bırseymıs tutmus bana gel sende dıyo napıcam ben adamların arasında dedım valla cok cıddıyım gel dedı sen cığköfte sevıyorsun dedı yok dedım cıktı sımdı arkadaslarıyla

böyle ıste ama ben bı sogudum yhaaaa ne derse desın benı sattı orda sonucta ben olsam esım daha onemlı derdım
CANIM BENİM NE GÜZEL BAK SANA SÜPRİZ YAPMIŞ YAPMAYADA BİLİRDİ.HATASINI ANLAMIS DEMEKKİ.HATASINI ANLAMASAYDI UMURUNDA BİLE OLMAZDI.GÖTÜRMEMESİNİN NEDENİNİDE SÖYLEMİŞ DEMEKKİ BEBEK GÖRÜNCE ETKİLENİYORSUN KÖTÜ OLUYORSUN SENİN KÖTÜ OLMANI İSTEMİYOR.ASLINDA KOCAN COK İNCE DÜŞÜNCE BİRİ.KIYMETİNİ BİL ARKADAŞIM.ADAM NE GÜZEL GÖNLÜNÜ ALMAYA UGRASMIŞ.HERKES YAPMAZ BAK YÜZÜKTE ALMIŞ

BEN BETÜL ŞULE. 29 YAŞINDAYIM. KOCAELİNE ŞUBATTA GELİN GELDİM BURSADAN.. DEVLET MEMURUYUM. SABAH 8- AKŞAM 5 ÇALIŞIYOM.
EŞİMİ ÇOK SEVİYORUM BU YÜZDEN BÜYÜDÜĞÜM CANIM BURSAMI , ANAMI BIRAKIP BIRAKIP GELDİM. BU KADAARRRR
CANIM BENİM BENDE BURSADAYIM

CANIM BENİM NE GÜZEL BAK SANA SÜPRİZ YAPMIŞ YAPMAYADA BİLİRDİ.HATASINI ANLAMIS DEMEKKİ.HATASINI ANLAMASAYDI UMURUNDA BİLE OLMAZDI.GÖTÜRMEMESİNİN NEDENİNİDE SÖYLEMİŞ DEMEKKİ BEBEK GÖRÜNCE ETKİLENİYORSUN KÖTÜ OLUYORSUN SENİN KÖTÜ OLMANI İSTEMİYOR.ASLINDA KOCAN COK İNCE DÜŞÜNCE BİRİ.KIYMETİNİ BİL ARKADAŞIM.ADAM NE GÜZEL GÖNLÜNÜ ALMAYA UGRASMIŞ.HERKES YAPMAZ BAK YÜZÜKTE ALMIŞ
Sagolsun ewet yuzuk de almis ama tepki vermesem niue kirildigimi anlamayacakti

Memnun oldum canim
Tahmin etmesi cok zor degil, ebru bende :)
Ay daha yeni evlisin ne güzel canim cicim aylari desene.
Allah mutlulugunuzu daim etsin insallah.
EVET TATLIM. EŞİM İYİ Bİ İNSAN. HERŞEYİ BİRLİKTE YAPARIZ. TEMİZLİK. BULAŞIK ÇAMAŞIR... İNŞ BU CİCİM AYLARI GEÇMEZ HİÇ

EVET TATLIM. EŞİM İYİ Bİ İNSAN. HERŞEYİ BİRLİKTE YAPARIZ. TEMİZLİK. BULAŞIK ÇAMAŞIR... İNŞ BU CİCİM AYLARI GEÇMEZ HİÇ

Amin insallah canim, ne güzel bu konuda sansli olan ender insanlardan birisin. Allah nazarlandan saklasin :nazar: fesat insan cok gülüm, dikkat et herkesle paylasma.

3 gün gecikmeli adet oldum sonunda. Hic bu kadar sancili gecirdigimi hatirlamiyorum, iki gündür karin agrisi, mide agrisi, halsizlik allak bullak oldum. Ablalarim, kardeslerim mazeretli oldugumdan dolayi okumalarimi yapamayacagim, gecenlerde de bu soruyu sordum ama cevap alamadim sizden, acaba erkege okutmakta sakinca varmi?

Amin insallah canim, ne güzel bu konuda sansli olan ender insanlardan birisin. Allah nazarlandan saklasin :nazar: fesat insan cok gülüm, dikkat et herkesle paylasma.
ELTİLERİM BAŞTA. KÜÇÜK ÇOK FENA. İKİ BÜYÜKLE KONUŞMUYOM DİYODU BENDE ACIMIŞTIM.
SONRA Bİ GÜN DEDİKİ AYŞE İLE FATMA ÇOK MERAK EDİYO. SENİN KOCANIN BU KADAR İŞ YAPMASINI. HEPSİ KARDEŞ AMA SENİNKİ SENİN AĞZININ İÇİNE BAKIYO. NE YAPIYOSUN DEDİ. BEN ŞOK OLDUM. HANİ KONUŞMUYODUN ONLARLA DEDİM. BENDEN ALIP ONLARA. ONLARDAN ALIP BANA SATIYOMUŞ. ÇOK KIZDIM. KAVGA ETTİK. OH RAHATIM ŞİMDİ . BİDE EV ALCAM DİYODU BENDEN MEHİRİMİ İSTEDİ VERMEDİM.. BELKİDE MEHİRİ ALMAK İÇİN ROL YAPTI BANA. ŞİMDİ RAHATIM.

3 gün gecikmeli adet oldum sonunda. Hic bu kadar sancili gecirdigimi hatirlamiyorum, iki gündür karin agrisi, mide agrisi, halsizlik allak bullak oldum. Ablalarim, kardeslerim mazeretli oldugumdan dolayi okumalarimi yapamayacagim, gecenlerde de bu soruyu sordum ama cevap alamadim sizden, acaba erkege okutmakta sakinca varmi?
OKUT CANIM ERKEK KADIN OKUSA BİŞİ OLMAZ... ÖNEMLİ OLAN HAS BİR KALPLE OKUMAK..

ELTİLERİM BAŞTA. KÜÇÜK ÇOK FENA. İKİ BÜYÜKLE KONUŞMUYOM DİYODU BENDE ACIMIŞTIM.
SONRA Bİ GÜN DEDİKİ AYŞE İLE FATMA ÇOK MERAK EDİYO. SENİN KOCANIN BU KADAR İŞ YAPMASINI. HEPSİ KARDEŞ AMA SENİNKİ SENİN AĞZININ İÇİNE BAKIYO. NE YAPIYOSUN DEDİ. BEN ŞOK OLDUM. HANİ KONUŞMUYODUN ONLARLA DEDİM. BENDEN ALIP ONLARA. ONLARDAN ALIP BANA SATIYOMUŞ. ÇOK KIZDIM. KAVGA ETTİK. OH RAHATIM ŞİMDİ . BİDE EV ALCAM DİYODU BENDEN MEHİRİMİ İSTEDİ VERMEDİM.. BELKİDE MEHİRİ ALMAK İÇİN ROL YAPTI BANA. ŞİMDİ RAHATIM.

Ay ne insanlar var, bazen agzim acik kaliyor. Ayip ya, laf tasiyorlarda ellerine ne geciyor sanki. Böyle durumlarda disardan bir kisi olunca insan cok asiri önemsemiyor ama aileden olunca baya bir yipratabiliyor. Neyse ki artik rahatsin ama ne olur ne olmaz sen yinede dikkatli ol derim, belli olmaz böylelerinden.

evet bunu sormuştun ama kesin bilgim yok
olur heralde neden olmasın

X