41 yasin-i şerif 2. tur (yeni kişi alınmayacaktır)

ELTİLERİM BAŞTA. KÜÇÜK ÇOK FENA. İKİ BÜYÜKLE KONUŞMUYOM DİYODU BENDE ACIMIŞTIM.
SONRA Bİ GÜN DEDİKİ AYŞE İLE FATMA ÇOK MERAK EDİYO. SENİN KOCANIN BU KADAR İŞ YAPMASINI. HEPSİ KARDEŞ AMA SENİNKİ SENİN AĞZININ İÇİNE BAKIYO. NE YAPIYOSUN DEDİ. BEN ŞOK OLDUM. HANİ KONUŞMUYODUN ONLARLA DEDİM. BENDEN ALIP ONLARA. ONLARDAN ALIP BANA SATIYOMUŞ. ÇOK KIZDIM. KAVGA ETTİK. OH RAHATIM ŞİMDİ . BİDE EV ALCAM DİYODU BENDEN MEHİRİMİ İSTEDİ VERMEDİM.. BELKİDE MEHİRİ ALMAK İÇİN ROL YAPTI BANA. ŞİMDİ RAHATIM.
CANIM ELTİYE ASLA GÜVENME İKİ YÜZLÜ GENELDE HEPSİ

Sagolsun ewet yuzuk de almis ama tepki vermesem niue kirildigimi anlamayacakti
Evet canim benim amacimda oydu.tepki vermen icine atmaman.ne oldu rahatlamis oldun.hatasini anladi.erkek arkadaslariyla bulusmaya giderken bile senide goturmek istedi.ben eskiden insanlara hic tepki vermezdim cok zararini gordum artik oyle degilim hicbirseyi icime atmiyorum.sen en iyisini yaptin abartmadin.canim arkadasim Yüce Rabbim ne dilegin varsa onu versin.yüzün hep gulsun insallah

Evet canim benim amacimda oydu.tepki vermen icine atmaman.ne oldu rahatlamis oldun.hatasini anladi.erkek arkadaslariyla bulusmaya giderken bile senide goturmek istedi.ben eskiden insanlara hic tepki vermezdim cok zararini gordum artik oyle degilim hicbirseyi icime atmiyorum.sen en iyisini yaptin abartmadin.canim arkadasim Yüce Rabbim ne dilegin varsa onu versin.yüzün hep gulsun insallah
Yok abartmadim hatta eski ben olsam bi kiyamet daha koparirdim sakince hediyesimi kabul ettim ve asil neye kirildigimi anlattim o da sen cocuk gorunce kotu oluyosun ondan ozellikle goturmedim seni dedi

Aminnn cnm benim su anki dilegim adetimin kesilmesi namazi ozledim

Bugun druma gittim kanamayi keselim dedi on gun kullanicam iki gun sonra da adet olacakmisim tabi cocuk isinden vazgectim demedim adet olunca gel dedi
Ne anladim ben bu isten simdi adetin kesilecek 12 gun sonra tekrarmi adet olacan.sen adetliyken aspirin iciyonmu.simdi iciyorsan oda kanamani durdurmaz

X