41 yasin-i şerif 2. tur (yeni kişi alınmayacaktır)

Birinci kac haftalikti cnm trombofoli testi yail di mi. Birde sakincasi yok onu. Progestan ic iyice tutunsun biliyomusum mglerini

Sonucu beklerken esıme bısı ıstıyp canım ama dedım oda soyle. Yok dedım hamıleysem solucem dedım. Oda hamıle degılsende yapcam dedı.. Sonucu ogrendık eve geldık. Ay her kanalı acıyom sucuk reklamı. Mangalda sucuk ekmek ıstıyodu canım nasıl koktu ankatamam.
Tam canin isteme zamanlari iste ben oncekileri hatirlamiom ama su iki ay onceki kimyasal gebeligimde felaket cigkofte istemistin

Birinci kac haftalikti cnm trombofoli testi yail di mi. Birde sakincasi yok onu. Progestan ic iyice tutunsun biliyomusum mglerini
9 haftalıktı. Ama 7 haftalıkken gelişimi durmuş. Ama cok kotuydum ellerom ayaklarım hazıran ayında buz kesıyodu. Basım goLerımden yukarsı ates gıbıydı. Benı zehırlemıs

selam kızlar. bugun okurum beriem için
3tane okuyacam.
1tanede 500 lük yasinine eklesin diye okucam.

ptesiye kadar yokum. haberiniz olsun. mobilden takip etmeye çalışırım. çok yavaş oluyor.

izmite yeniyim. kimseyide tanımıyom. sendika anlaşmalı diye cihan hastanesine gitmiştik. doktorum yaşlı bi bayan iyide ilgileniyo.
Eniyi hekim diye bir site var oradactum hekimleri aratabiliyorsun kim kac puan almis bakiosun yorumlara bakiyosun en azindan fikir verir

X