41 yasin-i şerif 2. tur (yeni kişi alınmayacaktır)

BAŞLAYABİLİRİZ CNM HEMEN OKUYABILIRSIN BEN BERİREM İÇİN BIR TANE OKUDUM NAMAZLARDAN SONRA BIRER DAHA OKUYUP TAMAMLIYCAM 3 TANEYI BU GECE

Allah kabul etsin canim, ben berirem icin dün okumustum ama o buraya dahil degil. Aksama okurum insallah, bitince de bildiririm.

EVET 2 GÜN GEÇİKTİ. YAPTIĞIM TEST AKSAM ÜSTÜ İKİNCİ ÇİZGİ YAMUK ÇIKTI. BEN YARIN ÖĞLEDEN SONRA İŞTEN İZİN ALIP SAĞLIK OCAĞINA GİTCEKTİM... O HADİ AKSAM GİDELİM HASTANEYE DİYO. MERAKTAN DELİ OLUYOM DİYE MESAJ ATIP DURDU...
nasıl yamuk :) silikmi ?

Hayırlı akşamlar kızlar :)

Payıma düşen 3 Yasin-i Şerif-i ve 2 tane de hediye olarak, en çok onun ihtiyacı var dediğiniz için okudum, inşallah Rabbim kabul eder Berirem'de Allah'ın izniyle bebeğini kucağına alır. Hakkında hayırlısı olsun berirem.

Payıma düşen 3 Yasin-i Şerif-i ve 2 tane de hediye olarak, en çok onun ihtiyacı var dediğiniz için okudum, inşallah Rabbim kabul eder Berirem'de Allah'ın izniyle bebeğini kucağına alır. Hakkında hayırlısı olsun berirem.
Allah kabul etsın cnm

allah razı olsun canımmmm

239 yazıyo. Sonucu aldık elimize eşim baktı. Hafta yazmıyo dedi. Bende ozaman hamile deqılım hwr halde dedım. Dpktora gostermeye odaya gırdık. Acıl doktoru degısmıs. Sey gebelik testi dedim. Adam baktı tebrikler ama cok kucuk yeni yumurtlamışın. Hafta bıle degıl dedı. 2 gune deger artar bı kadındogumcuya gozuk dedı. Ben cıktım esım hala bısıler soruyo. Bız bırıncıyı kaybettık.yol gostwrın neolur. Oda cok dıkkatlı hareket et dedı. 2 gun ıcınde doktorunuza gorunun ddedı.bakalım

239 yazıyo. Sonucu aldık elimize eşim baktı. Hafta yazmıyo dedi. Bende ozaman hamile deqılım hwr halde dedım. Dpktora gostermeye odaya gırdık. Acıl doktoru degısmıs. Sey gebelik testi dedim. Adam baktı tebrikler ama cok kucuk yeni yumurtlamışın. Hafta bıle degıl dedı. 2 gune deger artar bı kadındogumcuya gozuk dedı. Ben cıktım esım hala bısıler soruyo. Bız bırıncıyı kaybettık.yol gostwrın neolur. Oda cok dıkkatlı hareket et dedı. 2 gun ıcınde doktorunuza gorunun ddedı.bakalım
Olurmu bebisim haftalik degilmis 4 haftaliksin sata gore

Sonucu beklerken esıme bısı ıstıyp canım ama dedım oda soyle. Yok dedım hamıleysem solucem dedım. Oda hamıle degılsende yapcam dedı.. Sonucu ogrendık eve geldık. Ay her kanalı acıyom sucuk reklamı. Mangalda sucuk ekmek ıstıyodu canım nasıl koktu ankatamam.

X