41 yasin-i şerif 2. tur (yeni kişi alınmayacaktır)

kızlar sayılarımız hazır herkes suremız 2 gun ama ılk lıste bırazcık gecıkebılır cunku haberı olmöayan olabılır sonrasında kesınlıkle 2 gunde teslım edıcez fazla uzama olmuycak

EVET 2 GÜN GEÇİKTİ. YAPTIĞIM TEST AKSAM ÜSTÜ İKİNCİ ÇİZGİ YAMUK ÇIKTI. BEN YARIN ÖĞLEDEN SONRA İŞTEN İZİN ALIP SAĞLIK OCAĞINA GİTCEKTİM... O HADİ AKSAM GİDELİM HASTANEYE DİYO. MERAKTAN DELİ OLUYOM DİYE MESAJ ATIP DURDU...
kızzzz ıkıncı cızgı mı çıktı ayyy bu ne guzel bır haber boyle yarabbım

Canim o kadar güzel birseye vesile oluyorsun dolayisiyla kimsenin aklina bir kötülük gelecegini sanmam :)
hiç öyle deme canım ilk lıste hazırlanırken neler oldu burda ne bıçımler geldı karıstılar lısteyı memnun olmadılar falan yenı kişi almamazın sebebı bu bız yaklaşık 2 aydır okuyoruz ve en duzenlılerımız kaldı

hiç öyle deme canım ilk lıste hazırlanırken neler oldu burda ne bıçımler geldı karıstılar lısteyı memnun olmadılar falan yenı kişi almamazın sebebı bu bız yaklaşık 2 aydır okuyoruz ve en duzenlılerımız kaldı

Insallah bende en güzel sekilde katki saglayacagim canim. Olaya en güzel tarafindan bakmak lazim, demek ki artik huzur bozan kimse kalmamis :)

ha ha ewet esın hamıle cnm benım sen testı tkrarla ama ılk 5 dakkada cıkmıosa pek ıtıbar etmemek lazım
İŞ CIKIŞI HASTANEYE GİDİP. KAN TAHLİLİ VERİCEM DEVLET HASTANESİNDE... İLKİNİDE ÖLE ÖĞRENMİŞTİK.

Bu arada okumalara ne zaman basliyoruz adrenalincim?

ARKADAŞLAR BU ARADA AKLIMDAYKEN BİR ŞEY BELİRTMEK İSTİYORUM

INSANLIK HALI HEPİMİZIN BİR MAZERETİ ÇIKABİLİR GİREMEYEBİLİRİZ HABER DE VEREMEDİĞİMİZ

DURUMLAR OLABİLİR LÜTFEN BÖYLE DURUMLARDA GERİ GELDİĞİNİZ ZAMAN KUSURA BAKMAYIN

MAZERETIM VARDI GİREMEDIM DEMENİZ YETERLİ GELİP BURDA SİZE MESAJ ATANLARA

KIZMAYA LAF SOKMAYA KİMSENİN HAKKI OLMAMALI BENCE

X