41 yasin-i şerif 2. tur (yeni kişi alınmayacaktır)

1. berirem..............................5
2. esma73...............................3........okundu
3. babamın_kızıyım.................3..........okundu
4. kitapseverim.......................3..........okundu
5. asmunikal...........................3..........okundu
6. berree..................................3...........okundu
7. blgsdr...................................3
8. tuncer82................................3

9. e-brulim................................3..........okundu....Allah kabul etsin
10. okulum.................................3
11. gulucukgs...............................3.........okundu
12. loyalty88................................3
13. adrenalin85............................3...........okundu.....Allah kabul etsin...

TOPLAM...................................................41

KIZLAR SÜREMİZ İKİ (2) GÜNDÜR. AKSATMA YAPILMAMASI ÖNEMLE RİCA OLUNUR!!!!

yeni liste bu..BERİREM için okuyoruz ..

haydi besmeleyle başlayalım

Allah kabul etsin...(ARKADASIMIZA HAYIRLI BIR EVLAT DILIYORUZ ) Şimdiden herkesten Allah razı olsun......
AHANDA BULDUM SENİ.ARAYAN BULUYOR VALLA.LİSTE COK GÜZELDE SEN NİYE EN SONDASIN.BEN HEMEN SİMDİ YASİNLERİMİ OKUYUP HABER VERİYORUM

AHANDA BULDUM SENİ.ARAYAN BULUYOR VALLA.LİSTE COK GÜZELDE SEN NİYE EN SONDASIN.BEN HEMEN SİMDİ YASİNLERİMİ OKUYUP HABER VERİYORUM
Kura oyle cikti cnm kismet bekliyordum ben de seni bu liste hayirli gelecek bize dun basladik bugun bitti sayilir hemen oku seninkiler de bitsin cnm yeni kisiye gecelim hayirlisiyla gulucuk hamile bu arada gordun mu bebislerimiz artti :KK73::KK73::KK73:

Kura oyle cikti cnm kismet bekliyordum ben de seni bu liste hayirli gelecek bize dun basladik bugun bitti sayilir hemen oku seninkiler de bitsin cnm yeni kisiye gecelim hayirlisiyla gulucuk hamile bu arada gordun mu bebislerimiz artti :KK73::KK73::KK73:
HAYIRLISI OLSUN ARKADAŞIM SEN BASTADA OLSAN SONDADA OLSAN BEN SENİN İÇİN HEP DUA EDİYORUM.BEN ŞİMDİ 3 YASİNİ OKUDUM ALLAHIM KABUL ETSİN.GULUCUK İÇİN COK SEVİNDİM HABERİM YOKTU.DARISI BİZİM BASİMIZA

HAYIRLISI OLSUN ARKADAŞIM SEN BASTADA OLSAN SONDADA OLSAN BEN SENİN İÇİN HEP DUA EDİYORUM.BEN ŞİMDİ 3 YASİNİ OKUDUM ALLAHIM KABUL ETSİN.GULUCUK İÇİN COK SEVİNDİM HABERİM YOKTU.DARISI BİZİM BASİMIZA
Olsun canim biz dua ediyoruz rabbim goruyo sirasi yok aslinda hepimiz kazaniyoruz agzina saglik cnm hemen yaziyorum

Okulum ve mine kaldi sadece onlar da bildirim yapinca listemiz bitmis oluyor ay ne cabuk bitti aliskin degilim boyle accik pesinizden kosturun garip oldum :KK45::KK45:

X