41 Meryem suresi 💛

Hadi inşallah bu ay olacak Allahın izniyle
Insallah cicegim bugun dedi buyumeye baslamis iki tanesi insallah olur hepimizin
Kızlar yalnız Arapça bilmiyorum Türkçe okusak oluyormu eğer oluyorsa şu an regligim 3.günüm nasip olursa pazartesi felan biter abdeslendikten sonra o güne kadar okunan arkadaşları okusam olur mu
Kuzum turkce olmaz maalesef bu vesileyle ogrenmeye calis sen kurani ben senin yerine de okurum

Kuzum gunde bir defa bir kisiye kalani kendimiz tamamliyoruz yoksa cok fazla oluyor
Ay canım önceki mesajları şimdi okudum sorulmuş zaren kusura bakma tekrar tekrar sormuş gibi oldu. Tamam yarın başlıyroum bende sırayla okumaya Allah işimizi kolaylaştırsın

Ay canım önceki mesajları şimdi okudum sorulmuş zaren kusura bakma tekrar tekrar sormuş gibi oldu. Tamam yarın başlıyroum bende sırayla okumaya Allah işimizi kolaylaştırsın
Yoo ne zaman istersen sor tabi
Yarin 21 a kadar suremiz var ve bir defa gunde bir kisi icin ama onceden paylasiyorum ki hasta olmadan okumak isyeyenler olursa diye

Yoo ne zaman istersen sor tabi
Yarin 21 a kadar suremiz var ve bir defa gunde bir kisi icin ama onceden paylasiyorum ki hasta olmadan okumak isyeyenler olursa diye
Evet canım birde arkadaşların dediği gibi yanlarında niyetleri yazarsa uyduğu zamanlarda belki bir günde 2 3 arkadaşa okur daha çabuk bitiririz

Insallah cicegim bugun dedi buyumeye baslamis iki tanesi insallah olur hepimizin

Kuzum turkce olmaz maalesef bu vesileyle ogrenmeye calis sen kurani ben senin yerine de okurum
Allah razı olsun iyi kalpli insan
İsmim Cansu bende önümüzdeki ay tüp bebek tedavisine başlıyorum bu süreçte Allah'ım sağlıklı bi şekilde pozitifi görmeyi nasip etsin ben ve benim gibi anne olmayı bekleyen hepimize tez zamanda hayırlı ve sağlıklı evlat nasip etsin

Aynisini diyrvektim
Kizlar sizin dediginize katiliyorum sadece listeyi gostermek icin yazmistim doktordaydim da oyle yapmayi dusunuyorum bende adet olmadan okunur en azindan sizden dualarinizi istiycem insallah
Hadi inşallah şifa olsun güzel gelişsin herşey Magnum

Ne demek cumlemizden insallah yaziyorum hemen
Okuyabiliyorum Kuran
ekliyorum’hemen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…