41 Meryem suresi 💛

canım selamunaleyküm. işine karışmak gibi olmasın ama senden bir şey rica edecektim, herkesin ismini yanlarına yazsak bir kaç kelime ile de isteklerini yazsak nasıl olur önceden okumak isteyen olursa diye düşündüm bende erkenden okuyup bitirmek istiyorum böyle bir şey geldi aklıma zor olmayacaksa senin için fikrimi dikkate alabilirsin istersen :KK60:

canım selamunaleyküm. işine karışmak gibi olmasın ama senden bir şey rica edecektim, herkesin ismini yanlarına yazsak bir kaç kelime ile de isteklerini yazsak nasıl olur önceden okumak isteyen olursa diye düşündüm bende erkenden okuyup bitirmek istiyorum böyle bir şey geldi aklıma zor olmayacaksa senin için fikrimi dikkate alabilirsin istersen :KK60:
Aynisini diyrvektim 🙈

Aynisini diyrvektim 🙈
Kizlar sizin dediginize katiliyorum sadece listeyi gostermek icin yazmistim doktordaydim da 🙈 oyle yapmayi dusunuyorum bende adet olmadan okunur en azindan 💚 sizden dualarinizi istiycem insallah

Kizlar hepinizden dualarinizi istesem isteyen uzun uzun etsin duasini 💛ben kucuk kucuk yanina da eklerim ama gunu geldikce paylasirim da ?
isimlerinizi koycam insallah

Kizlar hepinizden dualarinizi istesem isteyen uzun uzun etsin duasini 💛ben kucuk kucuk yanina da eklerim ama gunu geldikce paylasirim da ?
isimlerinizi koycam insallah
Evet hepiniz yazin ben isminizin yanina ekleyim dualarinizi simdi elif icin basladik yarin turkiye saatiyle 21.00 de tum listeyi bitirmis olalim insallah 💛

Evet Arkadaslar ilk gunumuz de Elif ( Life light Life light ) icin basliyoruz

Elifin duasi : hayırlısıyla tüp bebek transferimin pozitif sonuçlanması ve sağlıklı sıhhatli bir bebek dünyaya getirmek.

Meryem suresi ❤️

Life light Life light

Z Zerre

Magnifiaque Magnifiaque

E ELNISMUR

burcusami burcusami

Havva Aras Havva Aras ✔️

Z zinciriye

KelebekkB KelebekkB

H M H M ✔️

Oriana Oriana

Asiltutku Asiltutku

@Renkli Fiyonk

goah goah

S sedna03

V Vavin

Cookiie Cookiie

kun fe yekunnnn kun fe yekunnnn

M Mucizebekleyis

ilk estagfirullah ve salavat getirelim niyetimizi oyle yapalim ❤️
ben okudum Elif e ALLAH ım kabul etsin hayırlısıyla yavruşuna kavuşursun inşallah canım benim

Evet hepiniz yazin ben isminizin yanina ekleyim dualarinizi simdi elif icin basladik yarin turkiye saatiyle 21.00 de tum listeyi bitirmis olalim insallah 💛
Ben Hilal, gebeyim, hayırlısıyla sağlıkla zamanında kolay bir doğumla yavruma kavuşmak için okuyorum,,, Rabbim okunan duaların yüzü suyu hürmetine isteyen herkese özellikle dua arkadaşlarıma anneliği tattırsın inşallah :dua:

Kızlar yalnız Arapça bilmiyorum Türkçe okusak oluyormu eğer oluyorsa şu an regligim 3.günüm nasip olursa pazartesi felan biter abdeslendikten sonra o güne kadar okunan arkadaşları okusam olur mu

X