41 Meryem suresi 💛

Merhaba Allah kabul etsin insallah,) birsey sorabilir miyim 41 meryem suresi niyet edip basladim regl olunca ara verilir mi esimiz mi okusa daha iyi olur bu surecte sizce?,)
41 günde bitmesi gerek biri devam ederse iyi olur canım inşallah

Merhaba Allah kabul etsin insallah,) birsey sorabilir miyim 41 meryem suresi niyet edip basladim regl olunca ara verilir mi esimiz mi okusa daha iyi olur bu surecte sizce?,)
Kusura bakma mesajini yeni gordum 41 meryem suresine baslayinca regl olsan dahi birakma yerine mutlaka birinin okumasi gerekiyor esine okutabilirsin tabi ama ihtiyacin olursa yardim ederim

Rahim icinde bebegi istemeyen ne var diye bakilacaktı ornek alinıp hamile kalinca kanamam oluyordu cok fazla hic bir neden bulamiyoruz 9 kayip yasadım mr ve biyopsi yapilacakti ama bi sonraki aya kaldi insallah birsey cikar
Oyy 9 kayipmi Allah yardimcin olsun insallah insallah temiz cikar sonuclarin bundada vardir bir hayir

Kusura bakma mesajini yeni gordum 41 meryem suresine baslayinca regl olsan dahi birakma yerine mutlaka birinin okumasi gerekiyor esine okutabilirsin tabi ama ihtiyacin olursa yardim ederim
Allah razi olsun canim esime soyledim bakalim okuyabilirse insallah:)yardim gerekrse solerm cok sagolun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…