41 Meryem suresi 💛

Allah razı olsun Hepimize Allah nasip etsin..
Canım rabbim sana en kısa zamanda inşaAllah en hayırlısıyla nasip etsin. Bak bu gece büyük bir fırsat. Ser seccadeni iki rekat hacet namazı kıl sarıl duana içini dök yaradana duyan, gören,işiten rabbim muhakkak ki samimiyetle kendisine yalvaran kulunun duasına karşılık verecektir.
Unutma! Her nasip, vaktine esirdir.
Duamdasınız inşaAllah ❤❤

Allah razı olsun ,ondan sığınacak başka kimsem yok , rabbim hepimizin duasını kabul etsin ,benim de hepiniz dualarimdasiniz Hacet namazını da inşallah degerlendiricem ..

Aselhannn sen nasilsin basladinmi
Mrba canm ben başlayamadm malesef eşim işlerini ayarlayamadı patronu gelecek ay gidin prim verrm yeterki şu projeden çekilme demiş. Eşim elektrik mühendisi canm Büyük bir hastane projesi var elinde 2 hafta sürecek bırakamyo. Zaten gelecek adetim 5 nisan biz 1 nisanda istanbula gidip tatil yapcaz eşim böyle ikna etti beni:) napalm bu aynl nasip değilmiş

Olsun nasip degilmis zamani var demek hakkinda en hayirlisi olsun

Cikti cnm çok şükür hamileymissim insallah sağlıkla bir şekilde ilerler gebeliğim Rabbim bu duyguyu herkese tattirsinbu mübarek gecede dualarimizi kabul eylesin
Gözün aydın canim.
Rabbim saglikla sihhatle ilerletsin hamileligini.
Tüp bebek miydi.
Negatif sonuc alan arkadaslara da bu gece bol bol dua edelim. Tez zamanda isteyen herkese hayirli evlatlar nasip olur insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…